icon

Ako reagovať na takúto správu v bazári?

5. mar 2021

Dostali ste uz takuto spravu? 🤷‍♀️ jedna sa o novy tovar botasky v hodnote 15 eur ... ako by ste reagovali?

Ako reagovať na takúto správu v bazári?
avatar
sense
5. mar 2021

Ze je to podvod... Resp sa chce niekto obohatiť... Skus jej ponúknuť nejaké iné staršie alebo ma do nosenie a uvidíš reakciu

avatar
terka224
5. mar 2021

Odpiste a uvidite.. ale myslim, ze ide stale o tu istu mamicku, ktora si vytvara nove ucty.
Aj odo mna si pytala nieco zadarmo a povedala som, ze dobre, nech mi posle adresu. Poslala adresu a dalsia sprava, ci nemam aj mobil, postelne navliecky a atd. Tak uz som neodpisala ani nic jej neposlala

avatar
misana84
5. mar 2021

ak chcete pomozte ale poslite jej veci na donosenie...co by ste už nepredali...ak je skutocne v nudzi bude rada aj za to....

avatar
veronikaszabova
5. mar 2021

@daniel12331 mozes sa k tomu vyjadrit??

avatar
veronikaszabova
5. mar 2021

Anonym - treba to nahlasit adminom

avatar
hettinka
5. mar 2021

Odstran záujemcu a nahlas reakciu adminom. Nech slobodna mamicka s 5 deťmi hľadá v sekcií darujem.

avatar
becyn97
5. mar 2021

ja si myslim ze to je dalsia ciganka,ktora v zivote nepracovala a ani nechce,jeho manzel tiez nepracuje,a takto urobili 5 deti....Toto ja uplne nenavidim,u nas v dedine to iste,ale najlepsie bolo,ked som jej chcela kupit rozky a nejake sunky,a ona mi narovinu povedala ze jej radsej mam kupit cigarety,ona potraviny nepotrebuje😂 v zivote by som takym nedala nic,a hlavne nie peniaze

avatar
jaja20
5. mar 2021

Často dostávam takéto správy,ale nikdy neodpisujem,hneď ich mažem. Prípadne napíšem,že mne tiež nikto nedáva veci zadarmo,ale musím každý deň ťažko makať,aby som si zarobila na živobytie.

avatar
diewcatqoo
5. mar 2021

Ja by som jej napisala, ze cera je stuzeny tuk 🤷‍♀️

avatar
jaja20
5. mar 2021
avatar
katka164
5. mar 2021

,,chudobná" mamička by mohla mať menšie nároky,ako botasky za 15 eur🤔

avatar
fanny.fanny
5. mar 2021

tiež som dostala podobnú správu, keď som napísala, že ok, darujem, prišla otázka, že čo ešte mám na darovanie 😨 tak som sa spýtala, či má niekde zverejnenú výzvu o pomoc alebo či mi vie dať telefón na miestny úrad, aby som si overila, že je naozaj v takej zlej situácii. viac správ neprišlo...😅

avatar
janinah
5. mar 2021

Dostala som to opakovane.nereagujem.

avatar
petrisa213
5. mar 2021

Už len z toho podlizovacneho tonu a milión krát prosím vás, pomôžte by som dala od tohto ruky preč 🙈 raz sme mali v práci upratovačku, presne tento istý "dakovaci" a podlizovaci automat, a jedného krásneho dňa kolegyni z kancľu zmizol kaslik s hotovosťou. A na kamerovom zázname bolo len vidieť ako si pani upratovačka cupita popod kameru a zrazu na kamere pristála reflexná vesta 🙈 v ten deň si kolegyňa brala domov celkom dráhy parný cistic co tam mala niekoľko dní odložený, takže mala celkom šťastie. Takže za mňa toto falošný podvod a pretvárka. O pár dní to bude predávať za 20 na bazosi.

avatar
cacianka
6. mar 2021

Taketo prosby sa tu opakuju 700x.
šaty na stuzkovu, tričká, kočíky, obliečky, topanky, tenusky...
Aj na fcb je ich mrte

avatar
daeen
6. mar 2021

Nie, ja by som šla jedine cez overené organizácie ktoré takéto veci majú pod palcom a majú transparentné účty aj vydokladovane všetko okolo, aby to bolo ok pre všetky strany a vedia rozdistribuovat veci tam kde sú potrebne.

Toto už je psychické vydieranie, jasne brnkanie na Vaše emócie. Človeku je aj ľúto, sam by nechcel byť v takej situácii, ale...
v podstate ked takémuto človeku co si ide ako verklik svoje, dáte zadarmo, bez akejkoľvek námahy co si žiada. Tym mu len potvrdíte, že jeho naučený vzorec správania funguje a nemá prečo hľadať iné možnosti vo svojom živote.

avatar
elizabet173
6. mar 2021

@diewcatqoo si zabila s tym stuzenym tukom 🙂

autor
6. mar 2021

Dakujem Vam , za vase rady pripadne skusenosti 🙂 .. na spravu som nereagovala .. uz podla to nezrozumitelneho pisania som si aj myslela ze je to podvod. Kedze v mojom albume mam kopu veci ktore darujem a pani si vyberie akurat botasky za 15 eur 😁🤷‍♀️

avatar
judar
6. mar 2021

Jednoducho ignor...cista osadnicka tie vedia vsetko len zneuzivat, to uz radsej slahnut do kontajnera na handry nez dat jej...normslny clovek si nenatrtka 5 deti a potom ich nevyuziva na zamienku polutovania

avatar
elementissa
6. mar 2021

Toto je znama firma, uz len ten styl pisania, aj so vsetkymi chybami... Aj mne vypisovala, s inou story a s inym nickom. Tak som jej velmi slusne odpisala, ze nie som charita a nepodporujem nezodpovednych ludi, ktori namiesto hlavy myslia rozkrokom a hoci nikdy nepracovali a nemaju co do ust, tak si narobia deti. Ze slusnemu a rozumnemu cloveku viem pomoct, ale socke nie, ze je na zlej adrese. A ak ma naozaj taky problem s financiami, nech sa obrati na charitu, azylovy dom alebo utulok pre bezdomovcov