Ako riešiť dlžoby?

petramala
2. dec 2015

Mám dlžoby v bankách aj nebankovkách, som na dlhodobej PN a zostala som bez práce. Chcem problém riešiť.
Nevie mi niekto poradiť ako preklenúť toto obdobie?

mamulienka30
2. dec 2015

Poprosit toho hore, nech ta kazdy raz kopne, ked by ta zasa napadlo brat niekde uvery, vrchol ze v nebankovke. Ked na nieco nemam, tak nekupujem, toto by mali niektori ludia dostat vytetovane na celo, nech to vidia kazde rano v zrkadle. Si v riadnej kasi a exekutori coskoro zaklopu na dvere. Ak mas majetok - predaj ho. V exekucii ci predaji bankou dostanes omnoho menej. Vyrovnaj to, co sa da, chod hoc aj do podnajmu do jednej izby, ked to inak nejde. A daj sa do poriadku a hladaj co najskor novu pracu. Nenechaj nabiehat uroky tam, kde netreba. Uvery, co ti ostanu, nech ti v banke zlucia do jedneho, ak budes mat stastie, tak ti to dobry financny poradca vybavi.

moni244
2. dec 2015

Poradit? Jedine pracovat a co najrychlejsie to splatit, ine ti neostava

lara1507
2. dec 2015

Nebyť PN.. žiaľ aj keby si kolená drala od únavy,bolesti atď.. jedine pracovať a najlepšie z roboty do roboty.

zutyka
2. dec 2015

Hlavne komunikovať, s bankou aj nebankovkou. Požiadať o menšie splátky, odklad splátok na niekoľko mesiacov. Za pomoci finančného poradcu do zlúčiť do jedného úveru. V práci takéto exekúcie zrážam a poviem ti, že sa s dlhu 33 € dokážu vyšplhať aj na viac ako 1000€. Radšej splácať po menších čiastkach
ako vôbec.