Ako sa doma obliekate?

9. jan 2022

Ahojte, žienky, ako sa doma obliekate? Mama ma kritizuje za to, že chodím v teplákoch a voľných jednoduchých tričkách. Vraj mám vlete nosiť šaty, v zime legíny a tak. Oblečenie mám, samozrejme, čistéa neobnosené, som štíhla, ale stačí mi to tak. Mama naozaj väčšinou nosila šaty, sukne, šponovky, ale ja sa o modu toľko nezaujímam. Ako ste na tom vy?

leskovael
7. feb 2023

V zime tepláky alebo legíny a nátelnik. Keď je teplejšie tak croptop. V lete mam rôzne pohodlné šortky s vysokým pásom a nosím k tomu crop tielka také podobne ako "športové podprsenky". Som doma, chcem sa cítiť pohodlne, mám celkom dobrú postavu takže to aj vyzerá fajn a hlavne sa tak cítim dobre.. Samozrejme že nieje nad to mať upravené nechty, čisté vlasy a celkovo byt upravená nielen čo sa oblečenia týka..

kvetinka75
7. feb 2023

tepláky, ale určite nie rozgajdané od číňana a priliehavé tričko, v zime aj mikinu. V lete kraťasy , tričko alebo šaty alebo dlhšie tričká, tak pod zadok

biaa
7. feb 2023

No keby videl nás s priatelom🤣 priatel tepláky vysoke ponozky podotýkam tepláky zakasane v nich. Velke tricko zvyčajne s vianočnom tematikou počas celého roka a ja kratasy a tielko a vysoke ponozky🤣🤣