Ako sa doma obliekate?

9. jan 2022

Ahojte, žienky, ako sa doma obliekate? Mama ma kritizuje za to, že chodím v teplákoch a voľných jednoduchých tričkách. Vraj mám vlete nosiť šaty, v zime legíny a tak. Oblečenie mám, samozrejme, čistéa neobnosené, som štíhla, ale stačí mi to tak. Mama naozaj väčšinou nosila šaty, sukne, šponovky, ale ja sa o modu toľko nezaujímam. Ako ste na tom vy?

tara42
9. jan 2022

V zime teplaky, leginy, tričko na ramienka alebo volne tricko. V lete nosím doma kratase, tričko na ramienka. Saty ani sukne po dome nenosim, len von. Máš divnu mamu. Nos to v com sa citis pohodlne. Mne ani chlap nehovorí co mam nosit doma nie este mama ...

henka123123
9. jan 2022

Leginy a tielko mam doma..a ked idem.von tak to iste len si dam plus sveter.kazfe rano si davam ciste oblecenie.kazzdy vecer sa osprchujem rano umyjem zuby..kazdy 2hy den vlasy umyjem..holim sa v zime raz tyzdenne..cize nejsom spinava som v cistom a ked sa to niekomu nepaci to uz nie je moj problem

marca12
9. jan 2022

Obliekam sa podla nalady. V lete bud saty,kratase,tielko,sortky,overal a podobne. Ostatok roka bud leginy alebo teplaky,pekne teplaky,ziadne vytahance a tricka mam najradsej take volnejsie z hm jednofarebne,niekdy tielka,mikiny,niekedy si dam tensi sveter. Vzdy nosim take veci,v ktorych sa nemusim hanbit otvorit dvere necakanej navsteve. Okrem teda dni,ked mam pyzamovy den 🤣

kikazoe
9. jan 2022

budem za divnu ale 90% beham v gatkach a tielku a ked je tu niekto- šaty a podkolienky

diusqa761
9. jan 2022

Tepláky nenosím už od základnej. To je niečo tak škaredé že by som to najradšej podpálila. Cez leto doma nosím ľahunké šaty , sukne , krátky overal, šortky a v zime doma nosím set legín + športové tričko/podprsenka alebo mám také ľahunké látkové voľné nohavice a k tomu pekné tričko na ramienká. Osobne by som tepláky na seba ani vyťahané voľné tričká v živote nedala ale to je otázka vkusu a v čom sa cítiš dobre. Ty by si nedala možno na seba čo si obliekam ja a ja by som nedala na seba čo si obliekaš ty. Každý nech sa oblieka tak ako sa cíti dobre a mame to pekne slušne vysvetli , že ty si krásna aj v teplákoch a tričku 🤗

iwesska
9. jan 2022

Nosim obycajne asexualne teplaky,tricka a mikiny. Som cista a upravena. Som doma a chcem sa citit pohodlne. Nepotrebujem,aby mi niekto schvaloval,resp.mi hovoril do toho,co si mam doma obliekat a ci je to v sulade s modnymi trendami. Saty a sukne nenosim ani von,nieto eate doma😁Moj dom,moje pravidla😁

danielinaa
9. jan 2022

@kikazoe aj ja tak a snubenec tiez len trenky tricko. Nam to vyhovuje. 🙂

nevenka
9. jan 2022

Som na materskej, doma nosim to, co mi je pohodlne, teda aj leginy, teplaky nemam uz poriadne ziadne. Aj tricka mam take starsie, vytahane, volne, sem tam dierka a jedno totqlalne derave, ale nevzdam sa ho, kym sa nerozpadne. Ale. Moj muz je taky isty, nosime obnosene veci na doma, pekne na von, do prace, obchodu, navstevy a tak. Kupujeme veci, az ked dosluzia tie stare alebo tak. Dokonca aj topanok nemame vela. Ja velmi malo, kedze mam nohu 34 a siroku, elegantne sa obliekam tak na svadbu alebo vacsiu oslavu a to mam par ks lodiciek, tmave a svetle a dovi. Sandalky si setrim niekolko rokov. Mam to tazke v tomto. A este mam plan, nieco si usit, len neviem na to najst energiu a cas popri detoch. Vacsinou sijem im, ked uz. Nase deti chodia krajsie oblecene ako my 🤣. Ale my dvaja s muzom sme s tym v pohode.
V lete nosim aj viac siat, lebo su pohodlne, take tenke upletove, padave. Ziadne stajlovanie ako pre casopis. Mam niektore cez 10 rokov 😅🤣.

nevenka
9. jan 2022

@simsalabim no ja bezne, ked varim, tak na just si tricko hned okydnem, ale nejdem ho hned vyzliekat, mam velke prsia a automaticky mi tam pristavaju veci 🤣. Ale nenosim to na sebe tyzden, to je pravda. Ale jeden den v tom vydrzim, ked je to kusok. Viem, som humusacka, co uz 🤣

jaskolka
9. jan 2022

Doma nosím legíny, tričká, tunikove tričká, v lete šaty, akebo kraťasy a tričká. 9bcas aj tepláky, ale radšej nám legíny. Sú to normálne veci, nie nejaké zničené, zababrane. Nechápem prečo by som aj doma nemala mať niečo pekné na, sebe nie extra elegantné, ale čisté a bez dier. Takisto umyté vlád, vo vrkoci, alebo cop a štipec.
Nevedela by som napríklad byť v pyžame aiebo župane celý deň,alebo v rifliach, jednoducho by som sa necítila pohodlne
A rovnako neviem byt doma v tom, v čom chodím vonku. Akonáhle prídem domov, idem sa prezliekat. Lebo poznám ľudí, čo bez problémov sú aj pol dna v "vonkajšom" lebo veď idú poobede ešte von 🙉🙊

alzbetkaaa159753
9. jan 2022

@simsalabim ja zas nechapem jak moze niekto doma nosit rifle🤦‍♀️ to je riadne odveci

sssss123
9. jan 2022

väčšinou legíny a tričko, občas tepláky, ale vždy slušné a čisté

h2
9. jan 2022

Či je zima, či leto, doma nosím na 90% šaty, dokonca mám aj na spanie, ako nočné košele. Keď potrebujem robiť niečo, k čomu šaty nie sú vhodné, dám si tepláky a tričko, alebo v lete šortky a tielko. Legíny nevlastním.

simca06022011
9. jan 2022

Zalezi na tom, co sa rozumie pod pojmom teplaky 😁 mna by nik doma nedonutil chodit v satach

simsalabim
9. jan 2022

@alzbetkaaa159753 a preco 😂 Ved su to pracovne nohavice… momentalne mam na sebe tieto a su dsuper pohodlbn https://www.bonprix.sk/style/dzinsy-boyfriend-s...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimikarol
9. jan 2022

Chodím oblečená tak, aby som sa v tom nehanbila ísť na ulicu. Legíny a tričko s dlhým rukávom, v lete tričkove šaty. Tepláky len cez zimu, aj to veľmi málokedy

didi2102
9. jan 2022

Ja nosím celoročné legíny také obyčajné tenké z Lidla a k tomu obyčajne tričko , v lete teplákové kratasy

jana_eyre_2
9. jan 2022

Nosím širšie tričká a legíny.. na legíny len natiahnem rifle keď idem von, je to praktické.. ja tepláky nemám rada.. dosť často nosím aj mikinu lebo mi je zima, keďže nechceme prekurovat dom.. šaty nosim cez leto von mimo domu, doma nosím kraťasy.. šaty mávam zväčša obľúbené pekne, nebudem si ich ničiť keď doma varím, upratujem, maľujem, vyrábam s deťmi alebo cvicim.. našťastie mi nikto nediktuje čo mám nosiť a nosím to čo mi je pohodlne..
Lebo o tom je domov.. že človek nosí to čo chce a nikto ho do ničoho nesuka..

minnie30
9. jan 2022

Ja nosím šaty či je leto alebo zima, tiež sa namalujem, aj keď nikam nejdem, proste sa tak cítim lepšie

hennyinnsbruck
9. jan 2022

Teplaky a volne tricko,s podprdou ,a aj ponozky🤣🤣🤣🤣🤣🤣naj nejake jednorozcove😅

kiwi3
9. jan 2022

mne sa tiez obcas podari cely den pyzamo. v lete spodne pradlo, hlavne ked je 30+ to inak ani nezvladam. coz je vlastne zaroven letne pyzamo 🙂. co sa tyka zakydania, snazim sa tomu vyhybat, ale mam taku specialitu - najst si zubnu pastu, obcas az niekedy poobede.

ell_mala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alazala
9. jan 2022

Ja nosím dlhé široké nohavice . Je to elegantnejšie ako tepláky a veľmi pohodlné. mám jednofarebne aj vzorované podľa toho doladím tričko

slavomira236
9. jan 2022

Ja doma teraz tepláky vetsinou občas legíny a voľnejšie tričko s dlhým rukávom alebo 3/4 a cez leto kraťasy tielko alebo šaty mám také len na doma alebo len kraťasy a podpery alebo plavkovy vrch po dvore záhrade...namaľovaná nechodím ani von do mesta nie ešte domA...doma nechodím v Tom v čom doesta vždy keď prídem domov prezliekam sa do domáceho tak som naučená to isté deti
.

misulka22
9. jan 2022

Ked som doma,tak sa vacsinou motam pri zvieratach vonku alebo v zahrade.takze teplaky a sirsie tricka.a ako citam,vacsinu by z mojho oblecenia porazilo.nastastie to je tym zvieratam jedno co mam na sebe 🤣

euka210
9. jan 2022

Aj moja mama chodila v zastere a?
...ja teplaky, mikiny a tricka...aj sprane, aj povytahovane...do zahrady a k detom akurat 😁 Jedine ked pride navstveva tak rifle a nieco krajsie. Leginy nenosim vobec, obtiahnute nemusim. Sukna podla nalady...takze naposledy na Stedry vecer a.... v lete do kostola 😁

majlo1234
11. jan 2022

@simsalabim tak rozne😅ale nie, tam si dam teplaky a kratasy, ale teda podprsenku naozaj len na vynimocne prilezitosti. A rifle tiez. Ale to ma asi vela spolocneho s tym, ze som tucna a neni mi to pohodlne.

ice8
7. feb 2023

Teplaky tricko, celorocne. Oblecenie ma byt prakticke, nie sme na predvadzacom móle.

rivini
7. feb 2023

Tricko/Pullover/Rifle. V lete saty/lanove nohavice/tricko. Leginy nosim len na sport, teplaky nevlastnim