Ako sa dostanem k učebniciam spred 20 - 25 rokov?

monikaken
16. okt 2014

ahojte, hľadám niekoho, kto pracuje v školstve, či už pedagóg, alebo nejaký personál...potrebovala by som sa dostať ku knihám spred 20-25 rokov, možno menej, neviem ako často sa presne menia od 1 ročníka až po?...v antikvariáte u nás (PD) nemajú ani jednu takú...a v našej škole sa robil na jar zber papiera a všetky ich tam vyhádzali, prišla som neskoro:(
vďaka za spätnú väzbu a za tipy, ako sa k nim dostať...pekný večer🙂

píšem rýchlo a klávesnica nestíha🙂 takže Škola - UČEBNICE, sorry

zita19
16. okt 2014

@monikaken vedecke kniznice, univerzitne kniznice... Teda neviem ci ich chces na studium alebo si robis zbierku. Pripadne oslovit nejake ZS ci nemaju.

monikaken
autor
16. okt 2014

@zita19 aha, ešte knižnice, chcem to pre domácu potrebu🙂

jumama
16. okt 2014

Ja by som to v antikvariatoch skusila, moj oblubeny je www.ciernenabielom.sk, podla mna, ak by ich kontaktujes, mozno maju prehlad, co maju v ponuke, inak by si podla nazvu mohla vyhldavat... videla som tam dva Prirodopisy. Na slovko ucebnica mi ale nevyhladalo nic, takze skor asi podla predmetov... A tiez na FB existuje skupia Burza knih - tam by som sa spytala.

vililienka
16. okt 2014

@monikaken antikvariat

bonaqa2013
16. okt 2014

Ak si z Prievidze tak v MT je knižnica Matica Slovenská. Tam majú všetko možné aj nemožné aj spred 100 rokov. Teda skús tam - ale to je iba na požičanie.

bbubblinkaa
17. okt 2014

V Bratislave je muzeum školstva, skus sa tam popytat.

sissy27
17. okt 2014

@monikaken ja by som mala mať doma zoológiu, ale obávam sa, že ešte staršiu ako 25 rokov 😅

monikaken
autor
17. okt 2014

@sissy27 zoológiu to nie..vďaka