Ako sa mám správať pri doktorovi, ktorému sa asi páčim?

21. feb 2021

Ahojte, pred skoro rokom som bola u doktora. Teraz mám ísť znova a som z toho celkom nervózna lebo neviem ako sa mám chovať :D
Ten doktor je starsi o 6 rokov ako ja a všimla som si že asi som sa mu zapáčila. Hneď keď som vošla bol taký zvláštny. Keď ma vysetroval tak bol veľmi nervózny. Ale inak super vyšetril aj bol milý len som videla že proste asi ku mne nemá prístup ako ku nejakej staršej žene. Inak počas vysetrenia sa snažil začať konverzáciu no niekedy sa normálne nevedel vyjadrit :D asi som ho vyviedla z miery haha, vtedy mi bolo veľmi trápne aj zaňho a chcela som byt čo najskôr prec z tej ambulancie no teraz na to spomínam s úsmevom, veď bolo to celkom milé.
No a k veci. Pýtal sa ma ako sa volám menom. Priezvisko vedel, vlastne mal na karte aj meno ale spýtal sa ma aj tak. Keď som mu to povedala tak to po mne zopakoval. Ja som nechápala na čo sa to pýta a on to na mne asi zbadal a povedal že sa pýta preto že mi napíše recept na liek. Mna vtedy len tak napadlo že načo mu je moje meno, či si ma chce vyhľadať na nete alebo čo? A ono naozaj :D na druhý deň mi prišlo upozornenie že mi dal lajk na fotky na instagrame, ja som mu ich vrátila a on ma začal sledovat. Moje meno si pamätal až do druhého dňa takze možno som ho naozaj zaujala ale možno si len namyslam
Preto neviem ako sa mám chovať na tej kontrole keď tam pôjdem opäť
Čo by ste robili na mojom mieste? :D

sadika
21. feb 2021

kardiolog hlavne 27 este sam neordinuje, musi mat pri sebe garanta a on je iba obyc. doktor,kedze len teraz vyliezol zo skoly a zacal si mozno robit atestaciu. Takze netrep a radsej si zopakuj ucivo z posledneho roka...ked sa vratis na zakladku/strednu zide sa ti to 😂

zuzanockamt
21. feb 2021

@maciatkoe presne som to teraz písala...slečna si myslí, že všetci seno žerú
@sadika

lesana25
21. feb 2021

Chovajú sa zvieratá, ľudia sa správajú.
A zvyšok sa mi už nechce ani komentovať.

reenie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
21. feb 2021

Autorka, tvoj originalny prispevok vobec nevyznieva, ze by ti to bolo neprijemne. Like-y si mu oplatila... Ak to bolo pred rokom mozno uz aj zabudol ma priatelku alebo zmenil orientaciu. Tvar sa ze nic a buduce "lajky" uz neoplacaj.

Uznaj, ze stylom akym si to napisala by si si tukala na celo nebyt to ty..

0silvia0
21. feb 2021

@reenie asi preto zeny tak reaguju, ze taketo spravanie posobi dost neprofesionalne. Ono nikdy nevies, ci to dotycny neskusa na kazdu druhu.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
21. feb 2021

No neviem akoze za rok by sa nevedel rozhybat pan doktor a zmohol sa len k sledovaniu? Na kontrole sa spravaj prirodzene,ak sa ti paci daj mu najavo a ak on nieco chce,najvyssi cas sa rozhybat.

ivanka12311
21. feb 2021

Och bože táto pubertiacka domyšlavost nemá hraníc...to že sa spýta ako sa voláš neznamená že si ho vyviedla z mieri 🤦 šup šup do školy😉...aj mňa sa to pýtal nás 50r doktor ako sa volám...potom začne no Ivanka dame lieky proti zapálu toto budete užívať ano...?😃a vieš čo vôbec si nemyslím že som ho vyviedla z mieri keď sa ma opýtal 😉😃 snaží sa byť slušný korektný voči svojim pacientom... prosím nedomyšlaj🙏

autor
21. feb 2021

@ivanka12311 to potom každého pacienta pozerá na sociálnych sieťach ? :D

0silvia0
21. feb 2021

mozno nie kazdeho pacienta, mozno len pohladne zeny vo fertilnom veku🙄

kittykat22
21. feb 2021

pytal sa ta preto ake mas meno, lebo si mu ani nestala za to aby si ho precital 😅 mal ta, tak na haku, ze namiesto toho aby sa co len pozrel na kartu, si ho tebou nechal nadiktovat 😂 tot k jeho afektu k tebe.

autor
21. feb 2021

@kittykat22 tak do karty co ma pred sebou na stole sa mu pozrieť nechce ale na instagram hej? :D

zabka79
21. feb 2021

Stalo sa mi nieco podobne. Doktorovi som sa asi pacila chodila som raz za mesiac - dva.casom mi navrhol tykanie a pri vstupe do ambulancie sme si davali pusu na obe lica a objali sa. Bol to fesak. Keby urobil nejaky krok k rande isla by som ale to neurobil. Ked som bola hospitalizovana chodil za mnou ako doktor. Zaujimal sa ako sa mam. Sestricky kukali. Potom som par krat nieco potrebovala od lekara tak som mu zavolala a on mi vyhovel. Doktor na telefone sa vzdy hodi. Nikdy nebola kava ani nic ine. Takto to bolo asi 3 roky. Bolo to divne ale jedneho dna som sa prestahovala a uz som zmenila lekara. Pride na to ci sa ti paci alebo nie. Vyuzila by som jeho naklonnost na svoj zdravotny stav ak je potrebna liecba alebo tak...nech ma zaujem o pacienta. Bola by som velmi mila a slusna. Ak sa ti nepaci tak by som bola neutralna nech ta vysetri a dovidenia o rok

ivanka12311
21. feb 2021

Anonym a čo je na tom 🤷?? aj moja sestra ma gynekológa v priateľoch dokonca aj primátora...si riadne domyšlava🤦!!

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yna1
21. feb 2021

nechapem, ze ti vobec nieco taketo napadne riesit 😀 Pre mna je to uplny nonsens 😀

macekovam
21. feb 2021

Ak má 27 tak ledva skončil školu.. Nie je a testovaný.. Nie to ešte špecializovaný...

lubiss
21. feb 2021

nebol tam omylom? ze otec si odbehol na chvilu tak synak zaskocil ? :D lebo 27 rocny fakt nemoze byt lekar vtedy mal 26 tak to uz uplne tazko ledva mozno teraz vylezie skolu...

lyci
21. feb 2021

a z akych moznosti chovania sa na tej kontrole si nevies vybrat?

ajka0207
21. feb 2021

@macekovam viem že úplne odveci, ale vážne nie je 27 ročný špecializovany? Kolegova žena mala 26 rokov a chodila k pôrodom ako porodnicka. A mňa rodila doktorka ktorá povedala že má 30 a už 5 rokov chodí k pôrodom. Tak u kardiológa je to inak? Myslím keby robil v nemocnici a nad sebou mal niekoho kvalifikovanejsieho

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka0207
21. feb 2021

@viestta tak ale nemala tak nikoho, nevravím že to bola jej ambulancia, ale z pohladu vyšetrovania bola ona moja doktorka. Veď ani autorka nepíše že mal samostatnú ambulanciu. Viem že bývajú ambulancie kde sa strieda viacero doktorov, tak ma napadlo či by tam nemohol ordinovať aj "nováčik". Napr že by spravil EKG alebo tak.

macekovam
21. feb 2021

@ajka0207 no tak takto by mohol.. Ale to je pravdepodobne lekár bez atestácie..... Nie kardiológ.. To by mohol

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka0207
21. feb 2021

@viestta jasné, téma je o niečom inom, len som si chcela rozšíriť obzory že ako to majú mladý doktori čo sa týka odbornosti a možnosti ordinovať

autor
9. apr 2021

Dievcata dnes mi ten doktor napísal :D reagoval mi na foto na pribehu

tykat
9. apr 2021

🙂 a co ti napisal?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz