Ako sa obliecť do komisie na voľby?

luciauzus
28. okt 2022

Prosím vás kto už bol v komisii treba sa tam nejako špeciálne obliecť ,nejaký kostým alebo stačí, že budem slušne oblečená nohavice blúzka. Ďakujem vám

patka06
28. okt 2022

stačí slušné oblečenie

beata_k
28. okt 2022

@luciauzus Slusne a pohodlne.

loyda
28. okt 2022

@luciauzus nám raz chalan prišiel do komisie v mikine JBMT 😂😂😂 vyzliekol ju, keď ho vyzvali a pod ňou mal tričko s mariškou. Musel sa ísť domov prezliecť 🙈😂

kikushaa
28. okt 2022

Nam hovorili hlavne teplo kezde vacsina z nasich okrskov bude v skolach a tie maju vypnute kurenie na prazdniny 🙄🤣👋

nikayla
28. okt 2022

Ja som mala bielu blúzku, čiernu ceruzkovu sukňu a balerínky.

koniarova
28. okt 2022

Teplo hlavne.

patka06
28. okt 2022

@koniarova kde ako, u nás sú miestnosti vždy riadne prekúrené

kikushaa
28. okt 2022

@patka06 to asi ale bolo za cias ked sa nemuselo sestrit ci?

linddi
28. okt 2022

Zajtra idem aj ja a keďže na mňa čosi lezie 🤧moje plány sukňa a tricko sú v čudu... Dávam si nohavice a rolák. A samozrejme si beriem pončo, keby mi bola zima. Chodím už viac rokov a netreba sa nejako vyobliekavat...samozrejme nie popísané tričká atď. Ale nohavky, tričko, košeľa.... Úplne v pohode 😉

patka06
28. okt 2022

@kikushaa my sme na juhu, stále je teplo a napriek tomu sa kúri, šetrenie sa ešte neprejavilo

rachel36a
28. okt 2022

Chodila som do komisii viac ako 20 rokov...vacsinou som mala nohavice alebo rifle, tricko, kardigan...nic specialne...

marca12
28. okt 2022

Kadejako byvaju obleceni. Aj mikina,rifle. Hlavne teplo a vrstvit oblecenie,vacsinou je zima vsade a kedze su otvorene dvere,taha zovsadial,takze sa chranit aj pred prievanom

vorkola
28. okt 2022

J luciauzuz Ja som byvala,tak trosku slavnostnejsie , napriklad ako keby som isla do divadla, alebo v nedelu do kostola ( mojho pohladu k ucte volicom ).,ziadna vyzyvatost,ziadne cipky, velke vystrihy.a ine kadejake bizardne okazalosti,proste ,,,aby som nevytrcala z radu, ,,,a zaroven aby moje obecenie posobilo, pekne,ja mam rada satnik Katy Midleton aj mame takmer rovnaku postavu,

savanna
28. okt 2022

Ja som parkrat bola, mala s rifle, tricko, sveter. Nieco pohodlne, teple, nikto na teba nebude zvedavy a najma si treba uvedomit, ze ak si das nejaku tenku bluzku, tak tam v nej mozno v zime budes sediet dobrych 15 hodin.

lalenka33
28. okt 2022

@linddi prepáč, ale keď na teba čosi lezie, tak by si mala byť doma a nie v komisii na volbách, kde sa premelie xy ľudí s rôznymi diagnózami a v rôznom veku. U nás je dosť náhradníkov pre prípad choroby. Vyslovene prízvukovali, že člen komisie musí byť zdravý, ale to hádam ani netreba prízvukovať.

cacianka
29. okt 2022

Hlavne pohodlne, lebo v tom istom od 6.00 ďalších 15+ hodín...
Viem že už si tam, pomôže iným