Ako sa sama zabaviť počas prázdnin?

lucia_5678
22. júl 2023

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci nemate nejake tipy ako sa zabavit cez prazdniny sama? Nemam v Ba kamaratov, nie ze by som z toho bola nejaka smutna alebo co, neprekaza mi travit cas sama, len uz mi dochadzaju napady. Ak by ste mali tip mozno na nejaky kurz alebo nejake zaujimave miesto tu v okoli, co sa da navstivit, nejaku ativitu, pripadne kde spoznat novych ludi atd., tak sa potesim.

oli18
22. júl 2023

@lucia_5678 asi by si mala napisat, kolko mas rokov, podla veku ti lepsie poradia.

lucia_5678
autor
22. júl 2023

@oli18 mam 20

sissy27
22. júl 2023

@lucia_5678 sport - fitka ponukaju rozne aktivity individualne aj skupinove, nejaky fit pobyt (pozri sunflowerstudio, oni organizuju take veci a urcite aj ini, toto mi napadlo ako prve), jazykovy kurz, zvykli byvat nejake akcie na tyrsaku ale neviem ako tento rok, neviem ci pracujes alebo studujes ale tak nejaka brigada ti vyplni volny cas aj sa zoznamis s novymi ludmi a este nieco zarobis, su rozne skupiny na nordic walking, tiez mas aj program aj moznost sa zoznamit, mozno dobrovolnictvo v nejakej organizacii …

basulaak
22. júl 2023

@lucia_5678 hradza - korcule, opalovacka a kupanie na rusoveckych.

kp7333
22. júl 2023

brigada?

gabika0825
22. júl 2023

@lucia_5678 tiež som za názor že začať navštevovať fitko, budeš sa cítiť dobre a navyše aj zabijes niečim užitočným čas. Naplánuj si to na celé leto ako taký “program” sama pre seba, aj pri tom zrelaxuješ, vypneš. Ak tá nebaví fitko, skús kúpiť korčule, kľudne aj z druhej ruky, niektorí aj darujú na bazosi alebo fb skupinách som videla teraz, takze tá to nemusí stať vôbec nič. Ked je teplo chod niekde na jazero, kup dobrú knihu a opaľuj sa, chod niekde na obed, pozri si na googli nejaké pekne miesta v okoli ba kde sa dá ísť, alebo si správ túru na cely deň, no tu je výhoda v BA že vždy si niečo najdes. Je tu aj zeleň, v okoli sa dá ísť na turistiku, máš ísť aj kde na kávu, fitko, do parku, na jazero/kupalisko, čiže vždy lepšie ako niekde inde.

lucia_5678
autor
22. júl 2023

Dakujem, niektore napady sa mi pacia, vyskusam.

prasiatko30
22. júl 2023

Urobit si napr kurz aby si mohla ist robit s detmi do tabora a urobit si prax v nejakom tabore dennom/celotyzdnovom a na buduci rok v dostatocnom predstihu mozes ist robit instruktorku do nejakeho zaujimaveho tabora bud v ramci slovenska/ceska alebo animatorku do nejakeho hoteloveho centra kdekolvek v europe - pocestujes, spoznas novych ludi, trosku si zarobis - alebo teda sspon si zafinancujes tvoje cestovanie. Vyuzi cas na samovzdelavanie

cosmic_origin
22. júl 2023

Nájdi si nejaké akcie, ktoré ťa zaujímajú, teraz v lete je ich veľa.