• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa správajú vaše deti na úradoch?

20. augusta 2008 
ahojte
tak na poste ja problem nemam lebo byvam na dedine a tu vela ludi nebyva. ale ked ideme do mesta do textilu tak je cely obchod nas baby tam behaju a nahanaju sa pomedzi regale a predavacky sa na nas divaju ako keby sme boli s marsu. v tescu a nakupnych centrach sedi mladsia v kosiku ale sa hneva a krici lebo starsia moze behat a ona nie tak nakupime co treba a upalujeme prec. urady riesime bez deti vzdy ide jeden z nas sam. a ked cakame niekde a mame deti tak je najprv tisic otazok "preco" potom nanosia kopu letakov a poobzeraju okolie, a nakoniec su nervozne preco nejdeme domov a my sme nervozny z nich a tak.... ale viac ako 5 minut neobsedia. ale este som sa nestretla s tym ze by niekto na moje deti povedal ze su nevychovane alebo tak podobne iba divne pozeraju.
20. aug 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak baby, som rada, že nie som sama, koho dieťa nedokáže obsedieť a držať jazyk za zubami... :grinning: :grinning: :grinning:

matica, no u nás sú na dedine veľmi milé babičky... Minule ma jedna zastavila a pýtala sa ma, akú diagnozu má Simonka, pretože na štvorročné dieťa je vraj podľa nej dosť hlúpa a škaredo rozpráva :sweat_smile: :sweat_smile: Ja som jej samozrejme len veľmi jemne odpovedala, že na štvorročné dieťa možno trošku hlúpučká je, ale keďže má len dva roky má čas to aj dobehnúť :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že je hlúpučká? Tak to keby počula rozprávať môjho Jarka, tak ma rovno odvlečie na sociálku... :grinning:
20. aug 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez mile babicky ale v tom zmisle ze ked idem von a je teplo tak aby sme sa schovaali ze je teplo a ked idem von a prsi tak zmokneme a v zime sa mame schovat lebo prechladneme a tak sa ich opytam ze kedy mam ist von a zopakujem co som napisala tak je ticho. to si nevsimaj ved uz zabudli ze aj oni mali deti a take iste ako su nase
20. aug 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok