• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa starať o morča?

15. mája 2017 
@cairka A aky velky ma asi byt ten kamen? Aby nezabral celú tú umelú misku. A tvoje morča chodí kakať do tej misky tiez?
12. mar 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa spytat ci mi poradite kde kupit dobru klietku do 40 eur pre morca. dik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. mar 2015 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorvi24 Ja som kúpila na internete cez bazos od jednej pani, za 30 Eur mi ho aj doniesla z Kosic do LM.
18. mar 2015 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosim viete mi poradit nejaku chs v bratislave a okoli? Listujem aj zoznam ale kopec ich je neaktualnych.
4. apr 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. apr 2015 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luba41 dakujem,uz mame aj morciatko doma,skinny dievcatko z chs u zojky mozem len odporucit.
18. máj 2015 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ellysa aj ja chcem takého krásneho hrošíka :dizzy_face: ale momentálne máme "plno" :unamused:
18. máj 2015 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba41 no my sme as do skinny uplne zalubili aj kto ju videl nazivo je milo prekvapeny :grinning:
18. máj 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mozete mi poradit, ako postupovat, nase morca nechcelo hryzt zeleninu, tak sme si vsimli,ze nema hore jeden zub vobec a druhy ma ulomeny, co mame robit. Seno papa, len granule nie a mrkvu som nastruhala zatial a zere
28. jún 2015 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Predstavujem Vam moju CHS Simejka. Niesom registrovana vo zväze. Moj chov pozostava z plemena Rex (strieborny parik, planovany odchov), Merino (biela samička), Sheltie (biely samcek, cervena samička), Coronet (bielo cerveny samcek). Z chovom som zacala nedavno, ale uplne ma to pohltilo. Morciatka sa cez den pasu vo vybehu na zahrade a v noci ich ukladam do morcatarne. Samičky mam zvlášť a samčekov zvlášť. Mam stranku na FB chs morciat Simejka. Pridavam nejake foto.
8. aug 2015 o 10:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ellysa Ahoj ak este hladas CHS, tak ja mam som zo ZA, momentalne nemam male, ale viem zabezpečiť dovoz v buducnosti aj do BA :slight_smile:
8. aug 2015 o 10:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá pridal by sa niekto ku mne ku založeniu skupiny chováme morčatá? :wink:
24. sep 2015 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belasy_motylik Ja sa pridam urcite
25. sep 2015 o 16:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belasy_motylik no neviem či by mala dosť členov..to radšej rozpruďte diskusiu http://www.modrykonik.sk/group/1807/..
aj tak to tam dosť spí..
25. sep 2015 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vznikla nová skupina Morča náš miláčik http://www.modrykonik.sk/group/7980/ , do ktorej pozývam všetkých obdivovateľov a chovateľov týchto nádherných zvieratiek :slight_smile:
29. sep 2015 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.
Ahojte, pridávam sa k milovníkom morčiat. Poradíte mi? Presťahovala som sa do BA, poznáte tam nejaký obchod so zvieratkami, kde by som mohla kupovať stravu a doplňky do klietky pre moju Nany?
19. nov 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moje123 skus abczoo.sk
19. nov 2015 o 14:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.
Ja mám dobré skúsenosti so ZOODOMom. Sídlia na Bajkalskej ulici, prípad. skúste www.zoodom.sk. Sú aj na FB
20. nov 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje morča plzne čo mám robiť? :|
21. nov 2015 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Volám sa Veronika a mám zvieratko morča ktoré sa volá Hryzko :slight_smile:
15. jan 2016 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobry den dneska vecer pred polnocou sa narodil morske pasiadka boli ich 3 teraz su 2 :frowning2:
21. jan 2016 o 22:04  •  čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neo1166 a co zmizlo? Ak zomrelo bude niekde zahrabane. Samica nezvykne male zozrat.
23. jan 2016 o 18:30  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
dcera, 9 rokov by velmi chcela morca, no ja stale vaham. Citala som par stran diskusie, no chcem Vase nazory a rady pre zaciatocnika :slight_smile: Otazka: morcata musia byt vzdy dve? jednemu bude smutno? Co si mam vsimat pri kupe? Musi byt morciatko cim mensie - aby si potom na nas pomaly privykalo? Aku klietku potrebuje - cca rozmery? Co nezabudnut hned kupit? Dakujem za kazdu radu :slight_smile:
22. feb 2016 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2016 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chceli by sme kupit dalsie morciatko,mame samicku rozetu s tersz by sme chceli samicku kratkosrstu,dufam ze sa znesu :blush:
6. mar 2016 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň. Mojmu morčiatku vypadala zrazu srsť na hlave. V chovprodukte mi poradili natierať jej to olivovým olejom. Neviete s čoho to môže byť ?
6. máj 2016 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamartin možu byť parazity, plesen, iná choroba..skús navštíviť veterinára..
6. máj 2016 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba41 ďakujem. Ale už neni
7. máj 2016 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa opytat aka je najnizsia a najvyssia teplota co lorciatko znesie....chcela by som ho vziat v lete na dovolenku a bohuzial nikde neviem najst potrebne informacie...za odpoved dakujem
20. máj 2016 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok