Ako sa vám darí v autoškole?
kto teraz chodite do autoskoly ? ako sa vam tam dari? kolko jazd uz mate za sebou ? idu vam jazdy od ruky ci mate s niecim problem?
@klarissa25 už vidím jazdiť , ešte minulý týždeň bolo zakázané. Tie, čakám kedy sa mi ozvú, dala som prihlášku
@tosomja tak to je super. Uz bolo na case.. Lutujem tych co dlho nejazdili a budu mat skusky.. Ja som si tym presla pred rokom.. 4 mesiace nejazdenia a skusky
@klarissa25 minuly tyzden mali povolene...ja som bola na 3 jazdach ....no tento ich zas odstavili
@alexka89 0 jazd, 0 hodin na trenazeri, 100 % teorie prejdenej cez e-learning 😀
@tyrkysova_kobyla ja som na tom podobne.teoria skoncena koncom septembra...a za tym velke nic...🙄
@alexka89 uz su odstavene vsade zas🙄od konca juna minuleho roka ju robim,to je des...🙄

Nie sú autoskoly zatvorene?