icon

Ako sa vám darí v autoškole?

avatar
alexka89
22. feb 2021

kto teraz chodite do autoskoly ? ako sa vam tam dari? kolko jazd uz mate za sebou ? idu vam jazdy od ruky ci mate s niecim problem?

avatar
klarissa25
22. feb 2021

Nie sú autoskoly zatvorene?

avatar
tosomja
22. feb 2021

@klarissa25 už vidím jazdiť , ešte minulý týždeň bolo zakázané. Tie, čakám kedy sa mi ozvú, dala som prihlášku

avatar
klarissa25
22. feb 2021

@tosomja tak to je super. Uz bolo na case.. Lutujem tych co dlho nejazdili a budu mat skusky.. Ja som si tym presla pred rokom.. 4 mesiace nejazdenia a skusky

avatar
alexka89
autor
23. feb 2021

@klarissa25 minuly tyzden mali povolene...ja som bola na 3 jazdach ....no tento ich zas odstavili

avatar
tyrkysova_kobyla
23. feb 2021

@alexka89 0 jazd, 0 hodin na trenazeri, 100 % teorie prejdenej cez e-learning 😀

avatar
luciakovacova0603
23. feb 2021

@tyrkysova_kobyla ja som na tom podobne.teoria skoncena koncom septembra...a za tym velke nic...🙄

avatar
tosomja
23. feb 2021

@alexka89 ale asi nie všade su odstavene. Včera asi 10 áut autoškoly som videla v teréne 🙂

avatar
alexka89
autor
23. feb 2021

@tosomja sak iba tie okresy kde su v ciernom

avatar
tyrkysova_kobyla
23. feb 2021

@alexka89 ja nie som cierny okres a autoskola je odstavena

avatar
luciakovacova0603
23. feb 2021

@alexka89 uz su odstavene vsade zas🙄od konca juna minuleho roka ju robim,to je des...🙄