• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa volá vaše bábätko?

3. októbra 2012 
Ja mam Bibianku:slight_smile:
7. jan 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tamara a Šimon :slight_smile:
7. jan 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Synček je Vincent Leon. Prvé meno je po otcovi, druhé sme dali, aby sme ho od otecka odlíšili, keď raz bude chodiť pošta a tak...
7. jan 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tímea a Jakub, v rodine máme ešte Sára, Yasmína, Leon, Viktor, Boris, Dávid
8. jan 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvá dcérka je Alica...ak bude raz druhé dievčatko - bude to Zita (90%), Zina alebo Zoja...ak bude chlapec, bude asi Viliam..
8. jan 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska242 ved aj vy ste vybrali pekne meno :grinning: Melisiek je malo a neda sa im povedat skaredo, to bolo pre nas dôlezite...
8. jan 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mam Danielika :slight_smile:
8. jan 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Malého máme po tatkovi Oskar a malinká je Michaela :wink:
8. jan 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji surodenci... Anička, Lukáš, Bohumila, Rebeka, Linda , Diana a Marianna...sestra ma Moniku, druha ma Marek a Adam ja chcem po mne Kristínku, Luciu, Jasmínsku, Dávidko je pekne Filipko, Lukáško mm je Jarko a neviem každý den iné :wink:
8. jan 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
syn Andrejko :slight_smile:
8. jan 2012 o 13:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Ninku , ak by bol chlapec bol by Lukáš, dievceske sa mi paci este Adelka, Anetka, Anicka, ale nepreslo mi to doma / ja som anka 5 v poradi} tak som si aspon presadila ninku
8. jan 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame lucku, katarinku a tatianku. a ja by som dalsiu brala natašu alebo šimona, ale to mi u muza neprejde. :confounded:
8. jan 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dali nasej dcere meno Celine Marie, keby bol chlapec tak by bol Jannick Julian :dizzy_face:
8. jan 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš malý sa volá Šimon a druhé ak bude dievčatko tak bude Terezka :sunglasses:
8. jan 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kinka555 Dá sa im povedať škaredo... Mám kamarátku. Dcérka má 8 rokov, volá sa Melisa a občas jej niekto povie Mela... To podľa mňa nie je pekné. A ani podľa jej mamy :dizzy_face:
10. jan 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave tak na kazde meno sa da nieco povedat a deti su vynaliezave takze vzdy sa nieco najde. Beriem to skôr ako zavist a zakeractvo. My nasu volame Mely, Melka, Meliska, Melinka, Elis...
11. jan 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simon
11. jan 2012 o 11:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme Tiborka :slight_smile:
12. jan 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lyongirl
a so zápisom mena nebude problém? v kalendári je iba maximilián
12. jan 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julia Aurelia
12. jan 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klodi neviem, na ktorý príspevok presne "narážaš", asi som ho písala dávno a nechce sa mi dozadu listovať, ale asi tam bolo o mene Maxim a s tým problém pri zápise určite nie je. Kopa mien nie je v našich kalendároch, ale v iných áno a toto je u nás už dosť bežné meno :slight_smile:
12. jan 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lyongirl ano na maxima som myslela, aj mne sa veľmi páči a ked bude chlapec, tak ho dostane :slight_smile: ja len preto že som niekde čítala, že treba nejaké potvrdenia o existencii,...
12. jan 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klodi no ak si všimneš v mojom profile, tak ja som Maxima nakoniec nedala, silno som o tom uvažovala, bolo to jedno z naj mien a nakoniec aj tak nevyhralo :slight_smile:
Potvrdenie o existencii mena treba myslím len v prípade, že prídeš fakt s nejaký menom, čo tu o ňom ešte nepočuli, ale teraz si vedia na matrike vyhľadať veľa mien aj cez net a už sa určite stretli aj s menami o akých sme mi ani nepočuli :grinning:. Meno Maxim je už u nás dosť bežné, takže sa vôbec nemusíš báť, že budeš musieť niečo zdokladovať, tu na koníku je X mamín, čo má dieťa s takým menom :slight_smile: a ak by ti to náhodou nedalo, tak skús zbehnúť na matriku a tam sa opýtaj, určite ti v pohode odpovedia :slight_smile:
12. jan 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sa volame dorotka
12. jan 2012 o 18:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lyongirl nakoniec vyhral Dominik :slight_smile: všimla som si potom. Dakujem za radu
12. jan 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klodi vyhrali mená po tatinovi a mamine, akurát Alexa sme si dali také vysnívané meno, potom sme mali dilemu už s každým, tak sme začali dávať po rodičoch :grinning: a nie je zač, rado sa stalo :slight_smile:
12. jan 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Christian, Nikolas, Maxim. . . .moji zbojnici :wink:
12. jan 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daniel
12. jan 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alexej
13. jan 2012 o 01:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok