Ako sa vyrovnať s hanbou a trapasom?

25. apr 2023

Ahojte. Zienky, ako sa vyrovnavate s hanbou z neskutocnych trapasov v dospelosti? Ja som ako magnet na trapasy, a nie hocijake, ale ked trapas, tak poriadny na pol zivota :-/ Tazko sa mi s tyym vyrovnava, neustale pocitujem hanbu a mam chut sa zakopat niekam. A uz nikdy sa medzi ludmi, kde sa mi to stalo, neukazat. Najma v praci alebo medzi znamymi, kde chodit musim...

deti95060810
25. apr 2023

ááále prosím ťa , trapasí sa stávajú kde komu... to je nič.

kukuk29
25. apr 2023

zaklad je dobre sa sama na sebe zasmiat 🙂 mne sa toho postavalooo - vsetci ma uz poznaju ze a hovoria ze to len tebe moze stat 🤣 ja som magnet na trapasy

merlinja
25. apr 2023

@lukas212 ja skôr mám pocit, že dnes každého len chválime a každom sa len pekne hovorí, aj vtedy keď niet čo. Len realita je trochu iná. Nehovorím, že treba nadávať a ohovárať ale pravdivo vyhodnotiť a poukázať aj na nedostatky. Myslím, že už dlho sa oči prižmúrujú nad mnohými vecami ..... len aby dobre bolo ....

jaskolka
25. apr 2023

Ja som mala na skole dve spolužiačky - boli super kamošky a obe boli také magnety na trapasy
Proste vždy dačo vyviedli, ale ony dokázali sa na tom tak zabaviť, že sa bavilo aj celé okolie a nikomu ani na um neprišlo, že to bol vlastne trapas 😆
Pamätám si ich hlášku - kde je trapas, tam sme my a kde sme my, tam je trapas.

nekonecna_katastrofa
25. apr 2023

Smejem sa na svojich trapasoch a šírim ich ďalej, nech sa zasmejú aj druhí. Veď o nič nejde, radšej nech o mne hovoria ako o tej, čo narazila do zrkadla a sama sebe sa ospravedlnila než o tej, čo je lakomá/sebecká/mrcha....(doplň si hocičo negatívne).
Čo sa týka tvojich : predpokladám, že dospelí rozumní kolegovia si uvedomujú, že to niekedy človek neovplyvní. Už som určite zažila, že si niekto prdol v spoločnosti, ale nepamätám si ani kto to bol, ani som o tom nehovorila ešte roky rokúce. Isto je nás takých väčšina. A svoj názor/kritiku nabudúce vyjadruj buď v súkromí alebo priamo dotyčnému do očí a vyhneš sa trapasu.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
25. apr 2023

Tak aj mne sa stalo, ze som napochodovala pred ucebnu plnu studentov, smykla som sa a cap na zem. Neriesila som to, zasmiala som sa, vstala. Aj kolegom sa to stava. Jeden kolega mal zase raz problem so zubami a horna jednotka vpredu sa mu kyvala. Zapalisto prednasal a pri slove "funkcia" mu ten zub vyletel z ust von 🙂 Zdvihol, dal do vrecka a spravil z toho zabavnu prihodu na rozne prilezitosti 🙂
Ono je to vsetko velmi ludske. A chvalabohu za to, ze tu nechodime a nekoname ako bezchybne roboty.

cacianka
26. apr 2023

Čo iné ? Zasmiať sa na sebe a celej situácii.
Ja: 30+ ľudí na prehliadke v podzemí mesta. Po 100m mi vrzlo v čreve, pri pauze v momente sa pre istotu pýtam sprievodkyne, koľko to ešte bude trvať a kde je wc. Ukludnila má že je tam skratka ako unikovy východ, že keby niečo... Ja ok, planý poplach. Po ďalších 100m znova, už dva vrzgy. O chvíľu už 3 a ja prosím sprievodkyňu, vo chvíle pauzy, aby ma predsa len vypustila. Ja nenapadne poza chrbát skupiny smerujem k nudzovemu východu, keď sa ozve taký prťavy chlapček že " mamiiiiiii, kam ide tá teta "? Ozvena v celom podzemí . Maminka potichu mu vysvetľuje, že sa asi niekam ponáhľam keď vtom môj chlap zaperli " vieš Samko, teta potrebuje na wc .a Samko "ahaaaa, ide srať" ...
Celú dovolenku sme sa partia smiali na mne a aj na iných zazitkoch.
PS. Minulý rok chlapa oplula lama, taký zelený chrachel letel, že doteraz srandujeme, že sa do neho zamilovala a podobne podpichy.