Ako si založiť súkromnú škôlku alebo niečo podobné?

budulinok
30. aug 2009

Už dlo premýšľam na tým že by som chcela niečo také urobiť ale neviem ako na to a potrbujem nielen rady od A po Z ale aj nakopnuť, lebo to v našom meste nielen potrebujeme ale to tu ani nemáme. 😉 Tak ak niektorá mi vie s tým pomôcť, poradiť alebo mi odporúčať kontakt na človeka kt. má s tým skúsenosti budem velice rada. Ďíííííííík 😀

alenka333333
1. dec 2017

Ponukam zabehnutu skolku k predaji, keby niekto mal zaujem.

ivanka46
28. mar 2018

@alenka333333 dobry den, ozvite sa mi, ak je ponuka este aktualna. Vdaka

lenmaz
28. mar 2018

@ivanka46 dobry vecer. ano, je aktualna.

janett2222
29. mar 2018

@alenka333333 kde sa prosim skolka nachadza a viee mi napisat viac info? dakujem

pohodka1
14. aug 2018

dobrý večer, hladam parťacku, ktora ma chut zalozit sukromnu MŠ,alebo opatrovatelske centrum, som ucitelka,viem veci okolo toho , ale nie som typ na vybavovačky a papierovacky .zvolen krupina a okolie

janett2222
14. aug 2018

@pohodka1 ahoj skoda ze tak dalsko hmed by aom do
toho sla

smejka25
27. sep 2018

baby vidim ze tato diskusia je tu uz niekolko rokov..tie ktore ste si splnili sny a mate svoju skolku viete aj mne prosim poradit ako zacat aby som si mohla aj ja naplnit ten svoj? za kazde info vam dakujem

janett2222
27. sep 2018

@smejka25 ja stale nemam nic nemam financ ani partacku co by sms spolu do tpho sli 😩

sihaweh
5. apr 2019

Dobrý deň. Ponúka prosím niekto priestory pre detské centrum v okolí BA Vrakuňa/Podunajské Biskupice/Ružinov? Napíšte mi, ďakujem.

alenka333333
22. apr 2019

@sihaweh Dobry den, my nabizime na predaj dom v ktorej je skolka v Dunajskej Luznej, skolka je fungujici...
Dale jeste mame dom v Zahorskej Bystrici na predaj, ma to momentalne pani v prenajmu a je tam skolka fungujici - spis jako investice, ma podpisanu zmluvu jeste na 4roky najom.

mamca124
22. apr 2019

@alenka333333 môžte ma informovať podrobnejšie?

sihaweh
22. apr 2019

@alenka333333 Dobrý večer prajem. Prosím napíšte mi viac informácii do správy ohľadom domu v Dunajskej Lužnej. Ďakujem.

khaleesi1
28. apr 2019

Dievcata viete o nejakom vhodnom priestore v BA na zriadenie skolky? Pripadne pomoc so zaciatkom?

janett2222
29. apr 2019

@khaleesi1 juj sa ti plni sen? mne s to nikdy zial nepodari nepoznam sice pristeroy v BA ale drzim ti place nech sa ti dari

nikolka3811
1. máj 2020

Ahojte zienky 🙂
rada sa k niekomu pripojim, sice vediem uz detske centrum (iba o.z.), ale mozem ponuknut financie ako druh podpory. Najlepsie okolie BA, TT, NR..
Nech sa vam dari 🙂

zuzana_x
24. aug 2020

@nikolka3811 ahoj, chceme si zriadiť detské centrum v Ba, ked že ty jedno vedieš a ponúkaš aj finančnú pomoc(tú nepotrebujem) potrebovala by som pomoc skôr v tom čo všetko musíme zariadiť/obvolať/zaplatiť. 🙄🙄 je toho tak veľa. Najviac nás tlačí to že máme rezervovanú učiteľku, už pol roka a od 1.10. Sme chceli otvárať. Bohužiaľ neotvoríme, ale ak by si nám bola ochotná pomôcť nejakou radou, veľmi by som sa potešila 😍 rada ťa pozvem na koláčik a kávičku a môžme sa o tom porozprávať 😊

patricia106
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ela1919
23. jan 2023

Neodsupuje niekto matersku skolku alebo detske centrum v Košiciach?