Ako si zvýšiť sebavedomie?

26. okt 2022

Ako nájsť sebavedomie? Ako si viac veriť?

Som dlhodobo sama, každého muža ktorého spoznám prevalcujem svojou snahou lebo už veľmi túžim po vzťahu a po mužovi. Teóriu aká mam byt ovládam, ale neviem ju aplikovať do života. Prosím poraďte lebo už som zúfalá. Chcem sa zmeniť, chcem byť ženou o ktorú muži bojujú a nie ženou ktorá sa muzom vnucuje

catch22a
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soldi
27. okt 2022

problem je v Tvojom pristupe. Ty sa nemas menit kvoli muzovi. prave naopak. Ty sa potrebujes sustredit sama na seba, zistit kto si a aka si. nikdy nebudes stastna vo vztahu pokial nedokazes byt stastna sama so sebou. tak to proste je, aj ked je to mozno tazke prijat.

autor
27. okt 2022

@soldi ja toto všetko ovládam, ale ako sa mat rada? Ako mat sebavedomie?

mladena
28. okt 2022

V prípade mužov a ich "ďalekosiahlemu" vnímaniu žien by tomuto mala v prvom rade predchádzať otázka: Ako vyzerám? 🙂

autor
28. okt 2022

@mladena nevyzeram vôbec zle, prave naopak

marca12
28. okt 2022

Mas na mysli snahu ako taku,ze si aktivna ozyvas sa,nedas mu dychat?

merlinja
28. okt 2022

Nevyzeram vôbec zle, práve naopak..... A ty tu píšeš o chýbajúcom sebavedomí, no nič.....

autor
28. okt 2022

@merlinja co to ma so sebavedomím? Nemyslím si o sebe ze som skrata, ale sú tisícky krajších než ja. Nie som žiadna namyslená fiflena, ale nie som ani ježibaba s bradavicou na nose.

autor
28. okt 2022

@marca12 áno, presne tak som to myslela. Nenechám.ho bojovať, bombardujem, uhanam a keď sa muz stiahne tak šaliem lebo sa bojím ze sa už viac neozve

emo84
29. okt 2022

Zlý výber partnera máš😉. Nie všetci muži sú lovci . Niektorým také uháňanie vyhovuje a majú tak pocit , že ten vzťah bude rovnocenný a šťavnatý po celú dobu .