Ako spraviť muža závislého na vás?

30. jún 2021

Mam otazku ohladom oralneho sexu. Mame sex tak par krat do tyzdna ale ja by som chcela viac ale nechcem byt stale iniciatorkou a chcem dosiahnut aby to chcel aj muz a sam prisiel s tym ze ma chut. Napr ze mame rychlovku aj za bieleho dna kuchyni na stole. Nikdy mi nepovie ze nechce ale vacsinou zacnem ja. Ak ho zacnem pravidelne oralne uspokojovat este pomedzi normalny sex tak si zvykne a bude mat vacsiu chut na castejsie milovanie? Napr ked ja nezacnem tak mame sex raz za tyzden. Tomu zrejme staci. Ale ja chcem kazdy den len ma nebavi stale zacinat. I ked ma nikdy neodmietne rozmyslam ci ho to bavi. Samozrejme ked sa milujeme tak je super. Vzdy ma vie uspokojit a robi vsetko preto aby som dosiahla orgazmus. Dokonca si predlzuje svoju erekciu aby som ja mala co najsilnejsi orgazmus. Len u mna to je tak ze s mnozstvom rastie chut. Cim lepsi mame sex tym viac ho chcem. A mna oral neskutocne bavi a vzrusuje takze s tym nemam problem. Bude to teda platit aj pre neho ze cim castejsie ho uspokojim tym bude mat vacsiu chut? Chcem ho spravit zavislim na mne 😜.

ninusa221
30. jún 2021

Sa ho to spytaj a uvidis čo sme veštice ?🤣

walteaa
30. jún 2021

😃 vsak sa snaz a uvidis😃😃 ja mam chlapa, ktory by chcel sex aj kazdy den, a to aj po 15 rokoch, ja ho zas odhanam, lebo mna to uz tak casto nebavi😃 naopak, svagrina ma muza, ktoremu staci tak raz za mesiac, a ziadnym zvadzanim nedosiahla, aby chcel castejsie...takze su rozne "exemplare" medzi chlapmi😃😃 ako aj zenami, tak len musis skusat a uvidis😂😂😂

jana_vaj
30. jún 2021

Každý chlap je iný, neopýtaš sa nevieš 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivik4
30. jún 2021

Toto su kua problemy na zalozenie temy 😃