Zničený sexuálny život

31. aug 2023

Nikdy som si nemyslela, ze mi tak na tom niekedy bude zalezat a ze toto niekedy budem riesit.
Som takmer 5 mesiacov po porode a moj sexualny zivot je strasny. Horkotazko viem dosiahnut orgazmus, pred otehotnenim som nemala ziadny probelm, dokonca som to mavala aj viacnasobne za sebou a niekedy mi stacilo par sekund. Pritom chut na sex mam, len to nejde ani oralne.
Muz si mysli ze je neschopny, a vidim ze ho to trapi. Stale sa ma pyta, co je so mnou, ze ci ma nieco trapi.
Prosim povedzte mi ze to je len docasne, ze sa to zmeni. 😭

ivangeline
31. aug 2023

Ak dojcis,tak to urcite docasne je.

pininka1
31. aug 2023

Určite to chce čas, skúste aj rôzne polohy, moja kamoška po pôrode skončila tak ze jediná poloha ju neboli a je ok.

dorothee
31. aug 2023

Neboj to prejde..Moze to byt viac psychicke ako fyzicke..Daj si pohar vinka,trochu sa musis uvolnit a hlavne skus nemysliet na to,s najvacsou pravdepodobnostou je to len docasne

hipuska
31. aug 2023

Skúste nejakú vibračnú sexuálnu hračku

bluka2
31. aug 2023

To prejde. Postupne sa to vráti, ako sa telo postupne dole zotaví. Ale môže to istú dobu trvať.

ariannazara
31. aug 2023

Ja som to mala tiež ale ja som mala neskutočnú nechuť, ale už som ôk upravilo sa to

weggie
1. sep 2023

Tak sa s nim o tom pozorpavaj tak normalne ako tu o tom pises. Nie je to hanba. Zmena je zivot (pardon za morbidny humor), mozno sa to dostane naspat, a mozno nie. Uvidis.. Ale 5 mesiacov je este malo, telo moze potrebovat viac, mozno rok, mozno dva.. Nie som expertka na toto ale mozno skusit ine polohy, mozno je ten "bod" niekde nepatrne inde, ozno len "hormony skrz to dojcenie" (dojcenie je daleko dolezitejsie nez orgazmus)..
Drzime palce ;)

domisha02
1. sep 2023

Tiež som to mala ale ja som teda žiadnu chuť ani nemala ,pripadala som si hnusne .. ale po čase to prešlo