Ako ste riešili nespokojnosť s kuchynskou linkou?

nellka21
7. jún 2019

Ahoj mate niektorá skúsenosť, že ste neboli spokojne s výzorom kuch linky a chceli by ste na nej niečo zmeniť, vymeniť napr potravinovú skriňu za spodnú a vrchnú skrinku? Mne to nejako nesadlo v nakreseu to vyzeralo inak ako v skutočnosti je.. Mam ju zo štúdia, čo sa s tým dá robiť?ci už nič?

timilv
7. jún 2019

@nellka21 nám vymenili dve dosky za opačné farby- tá čo mala byť biela bola vo farbe a naopak(v nákrese boli správne). Povedala som to majstrom hneď ako ju zložili. Bez problémov dali narezať nové dosky a vymenili.
Dokonca keď ju skladali, tak som sa ich pýtala či by sa nedala vymeniť potravinová skriňa s chladničkou, lebo už keď sme to videli v priestore, tak sa mi to viac páčilo naopak. Tiež to zamenili bez doplatku, hoci museli dorábať dosky na ktoré postavili chladničku. Myslím, že to je najlepšie riešiť s firmou hneď a dá sa dohodnúť 🙂

nellka21
autor
8. jún 2019

@timilv ved hej ale ja by som tu potravinovú chcela dať úplne preč a niečo iné miesto nej.. Už tam je sokel prispôsobený na tú potravinovu.. Nevidela som to kým tam nebola chladnička 😒😒

timilv
8. jún 2019

@nellka21 tak to neviem... Skús sa dohodnúť priamo s firmou čo to robila. A spravili to inak ako bolo v nákrese? Ak sa pomýlili, mali by Ti to opraviť na vlastné náklady 🙂

nellka21
autor
8. jún 2019

@timilv nie ne pomýlili, tak ako bolo urobili.. Len v skutočnosti to vyzerá inak ako na tom obrázku.. Hmmm