• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste riešili vlastnú fotoknihu?

29. októbra 2015 
@shira_ ahoj , no akz najlepsi tzp fotoknihz si objavils? ja prave robim , lebo v happzfoto maju akciu
23. júl 2013 o 05:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za tip, snáď to stojí za pokus. Ja praveze uvazujem nad kupou pekneho fotoalbumu a dam vyrobit klasické fotky...
31. júl 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzitka Dobry den,mozem sa opytat ako ste si davali robit tu fotoknihu cez DM?cez net mi to nejde?staci to mat ulozene na USB a v Dm to odovzdat alebo ako?
Dakujem... :slight_smile:
30. sep 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nepovolený reklamný príspevok”
8. jan 2015 o 09:39 • matej3324
vo fotolabe dala robiť aj kamoška klubový album fotiek, náš vyšiel 61 € ale je tam fotiek na mrte, obal je aktualizovaný a veľa fotiek vnútri priamo pre nás dvoch. na jar chcem dať takúto urobiť mojej mame na okrúhle narodky.
9. jan 2015 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matej3324 Ahoj, prave riesim fotoknihu cez Fotolab. Nevedel by si mi prosim poradit, ako vlozit obrazok na prednu a zadnu stranu? Nejak si s tym neviem rady, nechcem tam fotku, ale obrazok jpg (stiahnuty z netu) a stale sa mi tam ukazuje ten trojuholnik s vykricnikom kvoli moznym bielym okrajom. Jednu fotoknihu doma mam (nie Fotolab) a tam je cez tieto dve strany jedna fotka a tak by som to chcela urobit aj na tejto. Neviem, ci som to spravne rozpisala, aby si to pochopil spravne, co myslim :slight_smile: Vopred dakujem..
12. mar 2015 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nepovolený reklamný príspevok”
12. mar 2015 o 15:27 • matej3324
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fero3324.
Ja odporúčam Cewe Fotoknihu. Majú dobrý sotvér a super kvalitu. Viac na http://www.fotolab.sk/cewe-fotokniha.html
24. apr 2015 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fazulka7.
Žienky ja vám odporúčam stránku http://darcekyodsrdca.sk/ , kde robia aj tieto fotoknihy. Ja som si už od nich objednala aj tričká s potlačou a aj túto fotoknihu. Prišla mi v poriadku a dodali mi ju cca do týždna. Počula som už aj o firme Fotomagica či ako to bolo, ale vela báb bolo nespokojných, takže by som to neriskovala.
29. okt 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok