Ako ste spokojné s tovarom z Bonprixu?

marion09
20. apr 2018

kocky ktore nakupujete online z Bonprixu.....ako ste spokojne s tovarom ktory vam dojde?citavam ze oblecenie treba objednavat o cislo mensie ako bezne nosime....je to pravda?

puskaruka
20. apr 2018

Presne tak, a teraz je akcia doprava zdarma

jallka11
20. apr 2018

treba si pozrieť recenzie, niečo treba menšie, niečo väčšie a niečo sedí, treba sa tým riadiť

0silvia0
20. apr 2018

@marion09 nie je to pravidlom. Mne osobne niečo sedí dokonale, niečo je väčšie. Takže ako tu bolo napísané, pri jednotlivých veciach sú recenzie, ktoré sú veľmi nápomocné. Ak to aj tak nesadne, nie je problém vrátiť.

henka545
20. apr 2018

Pri všetkom je tabuľka rozmerov, stačí sa odmerat. Až na jedny nohavice mi všetko prišlo ako malo, všetko sedelo. A do tých nohavíc som na koniec tehotensva aj “pribrala” 😂

lujziana44
20. apr 2018

Áno je to pravda. To ich číslovanie je o čosi väčšie. Ale inak každú jednu vec, ktorú som si objednala mi prišla dobre a dokonca to bolo aj pekné🙂

sookie21
20. apr 2018

Kvalita za mňa super. Mam blúzku ktorú nosim uz roky, a stále je super. To o beznych značkách v nákupných centrách nemôžem povedať. Veľkosti sedia, ale urcite sa riadiť recenziami. Najlepšie je skúsiť objednať a podla toho sa zariadiť ze asi aka veľkosť sadne.

marion09
autor
20. apr 2018

@0silvia0 ale pri vrateni potom platim akoby 2x postovne nie?

emily_88
20. apr 2018

@marion09 ja nakupujem iba ked maju dopravu zdarma 😀

marion09
autor
20. apr 2018

@puskaruka prosim ta kde pise ze teraz je doprava zdarma?

marion09
autor
20. apr 2018

@emily_88 tu maju urcite len nad urcitu sumu hm?

marika39
20. apr 2018

doprava je zdarma pri nákupe nad 25 eur, tak to je vždy

ivuska027
20. apr 2018

@marika39 určite nie je doprava nad 25€ vždy. Musí byt kód 🙂

marika39
20. apr 2018

@ivuska027 No to neviem, lebo ja si kupujem oblečenie väčšinou len z bonprixu, a stále ked bola doprava zadarmo musela som mať nákup nad 25 eur.

0silvia0
20. apr 2018

@marion09 áno, pri vrátení je poštovné na tvoje náklady, bohužiaľ...

puskaruka
20. apr 2018
marion09
autor
20. apr 2018

ake cislo objednat pri vyske 165cm,55kg a neidealnych mierach?

deti95060810
20. apr 2018

@marion09 38 alebo M

deti95060810
20. apr 2018

veľkostne je to o číslo väčšie - detské oblečenie.... a tie farby ako z hororu.... preto som prestala...

0silvia0
20. apr 2018

@marion09 no podľa toho, kde tie neideálne miery máš. Ak si ritnatá, tak dolu M, ak si prsnatá a bruchatá tak hore M. Zvyšok S.

deti95060810
20. apr 2018

@0silvia0 😀😀

0silvia0
20. apr 2018

@deti95060810 no veď som dobre napísala, nie? 😎
Ja osobne bonprix mám rada. Mne veľkosť 36 sedí na moju postavu ako uliata, ale len vrchy (blúzky a bundy) a šaty. Nohavice si tam nekupujem, tie si potrebujem vyskúšať a tie mám cca veľkosť 34 ale nenávidím, keď mi nohavice plantajú na zadku, to neznesiem.

lilyianka
20. apr 2018

@marion09 ja si vzdy precitam recenzie, tam kde nie su, radsej nekupujem...vzdy som bola spokojna, len raz mi prisli saty co vyzerali ako handra a davno sveter, kt.pri velkosti 32-34 by sedel aj na 40

novana
20. apr 2018

Z Bonprixu som kupovala len raz. Prvý i posledný. Za málo peňazí, málo muziky. Kvalita podpriemerná.

hettinka
20. apr 2018

kvalita je asi ako bgežných obchodoch ako TAKKO, CA, HM ... mne vyhovuje, nechcem dať za tričko majland a nosiť ho do zodrania, lebo je "značkové", radšej si kúpim častejšie nové. Veľkosti mi sedia úplne rovnaké ako v CA, a jasné, treba čítať recenzie.

jankalukasova
20. apr 2018

Ja som teda spokojna nebola... velkosti mimo, kvalita ok, ale oblecenie casto nesedi, je zle usite, bunda, ktora prisla bola ina ako na obrazku... okrem toho mali napisane, ze pride do 4-6 pracovnych dni a prisla za mesiac... okrem toho sa mi zdaju prehnane ceny...

hettinka
20. apr 2018

@jankalukasova ja mam 10% klubovú zľavu a objednávam zásadne vtedy, ked je pošta zdarma, alebo dodatočná zľava, takže občas sa stane, že mam aj 25% zlavu a poštu zdarma, ak to skombinujem. Mám veci v košíku a počkám si na vhodný čas. Kedysi trvala dodávka dlhšie, momentálne, ak píšu, že je "skladom", do týždňa to mám a objednávam relatívne často, mne aj deťom, aj mame, vždy všetko prišlo v tom termíne, tak si mala asi smolu, že sa to vypredalo nejako tesne alebo čo.
Naozaj zriedkavo vrátim niečo, a to máme odtial nielen tričká, ale zimné bundy, plavky, rifle, nohavice, dokonca aj večerné šaty na stužkovú som mala od nich. Len topánky pre seba nie, tie musím skúšať, čo mi sadne kvoli haluxom. Ale dcera mala plátenky napr.
Dcéra už odtial nechce, e je to "nemoderné", ona ma svoje Bershky a NewYorkre ... síce je to odpad z Číny, čo má dierky po 2. opratí, ale čo už s pubertiačkou človek nehne ...

mendyna
20. apr 2018

@marion Ahoj. Platí ešte kód MODA - 10%zľava a poštovné zdarma. Teraz som objednavala a zobralo mi ho 😉

marsmykkok
21. apr 2018

@deti95060810 to urcite nie preboba 38 alebo M. Ja som pribrala a bohuzial mam 163 a 65 a tchibo, lidl, bonprix teda tie obchody kde realne je s m a m l nosim teraz s alebo 36, pri jej vyske a vahe by som sa bala ci aj xs nebude velke....

mpg
21. apr 2018

@marion09 V Bonprixe nakupujem už dlhú dobu, pre seba, syna, muža - odmerala som si rozmery a je to veľkostne dobré, niekedy trochu volnejšie, ale dobré sú tie hodnotenia pod tovarom. Doprava zadarmo býva často, býva to hneď na úvodnej strane, niekedy aj zľava a ja mám aj 10% zľavu - klubovú, tak to vyjde cenove dobre. Nakupovala som tam všeličo aj záclony, poťahy na stoličky. Našla som tam aj takú závesnú tyč na plastové okná, na ktorú sa dá dať záclona a je to praktickejšie ako garníže. Keď chce kvalitné, môže kúpiť drahšie, ale aj kvalita je celkom dobrá. Nakupujem tam hlavne preto, že mám radšej farebné oblečenie (čierneho mám
málo) a tu sa dajú dobre zladiť farby. Keď som náhodou vrátila, peniaze mi prišli na účet a nebol žiaden problém.