Ako to bolo s Korčokom a Juhosláviou?

26. mar 2024

Ahojte, ako to bolo s korcokom a juhosláviou ? Ozaj súhlasil a bol za aby sa zbombardovali nevinný ľudia ? Celkom ma to zmestilo ale Pelleho voliť nechcem

jarmila456
26. mar 2024

Autorka na Wikipédii máš jeho životopis, prečítaj si. Tam je len pravda.

kiki68
26. mar 2024

Predpokladam, ze nebol sam a hlavne bol velmi maly hrac v tom celom.

evika80
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aalt
26. mar 2024

Tak este raz ten post pre tych, co nemaju facebook, alebo neradi klikaju na odkazy:
Fascinujú ma ľudia, ktorí si nepamätajú, ako Srbi pod vedením Miloševiča zaútočili najprv na Slovinsko, ktoré sa rozhodlo osamostatniť od Juhoslávie (zomrelo pri tom 19 Slovincov) potom zaútočili na Chorvátsko, ktoré sa tiež rozhodlo osamostatniť (zomrelo 8685 chorvátskych vojakov a 6322 chorvátskych civilných obyvateľov), potom rozpútali vojnu v Bosne a Hercegovine (zomrelo 30 tisíc bosnianskych vojakov a 31 tisíc bosnianskych civilov) a nakoniec sa pokúsili z Kosova vyhnať všetkých etnických Albáncov (zomrelo ich pri tom 8676). Pamätajú si iba bombardovanie Srbska vojskami NATO a tých 528 civilných obyvateľov, ktorí pri tom zomreli. Neviem, či to je strata pamäte, alebo strata súdnosti...
Zdroj: https://www.facebook.com/ivan.kuhn.7/posts/pfbi...

bosorkabb
26. mar 2024

V každej vojne zomierajú civilisti. Neexistuje vojna kde zomrú len vojaci. To je realita.
Tak ako to že či by Korčok súhlasil alebo nie nič by to nezmenilo na tom čo sa stalo.
Otázka je prečo sa to muselo stať. Bol tu proste blbec ktorý sa rozhodol zabíjať etnické obyvateľstvo krajiny. Chyba je na strane toho blbca.

lenkasarka
26. mar 2024

@nini1978 keď sa nemýlim už nie je vo vezení a chce žalovať Slovensko.

apolka77
26. mar 2024

V každej v každej vojne zomierajú prevažne nevinní ľudia. To si treba uvedomiť, ako na jednej tak na druhej strane.
Ak vidíš že ti sused reze tvojich príbuzných odsúhlasis hocčo len aby sa s tým prestalo. Nemôžeš to brať takto jednostranne.
Bohužiaľ vojna je taká.
Nebolo to iba rozhodnutie jedného človeka ale desiatok vrchných predstavitelov. ..

apolka77
26. mar 2024

@aalt nie je to strata pamäti ani strata súdnosti je to jednoducho strata mozgových buniek. Žiaľ.

nini1978
26. mar 2024

@deedol ta vymleta chudera bola vadalova slapka
Keď prišli talianski novinári rozprávať s vadalovym otcom (rovnaký klan,rovnaký business na Slovensku),len tam tak habkal,najprv ju poznal,potom nevedel kto je
Trapas
Keby Taliani na nich nič nemali,ta’ zberba tu naďalej vyciciava eurofondy
Eurofondy vďaka proruskej hnusobe prehnitej
Normálne sa mindviha zaludok
Chápeš? Bez slov

nini1978
26. mar 2024

@lenkasarka to už je jendo,či je či nie je
S mafiou nie sú srandy,ani v Talianku si s nimi nevedia dat rady ,aj tu v minulosti boli atentáty na sudcov a politikov,ktori proti ním bojovali
A samozrejme,mafia ma chápadlá aj tu v politike,to bez debaty
Ale pre mňa to bol taký úder ta kuciakova smrť ,ako zlý sen,ja som tomu dlhu dobu nemohla proste ani uverit

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
26. mar 2024

Autorka, prezentuješ to tu, akoby sa Korčok jedno ráno zobudil a rozhodol sa, že zbombarduje pár nevinných Srbov 🙄 Trochu si zisti aj súvislosti z normálnho zdroja a nie z kadejakých fejsbukov

nini1978
26. mar 2024

@lenkasarka no a možno dostane odškodné od slovenských daňových poplatníkov ,ved Fico vybaví
Katastrofa

evika80
26. mar 2024

@miriam11 Dokaz o com, ze krajine vladli pred vrazdou Kuciaka oligarchovia? Dokazom je napriklad telefonat Kocnera s Dobroslavom Trnkom, kde sa s nim bavil ako s prasivym psom. Tak sa rozpraval s generalnym prokuratorom, najvyssou hlavou spravodlivosti!

nini1978
26. mar 2024

@belllinka jej išlo len o nadpis
Čím viac ľudí si prečíta “ako to bolo s korcokom a Juhosláviou” tým lepšie
Autorka nemá ani znalosti ,nepozná fakty a pozri ako ju neskutocne “zaujíma debata”
Zapojí sa raz za cas jednoduchou vetou…nič konkrétne..len tak na oko tu “debatuje”

deedol
26. mar 2024

@nini1978 ja dufam, ze to citaju aj ini. a ze si spomenu pri volbach napr. aj na to, co sa dialo v 1968, kto koho kam "pozval" a co to sposobilo.

vikusjk
26. mar 2024

@evika80 presne, a ked bude Pelle prezidentom, mozeme trikrat hadat, kto dostane ako prvy amnestiu, vsakze...

nini1978
26. mar 2024

@deedol pre mnohých je to vekmi komplikovaná téma, nerozumejú faktom a nevedia si pospájať súvislosti
Im stačí nadpis a ten nadpis mal jeden jediný zamer
“Tlačíme ľudom kaleráby o tom,ako je korcok za vojnu ,ako vždy bol”
Ale že rozdávac karafiatov olizuje zadnicu rusofilnej zberbe ,to už nie je podstatne’
..a teda Rusko nie je predsá ani agresor v danom konflikte
Proste jednoduché zmanipulované osoby

deedol
26. mar 2024

davala som to aj do inej temy, ale odporucam pozriet a polozit si otazku, ci chceme v sulade s ruskymi predstavami toto:
https://hnonline.sk/svet/24400788-novy-stat-by-...

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evika80
26. mar 2024

@miriam11 myslis dokazy o Lipsicovi, ktore opisal vo velmi doverihodnom videu velmi doverihodny hoaxer a oligarcha Zoroslav Kollar? A tie dalsie akoze dokazy? Keby nanho nieco seriozne mali, pri dnesnej vladnej garniture by ten clovek sedel. Treba rozmyslat.. Mozeme byt radi ze tu mame takeho Lipsica a verim, ze im je osinou v zadku..

letfenixa
26. mar 2024

@aalt vďaka, že si tu napísal. V 1998 som bola v Biograde a miestni nám ukazovali zalátané jamy po bombardovaní.

evika80
26. mar 2024

*doveryhodnom (oprava hrubky)

pieces
26. mar 2024

@nini1978 možno by bolo dobré vedieť kto Kuciakovi dával informácie

miriam_s
26. mar 2024

@dskjhfdlkdjhl
@dskjhfdlkdjhl No, na MK to nevie takmer nikto

autor
26. mar 2024

@nini1978 to nieje žiadne pro pelle ale skôr pro korcok, lebo som chcela aby mi niekto kto tomu lepšie rozumie objasnilo ako to bolo. Lebo je mi jasné že asi nie až tak ako by to pelle najradšej odprezentoval.
Korčoka som volila v prvých voľbách a chcem aj v druhých, ale chcela som vedieť ako bolo toto. V čase kedy sa stalo toto na čo sa pýtam som bola skolkarka.

autor
26. mar 2024

@belllinka ďakujem veď preto sa pýtam a chcela som normálny zdroj a nie ironické odpovede

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tetapetra
26. mar 2024

@pieces niekedy stačí byť v správnom čase na správnom mieste. Všetci v Ba vedeli ako sa kvôli Kalimu a Počiatkovi zatvárali nočné bary a tam sa ťahali čiary. Tiež sú ľudia , ktorí vedia,že Fico má nehnuteľnosti napísané na biele kone. Tak isto ako má Taraba v Modre. Aby som nebola zaujatá,tak aj Sulík je riadne hovädo, arogantná sviňa. Novinári majú kopec info, len nie všetko si dovolia zverejniť.