Ako trávite voľný čas?

graceful9
26. apr 2012

vopred sa ospravedlňujem, ak tu taká téma už je, ale nikde som ju nevidela a teda ak existuje, tak tam nik nechodí,,,to len pre tie, ktoré ma budú do takých tém odporúčať,,,ako vy trávite voľný čas, ak teda nejaký máte? nemyslím deti, muža,,,,jednoducho VY ŽENY,,,,aké máte záľuby, koníčky, aké knihy čítate? máte tip na nejaký dobrý film? čo robievate, keď " nič nerobíte" ? bola by som rada, keby som nebola jediná, koho to zaujíma a keby z tohto nebola len 5 príspevková diskusia 😉 keby toto bolo miesto kam nemajú dosah naše deti a manželia, svokry a psy,,,proste my, naše vnútro a zovňajšok 🙂

graceful9
autor
26. apr 2012

ženy, to si to tu nik nevšimol, alebo nemáte ani voľný čas? 😒

marusik
14. mar 2013

nemáme🙂 už dávno som "nič nerobila"... 🙂 ale nie, žartujem. toho času je veľmi málo. ... zumba, tvorenie/šitie, strihanie, lepenie - zväčša niečo pre decká/ a knihy... už som dávno upustila od programu 1kniha/týždeň.... a ešte pečenie - skúška nových fajnových receptov🙂

riverparkdanceschool
20. aug 2013

Milé dámy! Najlepšie trávený voľný čas je predsa u nás! V Riverpark Dance School na Vás čakajú skvelé posilňovacie, či relaxačné cvičenia od Jógy cez Pilates, Port de Bras, Zumbu, Dance Box či Body Forming. Môžete sa u nás vytancovať vďaka najširšej ponuke tanečných hodín! V ponuke nechýbaju ani detské tanečné hodiny, alebo cvičenie mamičiek s deťmi. Skvelá kávička po tréningu, či osviežujúci drink Vás počká v našom Dance Bare a to všetko pod jednou strechou! Využite to aj Vy! Teší sa na Vás Riverpark Dance School!

violy
28. aug 2013

ja pri knihe. manžel sa zvykne venovať deťom takým štýlom, aby som mohla mať chvíľku (a niekedy aj dve) iba pre seba 🙂 takže u mňa jednoznačne knižka alebo vybehnem s kamoškami niekam poklebetiť 😎

klincek
28. aug 2013

@graceful9 tema je super, ja bohuzial nemam cim prispiet ☹ , snad sa toho ale casom dockam. zatial sem budem zvedavo nakukat a snivat o tom, ako si raj aj ja oddychnem a budem sa konecne venovat aj sebe..

riverparkdanceschool
1. apr 2014

Mamičky! Urobte pre seba vo voľnom čase len to najlepšie! Príďte k nám do Riverpark Dance School a vyberte si z našej širokej ponuky tanečných hodín a cvičení. Okrem toho, že sa výborne zabavíte a odreagujete, Vám tanec alebo cvičenie pomôže tiež vyformovať postavu, spevniť svalstvo a zlepšiť kondíciu 🙂 Príďte si k nám vyskúšať tanečné hodiny ÚPLNE ZDARMA 27.4.2014 v rámci Dňa otvorených dverí pri príležitosti osláv Medzinárodného dňa tanca! Ak preferujete skôr cvičenie ponúkame Vám okrem našej stabilnej ponuky cvičení aj niečo extra - skvelú letnú dovolenku pri mori spojenú s cvičením s našimi lektormi priamo na pláži v Chorvátsku na krásnom ostrove Krk v termíne 24.6.2014 - 29.6.2014! Doprajte si zdravý pohyb, zábavu a správny relax! Viac informácií ako aj náš rozvrh nájdete na našej internetovej stránke 🙂