Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako urobiť šnúrky na čiapku?

certisko19
23. okt 2008
Ahojte,
prosim vas,neporadite mi,ako mam urobit snurky na strikovanu ciapku?dakujem za rady
slnieckova
23. okt 2008
obcas staci pogooglit 😉
bambusko
23. okt 2008
zavries dvere, cez klucku natiahnes vlnu - oba konce mas v ruke, ak chce hrubsiu snurku, mozes zopakovat aj viackrat. dlzka by mala byt asi 2,5x taka ako bude hotova snurka. potom koniec, ktory mas v ruke zacnes tocit, skrucas dovtedy, kym sa nezacnu robit take slucky a potom prehnes napoly. das dole z klucky a urobis uzol. neviem, ci pochopitelne, vyskusaj a uvids 🙂
certisko19
autor
23. okt 2008
vyskusane...uz to viem...dakujeeeeeeeeeeeeeem....🙂
emjee
23. okt 2008
ja mam niekde doma taky sikovny nastroj na to, ale mozes si ho vyrobit aj sama - potrebujes kusok niecoho, do coho do kruhu zabijes klinceky (aspon 4) a v strede budes mat dierku kadial ti ta snurka bude rast - klinceky obtocis bavlnkou a potom vzdy pichnes do toho ocka na klinceku, zobreies nim bavlnku zo stredu a spravis nove ocko (ako ked strikujes, ale pojde to furt dokolecka) - pisem jak tatar, ale snad pochopila
bambusko
23. okt 2008
emjee, da sa to robit na plastovej skladacke, su to take kolieska so 4 dutymi nozickami a 4 vystupkami. kili to objavila aj ako profi produkt na pletenie, ale ma to noziciek viac

http://www.youtube.com/watch?v=w7kEzyQJBiw
emjee
23. okt 2008
no ja mam take, ale su tam len 4 tie palicky 🙂
kacka.va
24. okt 2008
certisko: já bych udělala ty točené jak psala bambusko, ty vypadají dobře
zdina
24. okt 2008
emjee to co popisujes mi kdysi davno vyrobil deda s drevene civky od niti a tam klepl hrebicky. Jako dite jsem si s tim moc vyhrala. Delala sjem saly panenkam a pod.
Certisko na mensi cepicku ti staci i retizek nebo ho muzes obhackovat, ale ty dutinky vypadaji dobre a drzi tvar

Tu začni písať odpoveď...

Odošli