Ako vás partner požiadal o ruku?

8. júl 2020

Ahojteee
Ako vás požiadal partner o ruku?🙂 môžete pospomínať a rozpísať sa, nech mám čo čítať a poplakať si od radosti☺️

arianna25
8. júl 2020

Ahoj s ty uz si zasnubena alebo vydata?

simuskaaa123
8. júl 2020

Ide už o ex.. On vždy chcel všetko podľa seba aby vyzeral ako ten dokonalý a samozrejme aby bola pekná foto na insta.. Raz sme niekde boli vonku, ani už si nepamätám co a ako a zrazu kľakol ci aj ho vezmem a ja ze áno a on ze ale prosím ta robím si srandu.. No a po nejakom čase sme išli do Terchovej. Ja sa hrozne bojím výšok, mávam závraty, panika neviem sa hýbať, musím sa držať... A velice chcel ísť na rozhladnu to srdce, ledva som vyšla so slzami v očiach na 1, tam sa naduval nech idem ešte vyššie, ja som sa bala, tak stále sa naduval ale nešla som. A vtom si kľakol ci si ho vezmem a ja som myslela, že si zas robí srandu tak hovorím netrapos sú tu ľudia a on prsteň 🤣🤣🙈tak povedala som áno, ale to bol len taky drzhubu prsteň nech sa ukáže ale po pôrode rozchod no

autor
8. júl 2020

@arianna25 myslím že to nie je podstatne, nie som ani ani, len som videla video žiadosti o ruku tak ma zaujíma ako ste to mali vy, žienky🙈
@simuskaaa123 no ukázal sa dosť 🙄

stanislavicenka
8. júl 2020

Mna manzel poziadal na nasej proven zatial jedinej dovolenke pri Mori. Celu cestu bol velmi nervozny, az som sa bala, ci nelutuje vyber miesta, a vecer, ked sme sa ubytovali, boli sme sa prejst na plaz, boli sme Sami. Isla som si omocit nohy v Mori, a ked som k nemu prichadzala, Tak si klakol a spytal sa ma, ci budem jeho princeznou cely zivot. Prislo mi to usmevne, odpovedala som, ze ano, vytiahol prsten a mne az slzy vybehli. Nemohla some tomu uverit. Skutocne som to necakala. Poziadal ma po 2 rokoch vztahu, az sa cudujem, ze sa vedel rozhodnut, kedze teraz sa nevie rozhodnut, aky bicykel si kupit😂. Bolo to krasne, rodine sme to oznamili po navrate z dovolenky

limetka69
8. júl 2020

ja som mala trapne poziadanie o ruku, :D nejak som vycitila co chce urobit, mala som totalne na prd den, davals om vsemozne najavo, ze dnes nie je ten den, no nepomohlo, tak sme isli na vianocne trhy a pod obrovskym stromcekom si cuúpol, ze klakat nebude a dal tu trapnu otazku, bez fantazie, hrozne daco,,,, no a este ked mi ten snubak navliekol len do polky prsta, to som si uz hovorila, ze to sa len mne mohlo stat, :D rovno sme sli ho dat upravit do zlatnictva, tak som prisla domov k mame a jej hovorim, som zasnubena, ale prsten nemam :D hrozne daco hahahaha

arianna25
8. júl 2020

Ja len aby si nemala nejake trapenie ze ine zeny mali. Oki chcela som sa len uistit ze si v pohode.
U mna to bolo tak, ze sme boli pohadani. Bolo to u mna doma. Prisiel za mnoz s kvetmi a cokoladou, myslela som si ze sa prisiel len uz ierit, to ano, v poriadku, ale necakane si klakol s prstienkom v ruke a poziadal ma o ruku. Mala som chut mu aj struhnut jednu vareskou za tu poslednu hadku, ale aj som sa velmi potesila. 😊 tak sme mali vecer posedenie niekolko clenov rodiny a tak 😁🥰

limetka69
8. júl 2020

@arianna25 tvoj muz vie ako zehlit problemy a hadky, to sa musi uznat :D

denden77
8. júl 2020

na balkone pod vplyvom 😁 povodne to malo byt o den neskor na karlovom moste.. ale uz nevydrzal 🤣

petulda333
8. júl 2020

Pre mna to prekvapenie nebolo. Prsten som nasla asi 3t predtym a mala som co robit aby som to nepovedala. Cakala som, ze na poziada na Valentina ale nic. Asi tyzden po, prisiel po mna vecer do prace. Doma navarene cestoviny. Navecerali sme sa, isli do izby(za nami aj jeho bratranec) a tam mi dal rafaelo v tej krabicke. Ked som ho otvorila bol tam prsten, tak si klakol a poziadal ma. Romantika v trojici.. 😀

marse
8. júl 2020

Zasmejte sa :D esemesku asi nedostal nikto s požiadaním o ruku 🙏

mala som 17, urobený tehotenský test, samozrejme pozitívny , poslala som mu to do spravy rano o piatej, že som tehotná a došla naspať odpoveď.. VEZMEŠ SI MA?
tak sme spolu už 17rokov. dve krásne deti. sice ma nie , že hnevá niekedy on ma doslova serie 😂 ale nevymenila by som ho.. späť mi ho aj tak nezoberu a zaruka už prepadla 😉

siimonella
8. júl 2020

mozno to bude pre niekoho gycove ale bolo to na Korfu. isli sme kupit vino a potom posediet na plaz, bol zapad slnka nikde nikoho. a vtedy ma poziadal o ruku. bola som velmi sokovana, nic som netusila, stale som plakala takze ano som mu povedala az po par minutach kym som sa upokojila 😀 , zachvilu to budu 3 roky ako zasnubení a 8 vo vztahu, k svadbe sme sa este nedokopali, mozno buduci rok 😀

limetka69
8. júl 2020

@marse tak toto je u mna kraaaasne, takto to ma vyzerat 🙂

bambuslienka
8. júl 2020

u nas tema svadba bola casto spominana, ja som uz velmi chcela, a on mi stale opakoval, ze ved po skole samozrejme. tak oki, a bolo, a nic, a aj vyrocie, vianoce, narodeniny a nic. tak ja som prestala vnimat a zaujimat sa, ze kedy :D no a potom ( o rok po skonceni skoly :D ) sme sli na veceru. casto chodievame, oblecieme sa pekne, ideme aj do ineho mesta, takze nic zvlastne. ale ja som ako naschval bola namosurena, ze si nemam co obliect, ze je moc teplo (neznasam teplo :D ) a dala som nejake obyc saty a random topanky, aj ked tusim mi naznacoval, ze mam kopu peknych siat :D po ceste som este mrncala, ze su moc kratke, ze musim mat proste silonky, isli sme pred vecerou este kupit silonky :D
no a uz konecne papame, a potom klasika prechadzka po meste,a ze podme si sadnut na lavicku. no a uz som vedela, lebo ako ma drzal okolo ramien som citila, ze srdce mu bije asi 200, a vtedy mi. zacal hovorit strasne pekne veci o nasom vztahu a o tom, co pre neho znamenam. plakala som cely cas, ani klacat nemusel, dali sme prsten a potom sme celu cestu plakali spolu :D

miadi
8. júl 2020

Ja som požiadala jeho. Bol stary mladenec a Povedal mi ze on sa nechce ženit iba Keby jeho priatelka moc chcela .. ale islo aj o to že mi skončili pracovne viza turisticke mi uz nechceli predlžit a jedna super teta na letisku na imigracnom ked sme doleteli z dovolenky z SK mu povedala ze mi da len 3m viza ze sme spolu dost dlho na to aby vedel či to somnou mysli vazne inak nech nestraca moj čas. ( ja som aj chcela po kanade vyskusat zivot v USA ale koli mm som chcela ostat) ani snubak nemam. Ale ja prstene moc nemusim iba obrucku nosim.

dazdovka
8. júl 2020

Isli sme stopom po Rumunsku, od madarskych hranic, cez pohorie Maramures, drevene klastory, deltu Dunaja az po Cierne more. Chcel to vtedy, ale mne furt nieco bolo, na pohori Maramures, ked som dve noci nespala, lebo nam behali povedla stanu medvede a diviaky, na najvyssom vrchu pohoria sa ma chcel opytat, lenze vtedy bolo extremne sucho a nemali sme vodu, bola som uplne vysusena, jedla som cucoriedky a rozmyslala cely cas ako a kde sa vykadim, lebo na dlhych vyletoch mam s tym problem, tak aj je na fotkach vidiet, ze velmi chcel, ale nebola vhodna tema rozhovoru, potom v takom strasne romantickom drevenom klastore Voronet z 15. storocia to vypadalo uplne magicky, spievali mnisi a ked ma stisol za ruku, vedela som ze nieco bude, lenze boli tam davy ludi a fakt sa to nehodilo. Potom sme sa plavili v kanoe na delte Dunaja, uzasne, uzasne dedinky, kde sa da dostat len na lodke, lenze prismochlili sa k nam taki ceski pantatickovia, ktori stale len kecali o sebe, o svete, boli celkom srandovni, robili si drzkovu a prilezitost tiez jemne usla. Potom sme sa v noci isli okupat do mora nahi, svetielkoval nam k tomu plankton, ale v momente ako sme vynorili hlavu, plece, vyliezli, zacali nas hrozne stipat take male muchy. Ja mam z toho uzasne vyletu len (najkrajsie) fotky. Stale hovori, ze ma vtedy chcel na tom vylete poziadat o ruku, ale nebola vhodna prilezitost. Nasledujuce leto som uz bola tehotna, dieta sa aj narodilo a ked malo 10 mesiacov mi oznamil, ze dostal stipendium vo Svajciarsku a musime sa zobrat, lebo je to vyhodnejsie ist tam s manzelkou, ako s priatelkou a detmi. Juch, svadba bola rychla a zili dokial nepomreli.

zafir01
8. júl 2020

Nehovorili sme o svadbe priamo,ale skor o zavazkoch, cisto hypoteticke otazky typu " co keby " som otehotnela.. kedze sme spolu zacali spavat v podstate hned od zoznamenia sa, co bolo tiez take divne spontanne, aj ked sme obaja starsie skoly. a on hned, ze by sa o nas postaral, a bol by rad, ze by mal dieta prave somnou, aj keby nam to vztahovo neklaplo. nehrnul sa hned do svadby za kazdu cenu, a to som bola stastna, lebo vacsinou to nedopadne vtedy dobre..
presne na 1 rocne vyrocie prisiel pre mna do prace . cakal v aute . ja som nastupila a on mi hovori, ze by mi rad dal prstielon,a le je mu to trapne, ze sa ma to takto pyta,a le nevie velkost ( a ja v domneni, ze to ma byt prstienok, dareck k 1 vyrociu ) som mavla rukou, a povedala som mu, ze nech dieme radsej niekde na vikend, ze sperky nenosim, ale aj tak dakujem .... ( bol oktober )
blizil sa december, a niekto sa nas pytal nieco o buducnosti a svadbe . a on zahlasil, ze ja som prstienok odmietla....
ja nanho kukam ako puk, ze aky prstienok,a on ze ten co mi chcel kupit a poziadat ma o ruku 😀
ja som myslela, ze to mal byt len taky darek k vyrrociu, tak sme sa zacali smiat. od toho dna sme zacali s pripravami svadbi a popri inych vianocnych darcekoch od neho, som si nasla aj cervenu zamatovu krabicku s prstienkom... zapamatal si aj to, aky som mu hovorila, ze by som niekedy chcela. velke ocko, biele zlato . a taky aj bol,a si najkrajsi aky som kedy videla . presne na druhe od stretnutia, sme sa vzali.. o dva roky na to sa nam narodilo prve dieta a potom este dalsie dve . sme spolu 13 rokov, stastní, hoc sme prezili aj rodinne tragedie ako umrtie nasho dietata , stale drzime spolu, nesmierne si ho ako cloveka a muza vazim, a lubim ho najviac ako sa len da, aj ked sa vieme aj velmi intenzivne pohadat, su to take male burky, ktore su vsade

anuss
8. júl 2020

@dazdovka ty brdoooooo, to len život vymyslí 🙂

anuss
8. júl 2020

@zafir01 super 🙂

4stanka4
8. júl 2020

Ja som si prsteň vybrala sama asi začiatkom decembra ale že jemu sa nepáči-potom sa vrátil a kúpil mi ho-o tom som nevedela a požiadal ma na Vianoce v mojej izbe u našich a bolo to najkrajšie aké to len mohlo byť 🙂 viem že nie je na sladké romantické výlevy a urobil to presne tak aký viem že je 🙂
Inak taká perlička-boli sme dovolenke v Tunise boli sme spolu už asi 4 roky a šli sme na takú špeci večeru.Pekne sme sa vyobliekali,krásna atmoška keď môj zadrel že sa ide vys*ať .Tváril sa celý večer tak zvláštne tak som si myslela že ma konečne ide požiadať o ruku a baby on sa bol fakt len vys*ať 😂😂😂😂
Teraz sa na tom strašne smejem ale vtedy som bola aj trošku sklamaná 😉 to pravé požiadanie bolo o 2 roky neskôr kedy sme už aj reálne plánovali svadbu takže nebol to tzv. "držhubu" prsteň 🙂

simca06022011
8. júl 2020

Boze, az som si poplakala pri niektorych prispevkoch ... 😂😍

lia_nka
8. júl 2020

Zásnubny sme mali na moje narodeniny nebavili sme sa nejak o svadbe nechávali sme všetkému voľný priebeh kedy to príde vtedy to bude.. Dostala som narodeninovú tortu milujem rúže tak bola ozdobená ružami a on hovorí že ja nakrájam tortu sadni tak tortu dal na tanieriky každému rozdal proste úplne obyčajne a mne dal kraj torty kde bola ta ruža väčšia ako u iných a on stále namna tak pozeral aj jeho brat ktorý to všetko sním naplánoval ale neriešila som a pozeram že čo to tam je zlaté v tej ruži vytiahla som to a to prsteň a ja že toto čo a v tom jeho brat pustil pesničku Bonnie Tyler Turn Around kľakol si a s roztraseným hlasom sa ma opýtal či si ho vezmem a ja s plnou pusou torty som kyvala hlavou že áno áno áno 😂😂taka komédia trošku no

sofinka1301
8. júl 2020

Môj muž bol ráno u lekára v meste kúpil môjho obľúbeného plysakaa po ceste domov na tajnacku zavolal môjmu otcovi a aj mame (zvlášť keďže sú rozvedený) išiel najskôr k otcovi (ten úplne stres že sme sa rozišli a on išiel za mojim otcom aj keď neviem prečo by to robil) išiel si ma vypýtať od môjho otca ( vždy mi to hovoril otec že ani jeden zatko si sestry nebol vypýtať a zrazu môj tam išiel aj keď som o tom nevedela) po návšteve u otca sa zastavil aj za mamou kde si ma vypýtal... Potom následne utekal domov všetko pripravovať... V izbe spravil na celú posteľ srdce ktore bolo z lupenov ruží kde sedel plysak a bol tam aj prstienok pripravený po okoli boli zapálené sviečky.. na zemi bolo tiež srdce a aj sviečky horeli... Robil ešte aj obed ( zemiaky a rezeň na chlapa super keďže nevedel variť) keď som prišla domov mali sme starého syna 2mesiace tak mi zobral vajíčko z rúk a nechal ma stat vonku malého dal na poriadok a vrátil sa pre mňa kde mi zaviazal oči a držal ma za ruky, priviedol ma do izby a postavil ma do stredu srdca vzal do rúk krabičku s prstienkom odviazal oči a kľakol si s otázkou ci si ho zoberiem... Ja celá rozhodena, prekvapená a precitlivela som sa rozplakala a odpovedala áno... Aj keď sme svadbu ešte nemali keďže momentálne na to nevychádza (ale chceme sa brat aj keby po 10rokoch) tak si to veľmi vážim a veľmi ho milujem... Aj keď sme mali na začiatku problémy som rada ze sme to ustáli...

dusankomoj
8. júl 2020

Rano prišiel z nočnej, obutý s batohom na chrbte v ruke konárik zlatého dažďa, kľačí na chodbe a hovorí: rýchlo povedz áno,lebo mi trpne noha! No, odolaj takej romantike!

jantato
8. júl 2020

chodili sme spolu 7 rokov, pracovali sme v Irsku a po vianocach sme sa vracali do Irska, let sme mali presne v den mojich narodenin, keď sme už leteli cca hodinku ,tak sa ma spýtal či chcem snim byť do konca života, alebo navždy, alebo niečo podobne, nepamätam presne a vytiahol krabičku s prasteňom.
takže tak, v lietadle na moje narodeniny 😂

pininka1
8. júl 2020

Tiež sme už spolu chodili dlhšie ale čakala som to na výročie, nakoniec mi ho dal na narodeniny, ale tiež nebola nejaká extra nálada, zrobil mi čaj, ktorý ja veľmi nemusím, navyše tesne po obede, tak mu hovorím že nechcem určite čaj, ale tak išla som si dať nakoniec cukor a v cukornicke bol prsteň. Joj mi bolo potom ľúto že som bola naňho hnusná, ale zasa aj on už mohol vedieť čo mám rada.

lienocka2808
8. júl 2020

pozerali sme nejaky horor uz presne neviem co to bolo, a zrazu sa vytratil do kuchyne iba v slipoch. Potom si ku mne sadol a spytal sa ma teda, ci si ho vezmem. Bola som v 9 mesiaci a prsten som si navliekla do 1/3 napuchnuteho prsta 🙂. Potom sme dopozerali horor a sli sme spat. toto je typicky moj priatel 🙂, inak som to od neho ani neocakavala. Podstatne je, ze ma ( teda uz teraz nas ) ma rad a urobi pre nas vsetko 🙂.

fodorka
8. júl 2020

Minuly rok...leto...aktualna tema 😉
Boli sme s priatelom a mojimi detmi v Blave na vyletiku nakolko on je odtial a cestovali sme hore dolu MHDckou...
Uz pred vyletom s detmi vybral prstienok a deti naznacovali nieco ze ved ked uz kedy uz takze tusenie bolo 😂
No a ako sme tak isli v preplnenej MHD tak sa na mna zadival a zmurkol ...no mne az zle zostalo ze snad nie tu ,🙈😂😂
A veru v tom si klakol,povedal ze ma nadovsetko lubi aj deti a ze ci si ho vezmem 🥰
Jasne ze slzy stastia a odpoved bola ano!
Ked sme vystupili postupne gratulovali ludia bolo to mile 🥰

catherine1989
8. júl 2020

Boli sme v Bulharsku, prvýkrát spolu na dovolenke, ráno sme šli pozerať východ slnka na pláži, sedíme tak na deke, a ja som zadrela: "Och, to je také krasne, keby si nebol také neromanticke hovado, mohol by si na teraz požiadať o ruku." A on na mňa vyvalil oči, vytiahol krabičku s prsteňom a opýtal sa... Najprv mi bolo strasne ľúto, že som takú peknú chvíľu tak pokazila, na druhej strane máme aspoň vtipnú spomienku 🤣🤣🤣

amelie2017
8. júl 2020

Robili sme zimnu sezonu na horach v Andorre. Po praci o 23. mi vravi, ci sa nejdeme prejst. Skoro mi zabehlo, vonku -20 stupnov a on sa chce ist prechadzat. Nakoniec sme isli a v zasnezenom udolicku medzi horami, vsade tma len svetlo mesiaca mi vravi, ze mu je luto, ze mi nemoze kupit ziadnu darcek na Vianoce( bolo 21.12. a akurat sme kupili auto a vyflusli sa z penazi), ale ze mi moze dat lasku na cely zivot. A vytiahol prsten, s tym, ci sa chcem za neho vydat. Bolo to krasne. Ale najlepsie bolo, ako chudak kupoval prsten. Bola som ozaj otrava a musel vymyslat, ako ist do obchodu bezo mna. Kedze sme byvali a robili v jednom hoteli, stale sme chodili vsade spolu. Chudak, aj si vymuslal, ze ide kupit take a take trubky do robotu, cinske rezance, lebo im neprisli, a ja stale s nim 😂 az nas raz prisla pozriet kamoska, boli sme na kave a on si vymyslel, ze mu treba 💩💩, ale ze wcko je spinave, ze tam on nejde. Ze ide na hotel. A konecne ho po 5 pokucoch kupil.

jaass
8. júl 2020

V Prahe ❤️
V obľúbenej reštaurácii ❤️
Prípitok a potom povedal, že sa chce v živote posunúť ďalej. Vie, že som tá pravá a potom kľakol. ❤️ Nádhera, neopísateľný pocit. ❤️
(Môj prvý chlap v živote). Vážim si, že som nemala viacerých 🙂