Ako vhodne využiť priestor?

ververka
26. feb 2013

Ahojte,

mám dilemu, možno pár nápadov, ale chcela by som si nechat poradiť.

V byte pri vstupe máme nevyužitý priestor, ktorý by som chcela efektívne zúžitkovať.

Náčrt je tu:
http://imageshack.us/f/9/priestor.jpg/
alebo potom príloha.

Napadlo ma dať tam malé kreslá a malý stolík, ale pripadá mi to dosť odveci, kedže obývačka je hneň vedľa za polovičnou stenou.
Určite tam nechcem vešiak na kabáty, chcem tam mať niečo čo by nevyzeralo rušivo. Rozmýšľam možno nad akváriom.
Nemali by ste nejaké nápady?
Zatiaľ je tam zavesené zrkadlo, ale chcelo by to ten priestor aj vyplniť.

Ďakujem veľmi pekne za všetky rady vopred

asfodelka
26. feb 2013

@ververka ja by som si tam dala velke zrkadlo po zem. do kuta palmu a pod zrkadlo nizky stolik s kvetmi. tym padom Ti bude zrkadlo odrazat zelen a nie tmavy kut. ale zas je otazka ci tam mas dost svetla lebo okna si nezakreslila. to iste plati aj o rybkach. mohli by tam byt pekne ale ak mas malo svetla tak Ti tam dlho nepoziju.

ververka
autor
26. feb 2013

@asfodelka No to je pravda, okna a balkon su len na tej strane za mensou sedackou. Na obrazku vpravo.
Kvety sa celkom bojim, kedze tam je ta polovicna stena a ta cast je celkom tmava.

januliatko111
26. feb 2013

@ververka vyzera to podobne ako chodba a obyvacka u mojich rodicov...neviem ako velky je ten nevyuzity priestor ale nasi tam maju jedalensky stol leno maju strasne mini kuchynu 🙂