• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vychovávate deti zo zmiešaných manželstiev?

13. januára 2016 
Ahojte,
jankando, ako malicky uz sa ma lepsie???? Boze, zlatko moje male, jedine co neznasam je ked su nase drobce chorucke.... :confounded:
inac, v londyne straaaasna zima a co inde?
25. nov 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre ranko vsekym! :slight_smile:
jankando:no teraz som zistila, ze si mi uz raz pisala kde si v uk, no zabudam :slight_smile: ...tolko infosiek naraz.. :sweat_smile:
nie, boli sme bez tatina....on tu este nebol s nami :frowning2:
snad sa nam to podari po novom roku :wink:
aptamail je aj na slovensku, tak isto sa vola...
ja som s cow gate velmi spokojna, ako somvymenila sma, tak ani grcanie, ani zapchy, aj kamaratka ho pouzivala a tiez jej malicka vracala, no doktori jej povedali ze ma reflux, tak na tabletkach a mozno to bolo tiez z mlieka, ale potom si uz mala na to zvykla :slight_smile:
26. nov 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj Bluebell12sr
i tu strasna zima , plus sa tak skoro zotmelo, ze dnes nalada pod psa.. :frowning2:
Timi..tak to vam isto bolo smutno za ocinkom, co?
a mne bolo povedane, ze vraj aptamil je take isto ako doma u nas Nutrilon..tak som chcela nan prejst, ale bojim sa, ze by mal zase zpachu a ja uz nechcem zase take prezivat.. :angry:
inak Petko sa citi uz lepsie, ale prdsa len je dost nervy oprpti tomu aky bol predtym..
no rastieme., i viac nervacime.. :wink:
26. nov 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...
27. nov 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jankando:ako malicky?my´sme sa pred chilou vratili z mesta, nakupujem co to do uk
27. nov 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj timi, maly sa ma lespie...dnes sme boli na vazenie....tak mame 6.36 kil a sme dlhi 61.5 cm..
tesime sa velmi, lebo som myslela, ze pochudol, pretoze od kedy je chory,tak nepije vela..zvykol pit 150 ml a teraz pije len 80, 70 alebo 90 ml...a sem tam mu staci len 50 ml....tak do neho tlacime...a ked pil 150 ml tak nevrackal a ted ked pije tak malo este i co to vyvrati... :unamused:
27. nov 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
len na rychlo,prajem rychle uzdravenie vs. chorym dietkam
27. nov 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile:
27. nov 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa mate? vsetci su uz dufam zdravucki.... :dizzy_face:
timinka, pozerala som si fotky na multiply, mala je nadherna.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..... hmmmmm.......hmmmm..... na bratceka este nepomyslate??? :grinning: :grinning: :grinning:
janka, maly je pekna buchticka... :dizzy_face:
27. nov 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi,no to je...
zlatickkko moje....
co to co to..akoze o tom multiply neviem nic.. :angry:
27. nov 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!vsetkym krasne ranko a prijemny den prajem :grinning: :slight_smile: :frowning2:
bluebell:dakujem velmi pekne, ja sa tam stale skusam nejak viac zorentovat, no akosi sa mi nedari :sweat_smile: ked bude viac casu....no nasla som tam jednu kocku, ktora byva blizko nas, uvidime... :slight_smile:
na braceka zatial nie, no druhe bude opat sestricka :grinning: :grinning: snad :slight_smile:
28. nov 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej janka, ty nevies o multiply???? :confused: sorry..... posli mi na ip svoju email adresu a ja ty poslem pozvanie....neviem preco zijem v tom, ze si tam prihlasena....
timinka, to je naplanovane, ci uz na ceste??? :grinning:
28. nov 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetkz
tak mz sme stastne a v pohode docestovali, uz sa vytesujeme s tatom a uz aj shopping je uspesne za nami :grinning: :grinning:
nie, nie, malicke je naplanovane, no na kedz, to este neviem, no najskor, ked mala bude mat tri :slight_smile: :wink: :grinning:
30. nov 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vidim, ze sa tu uz nikto neukazuje.....
janka ako maly, uz lepsie?
timinka, tak uz ste tuna?
ja som teraz s malym na marodke, je chory ma velmi vysoke teploty... v praci som nebola v pondelok a ani dnes, a prave zbieram odvahu im zavolat, ze do konca tyzdna tiez nepridem.... jej, to budu radi.... :sweat_smile:
3. dec 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE baby....
tiez pozeram, ze uz nikto nepise.... :confounded:
tak musim ozivit, nie? nech temu vidite na prvej strane a nieco dohodite.. :wink:
tiez uz malo pisem,lebo som sa zazrala do ebay.. :angry: :angry: :angry: :angry:
20. dec 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, idem poslat do ip moj mail..
:angry: neviem nic o tom mulitply :angry: :angry: :angry: javascript:addEmoticon(':angry:','vBody')
20. dec 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a my sa mame fajn....teda Seanika myslim.. :dizzy_face:

boli sme vo stvrtok na druhom ockovani a moje statocne babatko ani nemuklo, este sa pri obliekani rozrozpravalo a sestricka bola z toho clea hotova, kedze sme boli druhi v poradi, povedala, ze ma az chut do pichania.. :grinning: :grinning: :grinning:
no a velmi som sa bala teplotovani a tak a klopy klop teplotku sme nemali, ani nijak extra nebol nervny..takze som pysna na synka a velmi rada.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

no a vazime uz 7 kil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dec 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co baby, mate uz nieco kupene pre deticky pod stromcek? alebo to nechavate na tu uplne poslednu chvillu?
20. dec 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankando - tak syndrom Ebay uz mam bohuzial (bohudik) davno, ale je to mor asi ako chipsy :grinning:

K teme zijem tiez v zmiesanom manz. ja slovenka, manzel cech zijeme v Nemecku, tak som zvedava co vsetko nas s nasim malym zazrakom este caka ... :sunglasses:
20. dec 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, musim sa skaredo priznat, ze som nazrela do alba, kedze bol aktulany DIAMAND a hm.....videla som fotecky ako ste Adi , Marcelka, boli na oslave.....tak VAm v dobrom zavidim, ze sa stretavate a zaroven mi smutno , ze nie sme niekde blizko vas...aby sme sa i my mohli pridruzit.. :frowning2:
tu sice mam kamosku s babcom, teraz sa narodilo, potencialna moja nevesta.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ahoj jankando, tak to uz velky fesak z maleho :slight_smile:
a ty uz pokupene? :slight_smile:
ja nieco mam, no mala este tomu tak nechape, takze len aby papier roztrhala :slight_smile: :slight_smile:
no ved veru opat by sa to tu mohlo oziit, mas pravdu :slight_smile:
a coze na ebay kukas?
dobru nocku vsetkym :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2008 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny sviatocny dnik prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
24. dec 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babky,.,,,
no Timinka, ja nie ze kukam, ale predavam a som pohltena, ako pise vyssie saska.t ..to ako mor...uz ma to asi neopusti az kym nerozpredam vsetko... :grinning:
Priatel sa smeje, ze nech mu aspon jedny rifle necham.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2008 o 03:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timi, trochu neskor pridane, takze darceky boli , samozrejme, na poslednu chvilu som dokupovala.. :wink:
ale pre Seana som uz mala davnejsie..no dostal toho kopec..bol dobry totiz......uvidime co to bude buduci rok...uz tomu mozno bude viac rozumiet.. :wink: mozno... :grinning:
30. dec 2008 o 03:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timi, citala som v inej teme, ze chces o council house ziadat, ci si poziadala uz?ci sa mylim?
hm..i my sme ziadali, nik nas ale neprisiel navstivit, akurat sme si do jednej agency podali ziadost a prisiel nam lst, ze sme dostali dostatok bodov na to , aby nas pridali do poradovnika no a treba bidovat... :angry: no vtedy sme mali naponahlo, tak sme sa no to vyprdli a nasli si sami...byt, som spokojna, ale ked ste to tak spomenuli, sla som zabidovat prvykrat.. :wink: no ale neviem no....tak dlho sa na to musi cakat, ze ma ide klepnut....a zase bojim sa ist prec z tohto bytu, bo tu vsetci ziju s mysami a my tu nemame....naopak, mame lisky.. :angry: :grinning: ale tie tak nevadia, su vonku , ale mysi by som nestrpela..lebo mam skusenost...ako sme tak rychlo hladali dom, tak sa nam postatilo jeden vcelku lacny a pekny az kym som nevidela tam mys..no hruza, hned som naspat k bratovi sla,a potom uz prisiel tento bytik a som naramne spokojna, len keby bol tak moj.... :slight_smile:
30. dec 2008 o 03:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Ja som sem len tak nakukla ... Už aj my sa chystáme do UK za naším tatom :slight_smile: Ja fakt neviem, ale to tu vážne nie je nikto z Londýna ???? Už som sa pýtala v iných témach a nikoho som nenašla ... Možno neskor na niekoho natrafím :wink:
Janka aké mlieko dávaš malému??? Už som sa pýtala Timi, ona dáva Cow and Gate ... Neviem čo majú v ponuke v UK, tu mu dávam BEBA od Nestlé, ale neviem či to tam zoženiem tak preto sa pýtam ...
30. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte :slight_smile:
amee a som tu haha :grinning:
jankando, my sme ziadali, no sa to skomplikovalo, no mna prisli poriet a dali mi navyse 10 bodov za to, v akom prostredi zijem, ved to bola hroza :angry: :angry: :angry:
no ale potom ja som ochadzala na slovensko, a medzitym mi to aj tak zrusili :slight_smile: :slight_smile: no tiez som teraz spokojna s tym co mame :grinning: :grinning: tatino nam nasiel aj zahradu, tak super
mam kde padlo vesiat :grinning: :grinning: :grinning:
amee, ved ja ta pridem pozriet :grinning: :grinning: co zhanas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ty nas :grinning: :grinning:
30. dec 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timuš už sme sa stretli ... Dneska ta číham zas, ale nikde nikoho :confused: :confused: :confused: Možno neskor ak bude network :wink:
31. dec 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
vsetkym tu pritomnym aj nepritomnym maminam chcem zazelat vsetko krasne do noveho roku 2009, hlavne vela zdravia, lasky, pohody, stastia....penazi a splnenych tuzob :slight_smile: :slight_smile:
amee, inak mne sa zda ze bluebell12 je v londyne, skus jej potom napisat do ip, sa potom mozte stretnut, ale urcite postretas :slight_smile:
kde vlastne v londyne budes?bo kamoska moja je v elephant and castle, neviem, ako sa to pise :slight_smile: :slight_smile:
tak ak niekde poblizku, daj mi vediet, ja vas hned zoznamim :grinning: :grinning:
nema este babo, no tiez ma priatela z afriky a snazia sa, myslim...... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vám krásny nový rok aj vašim rodinkám a krásn&m bábenkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok