Ako vyčistiť zrkadlo?

sulong
20. aug 2013

Milé žienky potrebujem nejakú radu ako vyčistiť zrkadlá ,,,,stále mám po vyčistení samé šmuhy no už je to na nervy

angua27
20. aug 2013

mne sa osvedčil Clin na okná a staré bavlnené tričko. 😉

ifkael
20. aug 2013

muzova teta mi hovorila- zarobit zlaty klas vo vode a s tym umyt okna a vylestit novinami. este som neskusala ale aj muzove sestranice hovorili ze lepsie nic nieje... neviem...nemam vyskusane.

inak klasika- umyt s jarovou vodou a potom vylestit- bud stara okena alebo nieco ako clin...

linda20111
20. aug 2013

@sulong hociaka okena aj najlacnejsia ale treba pouzit noviny. tie nerobia smuhy a nezostavaju po nich vlakna ako z latkovych utierok a handriciek

sulong
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ingmiriama
20. aug 2013

baby a môžem to použiť tieto vaše aj na plastové okná ??

linda20111
20. aug 2013

@ingmiriama ano mozes

terezka1947
20. aug 2013

@sulong aj ja tak ako
@angua27 preferujem clin a bavlnene stare tricko alebo plienku a okna a zrkadla sa ligocu

evka555
20. aug 2013

baby ja nechcem robiť reklamu ale tento prípravok http://www.amway.sk/product/8116,l-o-c-plus-see... je stopercentný. nastriekate na ŠPINAVÉ okno a len papierovými obrúskami utriete. ked je velmi špinavé môžte ešte raz, prípadne aj tretíkrát nastriekať a utrieť ale to nezvyknem, žiadne šmuhy, žiadne handry, žiadna voda, okná mám umyté za 15 minút všetky. a zrkádla detto.

sandrika1986
25. aug 2013

Ja som spokojná s Clinom. Umývam s tým okná a zrkadlá 🙂

esmera50
7. júl 2022

@sulong ešte ocot skús, ten ej super na šmuhy na okná, pomáha aj na zrkadlá,

esmera50
7. júl 2022

@ifkael ešte do vody dať ocot, ten je skvelý!