Ako vyriešiť problém s predávajúcou?

strapa21
2. máj 2013

ahojte,objednala som si sedacku na bicykel u jednej pani a samozrejme zaplatila som prevodom na ucet,ale pani stale tvrdi ze jej ziadne peniaze nenabehli,pritom mne sa z uctu odratali...je mozne ze to moze byt aj bankou,alebo ma chce pani oklamat?ako mam peniaze dostat spet?dakujem za vase rady.

martinkova24
2. máj 2013

ahoj kedy si robila prevod a s akej banky do akej banky?prevod moze trvat aj dlhsie ak je to ina banka,,ak bude stale zapierat nahlas ju adminovy aj je pro povedz jej ze ju nahlasis na SOI

linda20111
2. máj 2013

ahoj, niekedy trva prevod naozaj dlhsie, podla toho aka je to banka a plus si pripocitaj k tomu vcerajsi sviatok, pripadne vikend..

kattrin5
2. máj 2013

Ziadaj od nej vypis z uctu..tam sa ukaze

katieg85
2. máj 2013

v banke to budu vediet ci uz peniaze presli,tak sa informuj tam

alenka901
2. máj 2013

Ahoj, banky majú medzi sebou nepísanú dohodu, že do 48hod. prevod prebehne

janinka444
2. máj 2013

Pre istotu pozri na svoj účet, či peniaze z tvojho účtu ozaj odišli...mne sa to už stalo asi 3-4 krát, že kupujúca mi napísala, že poslala peniažky a peniaze mi neprichádzali, a vždy bol problém v tom, že kupujúca síce zadala príkaz, ale pri prevode nastala nejaká chyba a peniaze neprešli..takže občas sa to pri prevodoch stáva.... 🙂

armimi
3. máj 2013

Asi maju banky chaos ked bol ten sviatok,mne napr .este neprisla platba od kupujucej co platila 29.4.aspoň tak napisala, tak neviem ;)

0550
3. máj 2013

podľa toho kedy si platila maximalne trvá prevod penazí z jednej banky do druhej také 4dni a už tam musia byť aj keby sa čo dialo.Prípadne sa stala niekde chyba a treba sa ísť bo banky na to popýtať