Ako vytvoriť e-mail adresu?

olivuska
29. aug 2007

viete mi poradit ako si mam vytvorit e-mailovu schranku?

henrieta76
14. máj 2008

dakujem

henrieta76
14. máj 2008

chcem sa vas este opytat v yahoo.com sa nada nastavit slovencina?

matja
14. máj 2008

Ahojte, chcem sa opýtať ku gmailu. Tiež by som ho už za nič nevymenila, vystriedala som post, orangeportal, centrum, ale gmail je podľa mňa najlepší. Napriek tomu mi na mojom PC nefunguje dobre najnovšia verzia. Na ostatných PC nemám s tým problém, fakt už netuším, čím by to mohlo byť. A je jedno, či to otváram na Internet Explorer 7 alebo Mozilla Firefox 2.0, stále mi tu vypisuje: "na stránke sa vyskytla chyba". A aj pri tej staršej verzii mám jeden problém - niekedy mi nefunguje dobre zobrazovanie najnovších mailov. Nie vždy sa mi zobrazia, musím nejakú (niekedy aj dlhšiu) chvíľu počkať.
Ale ako vravím, je to iba na jednom počítači, všade inde mi to funguje.

matja
14. máj 2008

hm... a ešte chýba tá otázka 😀 Či má aj niekto iný podobný problém alebo či vie niekto poradiť, prečo to takto blbne. Ale bude to určite niečo v počítači... 😒

bubadlo27
14. máj 2008

ahojte,
aj ja mam gmail a dokonca sa tam daju vytvarat aj albumy / v sekcii Fotografia, ale predtym si musite nainstalovat program Picasa2, je to jednoduche a lahky pristup/
Foto v gmail su lepsie ako v azet, funguje to na podobnom principe, ale rychlejsie, lebo si mozete pridavat foto priamo zo suborov v pocitaci, takze naraz mozete pridavat aj 100 a viac foto a netrva to velmi dlho 😉
dokonca si mozete zvolit verejny pristup, alebo zaslat pozvanky len urcitym uzivatelom

martinadt
14. máj 2008

aj ja sa pripojím k gmail-u používam aj zoznam, ale ten sa v poslednom čase strašne kazí 😠 no a čo sa týka azetu, tam vás v podstate môžu aj ostatní užívatelia vidieť prihlásených 😅 som registrovaná aj na yahoo ale tam mi to moc nejde 😀 😅 a na poste som tiež bola ale tam už vyše dvoch rokov asi nechodím 😖

blovitc120
14. máj 2008

tiez sa pridavam k fanusikom gmailu 😉

bibula
14. máj 2008

😀 cicushka - no je rozdiel ci pracovne,alebo sukromne ....mne vacsinou chodia majly na dg aury a 15 denne je habadej,hlavne ked v niektorych je aj 5 fotiek 😀 😉

zuzitka
23. máj 2008

kde ste AZETacky? gmail ma nejak valcuje 🙂

mna bavia tie fotoalbumy na azete, mozes tam davat hocico, tu len babenka 🙂

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/?i9=4631134f2918

zuzitka
11. jún 2008

na azete sa daju pridavat uz aj video-albumy 😉

malaskoricka
11. jún 2008

zuzit len je dost blbe to zobrazovanie priatelov sice sa to da ze neukazovat ale uz to prilis vrta do sukromia

zuzitka
11. jún 2008

ano, to mas pravdu..... sak ked nechces, tak to nedaj zverejnit 🙂

malaskoricka
11. jún 2008

nedaj zverejnit..lenze sa najdu aj potom taky ludia ktori si zacnu mysliet ze neico skryvas...

zuzitka
11. jún 2008

presne!! vcera som to riesila s mojim chlapom, nemal to zverejnene a obvinovala som ho, ze tam ma frajerky 😅

malaskoricka
11. jún 2008

no ved presne o tom hovorim 😀 potom z toho vznikaju vselijake podozrenia a to nie je dobre,,..

zuzla2
11. jún 2008

ja som vyskusala a este aj preventivne mam orangeportal,centrum,yahoo,zoznam,pobox,azet..ale najviac pouzivam a nedam dopustit na gmail 😀

marbella
12. jún 2008

no ja pouzivam hlavne gmail a hotmail a na taku zabavku azet 😀

jeana
12. jún 2008

dalsi priaznivec gmailu sa hlasi...
nedam nan dopustit, a takisto ine tooly od google, ako google talk (ak ho mas nainstalovany, nemusis mat zapnuty gmail a fungujes na chate..), picassa je tiez super vecicka 😉

martinabarak
12. jún 2008

😀 ...jednoznacne GMAIL..... 😉 😎 😀

leicester
20. júl 2014

@maca793 😔 😨 😵

leicester
20. júl 2014

🙄 😔 😢

leicester
20. júl 2014

leicester

0944330305
14. sep 2014

Dikičko všetkym za radu 😉

0944330305
14. sep 2014

😉 ahojte ako to mam spravit tu je sestra tej ktora tu je zaregistrovana prosim poradte mi lebo ona neni doma 😔