Ako si vytvoriť pozvánku na oslavu?

ralka
13. máj 2013

Ahojte baby neviete mi poradit ako si doma cez pocitac vytvorit pozvanku na oslavu a aj doma vytlacit prosim info diki moc 🙂

mariankamk
13. máj 2013

@ralka najjednoduchsie mas vo worde pripadne v skicari

ivett1
13. máj 2013

@ralka skús si nejakú stiahnuť z webu a upraviť - v publisheri, vo worde alebo skicári ... treba sa s tým trošku pohrať...😉 ja som robila (už dávnejšie) vo worde pozvánku na 60-tku pre môjho ocina 🙂 ...aj s jeho fotkou... a celkom sa vydarila😀

ralka
autor
14. máj 2013

@mariankamk a mozem poprosit radu ako mam postupovat ked tam chcem prilozit aj fotku

ralka
autor
14. máj 2013

@ivett1 mozem poprosit ako si to robila aj stou fotkou aj ja by som nieco take chcela prosim porad mi

mariankamk
14. máj 2013

@ralka v menu navrchu mas Vlozit -> Obrazok

ivett1
14. máj 2013

@ralka vtedy som sa "trošku" pohrala v skicári ... mala som digi fotku, tú som najskôr zmenšila, otvorila som skicár, nový a z ponuky si vyberieš vložiť obrázok, potom som prepla na písanie, vybrala písmo, farbu a napísala text a ten som si potom presúvala ... ešte ľahšie sa to robí v publisheri ... tam si môžeš vybrať priamo zo vzorov...
alebo ... vo worde- máš digi fotku, skopíruješ si ju a vložíš do nového dokumentu a text píšeš klasicky... pozri do môjho fotobloku, takto som robila veľkonočný alebo vianočný pozdrav... treba len skúšať ...