Ako zabudnúť na nenaplnenú lásku? Už máme obaja vlastné rodiny..

miley33
11. aug 2019

Zdravím Vás
Chcem sem napísať príbeh tej mojej nenaplnenej lásky ktorá mi už 10 rokov nedá spávať.
Nemám nikoho komu by som sa mohla vyrozprávať a toto je asi jediné miesto kde to môžem dať zo seba von.
Možno že aspoň jedna z Vás si to prečítať celé a trocha somnou o tom pokeca.

Začalo sa to keď som mala iba 17 rokov. Bola sme v jednom parku zo zvieratami aj zo sestrami. Keď sme tak stali pri opiciach 😂 z diaľky niekto na nás zakričal "hej! Ty budeš moja teba si raz vezmem za ženu" keď som sa otočila tak tam stál muž vyšportovany modrooký blondiak,v prepotenom tielku a tlačil fúrik plný *h..ienok* 😂 bol to zamestnanec v zoo.. čuduj sa svetu ukázal priamo na mňa.. myslela som si že sa mi vysmieva alebo čo.. no nebolo tomu tak.. zoznámili sme sa a po pár minútach ako by sme sa poznali už roky.. zrazu sme boli veľmi super kamosi zistila som že ma 23 rokov . A že miluje zvieratá rovnako ako aj ja.. neskôr som v zoo pracovala na brigáde aj ja tak sme spolu boli skoro každý deň.
Boli to najkrajšie chvíle môjho života .. cítila som sa pri ňom ako princezná stal sa mojim veľkým ochrancom Hulkom.. všade dával na mňa pozor bol na mňa veľmi milý a dobry. komplimentamy na mne nikdy nešetril a cítila som že sú aj úprimne každý deň ma večer niekam pozýval a snažil sa somnou nadviazať aj bližší vzťah ako len priateľský ja som ale bola ešte veľmi mladá a čo bolo najhoršie on bol práve v rozvodovom konaní a mal vtedy ešte len 2 ročného synčeka.. /mladá nerozvážnosť/ ktorá skončila skorým tehotenstvom a nanutenou svadbou oboch rodičov.. kôli tomu sme nikdy nič spolu nemali aj keď sme po sebe veľmi túžili.. nedošlo ani k jednej puse..
Raz keď som bola v škole prišla k nám na nemčinu do triedy jedna blonďavá ženská sadla si k učiteľke a začala ma tam s ňou ohovárať.. zrejme asi kamošky.. bola to už v tú dobu jeho bývalá manželka.. po hodine si ma ucileka zavolala k stolu a začala sa mi doslova vyhrážať nech sa prestanem okolo neho krutit..ze by som sa mala hanbit..roznieslo sa to po škole a ja som zo všetkého mala zlý pocit.. začala som sa mu vyhýbať a on bol z toho neskutočne zronený. všade má hľadal každého sa na mňa pýtal.. ja som sa veľmi trápila.. do toho som spoznala iného muža a vstah s ním mi prišiel v tú dobu veľmi upokojujúci.
Boli sme dobre zladení nikdy sme sa nehádali a tak ten vstah trvá až do dnes.. už je to 10 rokov 🙂) pred nedávnom sme sa rozhodli aj pre dieťatko a už nám dcérka robí radosť dva roky 🙂
ALE neviem prečo.. nedokážem prestať myslieť na toho svojho Hulka.. koľko krát sa sem tam stretneme na nejakej akcii /robí všade sekuritaka/ tak sa za mnou rozbehne ako malé dieťa.. je mi to ľúto a aj si pre to poplacem.. keď sa dozvedel že chcem mať s partnerom dieťa/kôli mne sa spriatelil aj s mojou rodinou aby mal o mne info/ bol taký zúfalý že mi až začal písať správy.. do vtedy ma nekontaktoval . Písal že ma má hrozne rád že už 7 rokov je rozvedený a nemá nikoho lebo čaká na mňa.. skoro som mu vtedy neodolala musím sa priznať 🙄 no zistila som že som tehotná a tak som radšej s ním komunikáciu ukončila..
Poslednú dobu mám ale s mužom problémy.. a vždy keď sa niečo medzi nami stane,okamžite mi príde na um ten druhý. Casto krát sa mi s ním aj sníva 😭 som ako porobena!! Tak som ho vyhľadala na fb. Bola som udivna.. ! Má už priateľku a s ňou 1 rocneho syna. Požiadala som ho o priateľstvo a čo chvíľa po tom mi napísal dlhú správu o tom ako ma má veľmi rád ale že už nemôže somnou komunikovať lebo keby to jeho žena zistila prišiel by o malého a malý je jeho láska.. samozrejme že mu nechcem zničiť rodinu to ani náhodou nekomunikujeme spolu ale ja proste nedokážem zabudnúť.
Prejde to niekedy???? Či to tak bude až do mojej smrti.. je to vôbec normálne??? Mať niekoho tak dlho rád a pritom s ním nikdy nič nemať.. myslíte že nejaký psychológ by mi pomohol??

simca06022011
17. aug 2019

Mne to príde ako keby si mala 17 ešte aj teraz 😁 ako samé "nemôžeme" a bludy... Prečo by ste nemohli? ok, bála si sa, ale školu si dokončila, nebolo z čoho mať stres, že vás uvidí niekto, stretávala si ho, a napriek tomu ste nikdy spolu nehovorili, nikdy ste sa nedali dokopy ani nič viac-menej .... Prečo? Lebo asi to tak má byť... Možno aj tvoje predstavy o tom ako ťa veľmi miluje su zveličené, lebo keby to tak bolo už by ste boli spolu. Tu treba iba odložiť ružové okuliare a neriesit viac minulosť a nebyť ako malé decko. Alebo ste obaja také nepriebojnejsie povahy a nemal kto urobiť prvý vaznejsi krok... Inak v 17 som mala riadneho "frajera" a keby mi učiteľka povedala na to niečo, tak sa akurát zasmejem...

anickabasnicka
17. aug 2019

@vendulka80 co se jí to tady snažíš natlouct do hlavy. copak ona řekla svému partnerovi, co má za problémy? neřekla, dusí to v sobě.předpokládám,že ani on by jí něco podobného nevěšel na nos, takže by o tom nevěděla. není proto důvod, aby si představovala, jak by jí bylo, kdyby tohle prožíval její partner. to sjou takové rady, že by jeden z nich blil, vsugerovávat někomu pocit viny pro nic za nic.
@miley33 nezbývá ti jen,než se z toho všeho vypsat, zkus nejdříve ten dopis, co se neposílá.do něj můžeš napsat cokoliv, i nadávky i to, co by jsi si netroufla říct do očí a pak ho spal!.a když ani pak nebudeš mít klid, tak se sejděte a vyříkejte si to.já to taky tak udělala, a"kamarád", co visel několik let v mém srdíčku je najednou pryč.
@silvike konečně jedna z mála rozumných rad tady. taky nemám ráda nedořešené vztahy, a pokud to jde, přeji si udělat pomyslnou tlustou čáru, abych měla klid. dík

vendulka80
17. aug 2019

@anickabasnicka jaj boze ta ľudská naivita je nekonečna... si myslis, ze niektorí chlapi su taki blbi a nevycitia? Alebo si nevšimnú, ze im za ženou behá na kazdej akcii sekuritak a tvári sa ako rodinný priateľ? Nech si kazdy žije svoj zivot ale toto fórum je plne podobnych naiviek, ktore kvoli “zamilovanému srdiečku” stratili rozum a skočili z kaluže do blata. Takze blaboly o vyrozprávani sa a zamilované predstavy s niekym, kto bol pokakany uz ako 23 rocny a nic neriešil su mimo mojho chápania.

anickabasnicka
17. aug 2019

@vendulka80 .hmmm, tak když je to mimo tvé chápání, tak se k tomu ani nevyjadřuj. když nerozumíš tomu, co má za problém, těžko můžeš radit, když nevíš vo co go.....proč by měla být naivní jen proto, že má potřebu nějak ten "vztah" ukončit.nepíše tady, že se s ním chce hned vyspat nebo si rozbíjet rodinu. ptá se, jestli jí pomůže, když si s ním např. promluví. zřejmě jsi nikdy nic takového nezažila a nebo jsi měla štěstí,že ti další vztah dával vše, co potřebuješ, a ty jsi neměla potřebu řešit minulost. ona tu milost bohužel vyřešenou nemá, nemůže se posunout dopředu...respektuj, prosím, že nejsou všichni tak "uvědomělí" jako jsi ty, a že občas mají lidi kolem tebe problémy, které se tobě zdají malicherné a naivní,ale pro ně v té chvíli můžou mít důležitost nejvyššího stupně.....jo, a já jsem ve 23letech byla v některých věcech taky "pokakaná", protože jsem si nevěřila. ted po letech už řeším vše jinak, ale to je díky zkušenostem a chybám, které jsem získala a prožila. chybami se člověk učí, nebo snad ne? a zamilované představy mě neopouštějí ani ted na stará kolena, třeba takový brad pitt, ten asi musí být v posteli dobrý, nebo snad ne?😝

vendulka80
17. aug 2019

@anickabasnicka a ako vies, ze som nezažila. A dotyčný ma ocumuje doteraz. Ale bohuzial ked sa nemal k činu pred 20 rokmi tak pre mna skoncil. A nebudem si nahovárať, ake by to mohlo byt. Mam svoju rodinu a moje myslienky patria môjmu muzovi. Ja som bohuzial v tomto nekompromisná. Ked si ma chcel, mal si o mna bojovať vtedy, ked sme boli slobodní a bez záväzkov. Neurobil si tak, tvoja smola. Teraz moze hádzať psie oci kolko chce. Takze asi tak.

miley33
autor
17. aug 2019

@anickabasnicka 🤗🤗🤗 ty mi rozumieš vieš asi presne ako sa cítim. Veľa je takých dokonalých žien tu ale čo narobím proste nezažili to čo ja a nechápu..

miley33
autor
17. aug 2019

@vendulka80 áno ty si zrejme úplne dokonalá žena ktorá keď už si založila rodinu tak svoje myšlienky všetky vymazala.. ja taká nie som pýtam sa tu ako na neho zabudnúť a nie ako sa s ním dať do kopy ! Prečo by mal byť pokakany ? Skus sa vcítiť do jeho situácie rozvádzal sa nemala som ešte ani 18 rokov a nebol to práve nejaký veľký exot ktorý balil všetko čo prišlo nevedel čo si môže dovoliť mi povedať alebo urobiť pretože mu bolo trápne že som ešte veľmi mladá .. ja som bola hlúpa vy možno v 17 ste už ficali s frajerami ale ja som bola ešte doslova Panna a frajera som nemala pred tym

vendulka80
17. aug 2019

Nie som dokonalá ale neznasam zahrávanie sa s citmi. A prepac ale toto mi tak pride. Ty sa vcitujes do situácie uplne cudzieho muza. Este chudáčik on bol isto nevinný ked sa rozvadzal. Isto boli tie zeny na vine. Si uplne pobláznená a vidno to aj na tvojich reakciách. Tak potom naco si sa vydávala? Mohla si zostat sama a cakat teda nanho. Preco teraz ides riesit nieco, co ste obaja po..rali pred rokmi? Rob ako uznáš za vhodne ale budes sa len motat v začarovanom kruhu. A ano... kazda sme nieco podobne zažili, kazda mame nejaku stopu ci uz z prvého vztahu alebo tak podobne. Ale ak mam fungujúci vzťah a som zrelá a rozumná zena tak si nebudem spriadať sny, co by bolo keby. Mozno aj tebe treba dospieť po tejto stránke alebo sa dobre popáliť. Kazdopadne zelam vela šťastia.

miley33
autor
17. aug 2019

@vendulka80 a vari si myslíš že ja som si to vybrala že to tak chcem??

miley33
autor
17. aug 2019

Nespriadam si žiadne sny neviem prečo tu poniektoré musíte hneď len sa vysmievať a útočiť ! Riešite si tým niečo svoje? Alebo o čo vám ide ja sa pýtam ako zabudnúť a opísala som že na čo a podobne.. zahravam sa akurát tak zo svojimi citmi. Alebo skôr s mojím rozumom ..

katkalubkova
19. aug 2019

Ja by som urobila to, ze by som mu napisala, ako to v skutocnosti bolo, preco si sa prestala ozyvat. Ale zaroven by som mu napisala, ze mam milujuceho manzela, rodinu, dieta a, ze si to chcela vysvetlit a bodka. Nic viac, nic menej.