Ako zameniť stravné lístky za peniaze?

bea_s8
19. apr 2018

ahojte, v práci dostávam stravné lístky a viac by sa mi hodili peniažky, neviete niekto ako ich zameniť za peniaze a kde a ako to funguje?

luliu
19. apr 2018

Viem ze niekto ich predáva za lepšie cenu. Napr 10 3.5 eurovych lístkov predáva za 30 eur

lenadka
19. apr 2018

@bea_s8 veď isté nakupuješ bežne potraviny, nikdy dom nemala takto problém ich minúť. 😋

katulienkax
19. apr 2018

Stravné listky použiješ v hocijakom obchode s potravinami aky máš s tym problem.

ukulela
19. apr 2018

suhlasim, ze stravne listky su len na ostaru, ale nie je problem ich minut v ktorom kolvek obchode s potravinami, ak je problem s doplacanim, tak stravne plus doplatit kartou, ..... jeden vacsi nakup potravin, alebo aj mensi v masiarni, a je po gastracoch ...
ofic ti ich vymenia za prachy myslim len priamo v tej ich firme, no tam je to za poplatok a to sa ti ozaj neoplati.

bea_s8
autor
19. apr 2018

@katulienkax napísala som, že ich potrebujem vymeniť za peniaze. Viem, že ich môžem použiť v obchode ;)

ukulela
19. apr 2018

inzeraty najdes aj na bazaroch, ze vykupia stravne lsitky, ale nie je to za 100 ani 90 percent ceny, rataj so stratou. tolko si predsa vies najst aj sama.

belllinka
19. apr 2018

No niekto asi zije zo vzduchu 🙂

janinka007
20. apr 2018

cigarety a chlast sú prednejšie, tie za lístky nekúpiš 😝
@belllinka

belllinka
20. apr 2018

@janinka007 Aha, to ma nenapadlo 🙂

flavica
20. apr 2018

daju sa zamenit, niekto ich kupuje, ale ako tu uz zaznelo musis tym padom dat vyhodnejsiu ponuku pre toho, kto ich bude od teba kupovat a myslim, ze je to skoda :/

bosorkabb
20. apr 2018

@janinka007 by si sa divila, kúpiš aj to. V menších potravinách som to videla viac krát.

lujziana44
20. apr 2018

Nemáš nejakú kolegyňu s ktorou by si sa vedela dohodnúť, že ty jej dáš stravné lístky a ona ti dá za ne peniaze??

jallka11
20. apr 2018

@bea_s8 nedá sa to prebrať so šéfom?

bucinka15
22. máj 2018

@bea_s8
Ahoj mala by som zaujem o tie listky

jpers
25. máj 2018

@bucinka15 aj ja ponúkam cca lístky v hodnote 75 € ak máš záujem

bado2
26. sep 2018

@bucinka15 aj ja by som mala na predaj lisky

bado2
26. sep 2018

@bucinka15 aj ja by som mala na predaj stravne listky

natalienka12
26. sep 2018

Ja by som kupila stravne listky tiez.

cialota
26. sep 2018

je velmi vela ludi, co by kupili stravenky, len netreba ocakavat, ze ich predas za tu istu cenu, s tym proste treba ratat, ze to bude za menej, treba pozriet napriklad aj bazos alebo cosi take 🙂

natalienka12
26. sep 2018

@cialota ved aj tu sme uz o ne prejavili zaujem, ked chce peniaze, napriklad aj ja by som ich kupila.

cialota
26. sep 2018

@natalienka12 samozrejme moznosti su, je to len na nej, ze ktoru si vyberie 🙂

natalienka12
26. sep 2018

@cialota Tak ona by zrejme chcela za ne 100 %

natalienka12
26. sep 2018

@jpers kolko eur chces za ne?

cialota
26. sep 2018

@natalienka12 lenze to takto nefunguje, teda aspon nepoznam nikoho, kto by kupoval za 100% 🙂

natalienka12
26. sep 2018

@cialota veď ani ja, so stravnými lístkami je oštara, kto by za ne dával plnú sumu? No nikto. Ako za 85% by som ich ja napríklad vzala, možno aj za 90% ak by to bol väčší počet, ja ich nemám problém minúť v potravinách som skoro každý deň. 😂

wieruska1
26. sep 2018

Kokos zeny a vynechodite do potravin ze nemate kde stravenky minut?

bado2
26. sep 2018

@natalienka12 kludne mam ich priblizne za 230'eur na cene sa vieme dohodnut nepotrebujem 100 percent

cialota
17. okt 2018

@natalienka12 ostara to teda ja, je tiez co sa tyka potravin tak tam som schopna nechat tolko penazi, ze listky celej rodiny este aj brachove by sa uzivili 😀 niekedy pri nakupe potravin akoby som nemala mieru 😀

happylucka
16. nov 2019

@katulienkax ja si chcem kupit nieco ine než jedlo

zeldia
5. nov 2022

@bea_s8 ja len doplním pre “inteligentne osadenstvo” že dostávam v práci stravné listky, potraviny nakupujem online som členom tesco club a za poplatok ktorý som zaplatila za členstvo mi privezú x krat objednavku k dverám bytu “zadarmo”. Nedá sa platiť lístkami len kartou. Nie všetci sú každý deň v potravinách s gastro lístkami v ruke, aj mne lezu na nervy tie papieriky ktoré du úplne od veci, so zamestnávateľom sa nedá dohodnúť gastro karta je drahá a mame aj závodnú jedáleň síce daleko od môjho pracoviska ale je tak sú dve možnosti zobrat listky alebo si ich nezobrat, to že ich nedokážem minut inak ako naraz v restike na drahšom obede alebo večeri a niektoré reštaurácie už to ani nechcú brat.