Ako zapnúť zvuk na počítači?

vejula
6. feb 2012

ahojte. Synček mi niečo postlačal na klavesnici, vôbec neviem čo, ale zrazu mi vôbec nejde zvuk. Neviete ako opať zapnuť zvuk na počitači?

nika.r
6. feb 2012

Na klávesnici je aj také tlačidlo, že "preškrtnutý reprák", asi ho stlačil. Treba ho nájsť a stlačiť ešte raz. 🙂

bianca
6. feb 2012

predpokladam ze treba stlacit spravnu kombibaciu.Ale tazko radit ked clovek nevidi.Otazka ja aj aky PC mas

littledevil
6. feb 2012

Uplne hore na pravo ja mam 3 repracky na tlacitkach. S jednym sa vypina hlas, s druhym pridas a s tretim stlmis... 😉

jaduska
6. feb 2012

Väčšinou sa to dá nastaviť na klávesnici, ako radia kočky predo mnou, alebo na spodnej lište máš buď takú šípku hore - skryté ikony - vybrať repráčik a zapnúť. Alebo je na tej lište aj samostatná ikona repráčika.
Vo windows XP treba na ten repráčik kliknúť 2x, otvorí sa taká väčšia tabuľka s nastavením zvukov - treba skontrolovať, či niekde nie je zaškrtnuté vypnutie zvuku....
Ďalšia možnosť Štart - Ovládacie panely - Hardver a zvuk - Zvuk (a už len skontrolovať, či tam je všetko OK).

lettyke07
17. aug 2018

mam nejaki problem s miskou nejde mi zvuk n evim proc preklepla sem neco na misce a ted nevim co a jak