Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ujaju
19. feb 2019

No jediné na čom môžeš zarobiť keď sa ti to rozbehne je len vyrábanie niečoho. Šitie, maľovanie, kadejaké kreatívne činnosti. Tak ako klikanie tých linkov a reklám je len strata času

spisanka
19. feb 2019

Tiež si myslím, že niečo vyrábať. Teraz je všetko hand made v móde. Ja šijem, nieje to nejaké terno, ale popri rodičaku to pomôže. Najlepšie robiť to čo ťa baví. 🙂♥️

ajka0207
20. feb 2019

@23donca zalezi co vies robit. Vela odbornych prac sa da robit z domu, pripadne na skrateny uvazok. Uctovnictvo, preklady, IT sfera ...

merkelica
20. feb 2019

pracovat na ciastocny uvazok a homeoffice

zuzinapipina
20. feb 2019

@23donca Mystery shopperka, písanie článkov alebo roznos novin, na to písanie stale niekde niekoho hladaju, staci mat chut naoucit sa to, vydrzat kym sa do toho zabehnes a moze ti to priniesť minimalne pekných 100 euro mesačne.

majkeel
20. feb 2019

Investovanie (treba nejaky vstupny kapital a cas na ziskanie know how), sprava cudzieho alebo vlastneho airbnb (Bratislava),... nie su tak narocne na cas a nevyzaduju byt neustale pritomny v praci.

lilka5566
20. feb 2019

Najlepšie roznos letákov, naložís ich do kočíka a ideš 😊

lindusss2016
20. feb 2019

Tiez robim hand made, ked mam cas a chcem predat, tak predam

23donca
autor
21. feb 2019

Ano to handmade ma laka, kedze sme umelecká rodina, a bavia ma tieto veci, len ako sa zviditelnit, to kym sa mi podari aj nastupim do normalnej prace 😂 aj fotografovanie ma bavi, mam aj zakupenu zrkadlovku a trenujem na mojej dcérke 😀 no nejak sa do vsetkeho bojim pustit 😒 ci to bude mat uzitok ta vynalozena energia

madeleine
23. feb 2019

@23donca nebude, ked sa nerozhodnes 🙂 Ja som amatersky fotograf a mam pred sebou asi 10te fotenie pre nase materske centrum. Rozhodla som sa organizovat aktivity a dali mi tam priestor. Ak si tvoriva dusa, hladaj vo svojom okoli moznosti, vzdy su.

23donca
autor
24. feb 2019

@madeleine tak to je super, no musim si nieco vymysliet a zacat, a hlavne naplno. Kazdopadne vam dakujem vsetkym za odpovede ❤️

marty_4
25. feb 2019

@23donca to nezistis az kym to neskusis 🙂 a hlavne myslim, ze ked das do toho srdce tak uspejes, len musis sa snazit, robit veci s laskou, s chutou a ono to pojde 🙂 drzim ti palceky!

fokuska
25. feb 2019

@23donca To velke mnozstvo penazi, co dostavas, s tym nemusis bojovat. Mozes ist do prace a dieta do jasli, skolky, k opatrovatelke... a penazi bude viac.
A dalsia vec, kym tu energiu nevynalozis, tak nebudes vediet ci ma uzitok. Len tak zarobit nieco navyse bez prvotnej investicie (ci uz penazi, casu, schopnosti...) sa neda.

23donca
autor
26. feb 2019

@fokuska to praveze nechcem odist od malej, chcela som dieta tak sa jej chcem venovat a nechcem prist o cas snou, vela penazi zase neplanujem zarabat len o par eur navyse 😊 a ano to mas pravdu, ja som dost bojko preto som sem aj napisala a ste vsetky velmi zlatee ze mi prajete, takze nabrat odvahu a pustit sa do niecoho. Dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli