Ako zašiť dierku na fusaku?

kamka17
26. okt 2011

podarilo sa mi pri otváraní balíčka nožničkami urobiť asi pol centimetra dierku na fusaku a neviem, ako ju "zašiť"...ihlou by sa to len zhoršilo, nateraz som to zaplácla lepiacou páskou, je to odspodu, takže to nevidno, ale isto to musím nejako vyriešiť...neviete poradiť nejaké lepidlo alebo špeciálnu lepiacu pásku alebo proste hocičo účinné ?? ďakujem

mirka285
26. okt 2011

no ja by som to urcite odniesla do krajcirstva,sikovne krajcirky vedia robit zazraky 😉

kiwi82
26. okt 2011

ja by som to asi zaštopkala 😉

irriss
26. okt 2011

taky bych se primlouvala za krajcirku, ale podle vlastni zkusenosti vim, ze dobra krejci bude chtit vic nez cely novy fusak stal.. 😉 ☹

Ja to resim takto:
koupim si pekny zazehlovaci obrazek, nebo jen malicky nazehlovaci napis a zazehlim a nebo zasiju..to zvladne kazda sikovna rucicka a nejedna mamicka... 😉

aaadinka
26. okt 2011

No ja som odevacka a mozem ti povedat, ze existuju stehy, ktorymi to isto nepokazis....Navlec si ihlu,kraje diery si najskor obnitkuj (resp. nitou ovi kraje aby sa to neparalo a potom striedavo spojuj tieto kraje k sebe takymi sikmimi stehmi.Zvladnes to sama,vobec nepotrebujes na dieru krajcirku....

tigri
26. okt 2011

zavisi od toho, ci chces aby to vyzeralo pekne, to by som dala poriesit krajcirke alebo ci chces aby fusak nestratil funkcnost, ak teda ide o nepremokavy povrch....ak ti ide o funkcnost, tak kup goretexovu zaplatu:

http://www.alpinusba.sk/index.php?ID=1057&mnu=158

ivett1
26. okt 2011

ahoj, ja by som to nešila, ale dala by som na to nažehľovaciu záplatu...s obrázkom, nápisom, rifľovú farebne ladiacu 😉..kúpiť sa dá v galantérii (ja kupujem bežne na kolená a stojí cca 1- 2 eurá podľa veľkosti...dokonca som si už aj sama vystrihovala, čo som potrebovala-macka a mačiatko)

katka3012
28. okt 2011

urcite by som to dala dakomu skusenejsiemu,co sa tomu venuje,ako do krajcirstva 😉

natysek238
24. feb 2014

Ahojte,prosím vás poradte mi..kupila som si sveter,fakt krásny a nešťastne som na ňom vytiahla očko a veľmi sa to zväčšilo myslíte že sa s tým bude dať ešte dačo urobiť? ak áno ako? prosím o radu 😒 🙂