Ako zistím kontakt na predávajúcu?

medulienka2011
6. apr 2013

Ahoj, mám problém....Tu na MK som si kúpila a aj zaplatila čiapočku, zn. Next, taký sivo-čierny levík pre chlapca...S predávajúcou prebehol obchod "štandartne", poslala som jej peniaze na účet a teda čakala a čakám 😒 😒 😒 .... Totižto následne potom mi do môjho mailu začali chodiť rôzne somariny, asi nejaký virus, tak som všetky prijaté maily vymazala....A to bola chyba, lebo som vymazala aj tie maily od predávajúcej...nemám teraz na ňu kontakt, meno si už nepametám, a prišla som aj o peniažky aj čiapku....Mám iba č. jej účtu, kam som peniaze poslala.... Nevedeli by ste mi niekto nejako pomôcť???? Čiapku som zaplatila 27.3....ďakujem

natalienka12
6. apr 2013

A ako si s ňou komunikovala? Emailom? Veď tu na MK sa všetky správy zobrazujú pod daným inzerátom.

cerez
6. apr 2013

Ale podľa dátumu ti už čiapočka mala prísť? Či to nie je ďalšia habaďúra, nespoľahlivá predávajúca. Myslím, že už každá z nás sa s takou stretla. Ja tiež!

xenicka13
6. apr 2013

nie kazda mama hned posiela, dva dni, kym nabehnu peniaze, potom, kym to odnese na postu, ochorie dieta, alebo hocico ine, aj poste to trva zo tri dni, a ake mala hodnotenia?

linda20111
6. apr 2013

To je este skoro, vies aka je posta spomalena.. Prevod z uctu na ucet v inej banke trva dva dni, do toho este prisli tie sviatky... a urcite neutekala hned v ten den na postu ked jej prisli peniaze, ale az vtedy ked mala cas. Podla mna nemusis sa este znepokojovat 🙂

housevt
24. máj 2013

Prosim Vas o pomoc,pani si u mna zaplatila pred dvoma dnami za triko,no a ja som vsetko vymazala samozrejme aj kontakt na nu aj adresu jednoducho vsetko.Dnes som akurat zistila v banke ze peniaze boli zaslane z mena Monika Bogiova.Neviete niekto na nu nejaky kontakt?Velmi ma to mrzí som tu nova a neviem ako dalej postupovat.Dakujem Ester