Poslala som peniaze za vec z bazárika a predávajúca nereaguje

13. máj 2022

Ahojte potrebovala by som poradit...
Ked som tu na bazariku kupila od pani vec a poslala jej peniažky na ucet a nereaguje uz..tak to sa da nejako riesit ? Ci to je hop trop asi ze?
Sice mi je divne ze nereaguje ani ci ich dostala (co urcite ano) ani ze mi odoslala vec..lebo ma dost pozit.hodnoteni na seba..
Ine ako cakat mi nezostava asik

nikaeli
13. máj 2022

Kedy si poslala platbu?
Ak je to už dlhšie, napíš predávajúcej ešte raz, že si platbu odoslala a či už balíček posielala s upozornením, že ak na teba nebude reagovať, oslovíš admina. Mne už v jednej veci pomohol.

autor
13. máj 2022

Jej a moja banka maju od 1.2 okamzite prevody.Tak to dostala hned ako mi poslala cislo uctu.
Akoze nieje to velka ciastka ale ide o princip..Nejaka spatna väzba zo slusnosti by mohla byt..aspon ze dik dostala som ked poslem dam vediet..
Ale jasne mozu sa aj necakane veci stat tak chvilku este pockam.dik za radu 😉

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angel993
13. máj 2022

@zoro9836 veď píše že "jej aj moja banka majú okamžité prevody"

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mila06
13. máj 2022

Joooj a mne pani poslala potrhany ruksak s otrhnutym zipsom a tvrdila ze som to potrhala ja 🙈 akoze naco by som to trhala ja a ziadala od nej 8eur. Nafotila som jej to a ziadala o vratenie peniazi...nic mi nevratila vraj si mam kupit novy ak sa mi nepaci. Tak ludia su vselijaki ale to je jedna zo 100. Prezula som to aj ked som prvu noc nemohla spat, tiez mi slo o princip nie o peniaze.
Tak ktovie ci ta tvoja nebola podobna klamarka. Vela si jej zaplatila? Obrat sa na admina.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mila06
13. máj 2022

@zoro9836 jooj no niektori ludia su zvlastni a bez charakteru...co uz ja by som si toto nedovolila

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. máj 2022

@zoro9836 tak ako pisem obe mame take banky ze zrealizuju hned.A preslo aj par dni

autor
13. máj 2022

@zoro9836 jeeejda 🙈

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. máj 2022

@zoro9836 to jejda bolo na tu retiazku.Tiez zla skusenost.Dakujem este pockam a napisem jej ked tak.Mozno jej naozaj do toho nieco prislo alebo co.

luliu
13. máj 2022

Treba kontaktovať admina - dole je link pri problémoch v bazari

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaroe
14. máj 2022

Ja by som počkala týždeň a až potom robila paniku. Nie každému sa chce stále vypisovať správy. Mňa to niekedy otravuje. Pošlem peniaze a predávajúca mi potom ešte napíše aj 4spravy. Peniažky nabehli. Zajtra idem na poštu. Balíček odoslaný. Prišiel už balicek?😁 Ja na to väčšinou nemam čas ani nervy. Keď predávam, zasielam hneď ako prídu peniaze a píšem aj info o odoslani. A možno sa mi aj stalo, že som zabudla napísať...