Ako zmažem anonymnú tému?
31. mar 2021
autor
•
31. mar 2021a koho konkrétne môžem kontaktovať?
A aky je dovod ze ju chces zmazat? Pretoze anonymne temy tu zaviedli prave preto, aby sa nemuseli dodatocne mazat, ale aby dana diskusia a odpovede mohli napr. sluzit aj inym, ktori budu mat rovnaky alebo problem.
Ta tema uz je anonymna, nikto si ju nema sko spojit s tebou, cize nerozumiem dovodu preco by mala byt zmazana. Su samozrejme pripady, ked tak admini urobia, ak sa tam porusuju pravidla, ale ak je to vsetko ok, tak nie je dovod.
autor
•
31. mar 2021@nafka0483 Zdoverila som sa s problemom blizkym a rodicom a kedze sa o tom nejak extra na sk nehovorí, tak ked v Googli vyhladam klucove slova, tak hned vyhodí tuto temu. Podľa textu by poznali, že som to pisala ja a je mi to celkom trápne. 😅

Hmm tak túto mám normálne tú možnosť, ale pri dávnejšej téme mi neukazuje tú šipočku. Je to vo fóre Moje zdravie. V čom môže byt problem?