Akú farbu na prvé šediny?

slniecko2
9. jan 2014

Ahojte zienky. Dufam, ze mi poradite. Potrebujem si zafarbit vlasy (prve sediny), ale naposledy, ked som to skusala-mala som farbu bez amoniaku a chcela som svetlejsie vlasy a vobec mi nechytila. Nikdy pred tym som si vlasy nefarbila. Prirodzene mam tmavo plave (ak taka farba existuje 😀 ) a chcem ich na svetlo plave. Takze moja otazka znie: aku znacku farby si mam kupit? bez alebo s amoniakom? alebo si mam radsej nechat zafarbit farbou vo vlasovom studiu? zabudla som ale aku znacku mi to vravela. a este co je lepsie-penova, s olejom alebo klasicka? Veeeelmi pekne dakujem za vase rady! 🙂

barbora59
9. jan 2014

Moj nazor, ist k profesionalovi, vybrat si dobre kadernictvo..Nafarbi ti vlasy , a ak si nemozes dovolit napr kazdy mesiac kadernicku tak jej to povedz a minimalne ti poradi co kupit v drogerii takto budes skusat a len si znicis vlasy.

hviezdicka111
9. jan 2014

@slniecko2 ja to riesim svetlym melirom...nevidno tak velmi, ktore su sedive a ktore vymelirovane 😝 ale tak ja mam tych sediniek tak pomenej zatial 🙂

slniecko2
autor
9. jan 2014

@barbora59 pojdem teda ja ku kadernicke -uz som sa objednala a nech ma ona nafarbi. nebudem vymyslat. Vdaka za tip 🙂

sandrika1986
Autor odpoveď zmazal
Zobraz