Aku máte práčku?
9. jan 2021
Ja mam doma.práčku whyrpool a som spokojný zaujímalo by ma ake máte znacky práčok vy doma pocul som ze whyrpool niesu dobre.
Predošlá
Strana
z2
@syslik81 aj my sme ju mali,, minulý, rok zdochla po 5 rokoch, nikdy viac. Teraz máme Bosch a som, spokojná zatiaľ, klop, klop.
ja som kupila v novembri tuto zatial spokojnost dufam ze bude ok https://www.samsung.com/sk/washing-machines/was...
https://m.alza.sk/aeg-l7fbe48sc-d4391590.htm
Ja mam tuto od leta, zatial aom spokojna, ken som došla na to, že otačky pri žmykani treba uberať.
Predošlá
Strana
z2

Byvam blizko modrej vyrobnej haly, co sa vola Whirlpool a tipujem, ze to oni vyrobili aj tvoju pracku🙂, ale hadam nazov na nu natlacili spravne...mame Miele, ale vela inych spotrebicov mame Whirlpool, aj s nimi sme spokojni a vsetci maju skvelych servisakov