Akú najvtipnejšiu otázku ste dostali ako predajkyne v bazáriku?

janinque
4. júl 2019

Ahojte žienky, v poslednej dobe som sa veľmi zabavila na Vašich odpovediach v 2 diskusiách - Vaše najhoršie rande a Trapasy z autoškoly :D
Napadlo ma, že možno sa zasmejeme aj na príhodách z prevádzkovania bazárikov tu na MK. A tak - akú najvtipnejšiu otázku ste ako predajkyne dostali?

Teším sa na Vaše komentáre 🙂

pininka1
4. júl 2019

Pre mňa to bolo, keď mi napísala či jej nemôžem.zlavit z 5 eurových cizmiciek na 2,5, a potom ich určite berie. Podotýkam že stali 16 eur a dcérka ich mala asi trikrát v zime aj to v kočíku, keďže ešte vtedy nechodila.

ivanka12311
4. júl 2019

Mne jedna napísala či by sa nedalo aj doviesť 😃🤦

koniarova
4. júl 2019

Darovala som trampolínu, bola trošku natrhnutá, napísala som, že treba kúpiť tú novú odrazovú plochu a vymeniť.Pani ma prosila, aby som na nej skúsila poskákať. že ak sa neroztrhne, tak ju berie.😅😅

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiwi3
4. júl 2019

neviem, ci je moznost, ze toto bude fakt vtipna tema, lebo casto mi to pride skor trapne, pytas sa na hovadiny. mna sa za tie roky uz pytali vselico, naposledy si spominam nieco ako: ci to bude cez hrudnik dost velke pre jej danku a janku. a niekolko rokov dozadu bolo super, ked som 4 hodiny (co neprehanam) niekomu fotila veci na postave, aby sa ma nakoniec opytal, ci nevymenim. odvtedy to zasadne nerobim.

stefit
4. júl 2019

@kiwi3 👏

vams
4. júl 2019

mňa zasa pýtala jedna mamička, či jej nepofotím botasky na dcérkinej nohe, tak som jej odpísala, že bohužiaľ nie, keďže má už o dve čísla väčšiu nohu 😂

zabka1987
4. júl 2019

Mne raz jedna pani na detskú izbu ikea (skriňa, komoda a postel), že to berie len musím poslať vlakom 😂 lebo ďaleko býva

minuskad
4. júl 2019

ja som raz chcela kupit UV lampu na nechty s tym, ze som sa pytala predajkyne, ze aka tam ide ziarovka. tak mi odpisala, ze :,, ide tam ziarovka,,. Tak jej pisem, ze ale ze aka, ze mam jednu doma ziarovku a neviem ci bude pasovat aj do novej lampy. a bez toho aby mi odpisala aky ide tip, ci urobila aspon fotku mi odpisala : ,, a pasuje ?,, :D tak ja uz zufala jej pisem, ze nech mi odfoti, aka tam ide. tak radsej zmazala inzerat :D

jancejance
4. júl 2019

Nebolo to tu na MK ale na bazoši. Našli sme mačku a chceli ju darovať, tak sme dali inzerát a ozvala sa pani, čo bývala cca150km od nás a chcela, aby sme jej tú mačku poslali vlakom... akože vtedy som s otvorenými ústami čítala tú správu stále dokola, či dobre vidím... a samozrejme sme ju nikam neposielali 😉

asenet
4. júl 2019

Tiež by som povedala, že je to skôr kategória absurdného humoru... bolo toho už veľa. Napríklad mi napísala pani k dvom inzerátom, kde každá položka bola za 5 €, že vezme obe veci za 5 € dokopy aj s poštovným ;) A spomínam si, že raz som jednej záujemkyni odpovedala o jednu minútu potom, ako mi k inzerátu napísala a dostala som odpoveď, že už nemá záujem, že jej niekto odpovedal skôr :D

fatimuska
5. júl 2019

@janinque ja som si ood jednej supila take tricko kde vykuka babatko, fotka nebola celeho tricka, len tej nalepky, uvedena velkost xxxl, pprislo mi to domov, bolo mi to pod prsia, a ze moja chyba nechcela som toho dlzku, same zmolky, ani akobhandra to nebolo dobre, okolo bavlny ani nepreslo

sense
5. júl 2019

Najvtipnejsiu otazku ziadnu ale pamatam si ako som mala na bazari asi 3 veci...vyssej sumy... kt sa stali nametom na diskusiu a bolo to rozoberane aj v blogu ako mozem na bazare predavat taku drahu vec ked ide o bazar, (pritom to boli praktickx nove veci a za polovicnu cenu) paradoxom na tom vsetkom bolo ze som tie veci predala do 48hod aj to len preto ze dotycna psoba mohla az o dva dni orist si osobne veci vyzdvihnut kedze byvala o 100km dalej... a na jednu z tych veci som mala zaujemcov hned niekolko v priebehu par hodin..

asenet
5. júl 2019

Heh, ešte som si spomenula na epizódku, kedy si pani nechala zmerať obvod kulmy (napísala som jej ho v milimetroch) a keď jej prišla, napísala mi, že je "hrubšia než čakala" a tiež lesklá a na foto sa jej zdala matná, tak či ju môže vrátiť 😂

dopolbokaodrata
5. júl 2019

@koniarova aj si poskákala? 😂😂😂

jankahraska
5. júl 2019

Napísala mi dáma s otázkou, či aj vymieňam, odpísala som jej, že som u nej nenašla nič, čo by sa mi hodilo, či má záujem aj o kúpu. A prišla mi odpoveď: "... ak by sa vám niečo hodilo, keď pridám ďalšie inzeráty, tak mi napíšte". Takže ja som mala sledovať jej bazár a ozvať sa, ak nájdem niečo, za čo by som bola ochotná vymeniť vec, o ktorú ona mala záujem :P
Iná mi poslala link na e-shop (bez pozdravu či akéhokoľvek komentára), kde mnou ponúkaný kozmetický produkt našla o 0,40 € lacnejšie 😂

mala_katie
5. júl 2019

Tak tiež mi napísala pani na nové botasky, ktoré som mala o cca 10€ lacnejšie ako v obchode, či ich nedám ešte lacnejšie, lebo jej sa to neoplatí..

dopolbokaodrata
5. júl 2019

Predávala som smartphone a píše mi baba link, že vymení za toto, v linku boli nejaké nosené ošklbané rifle. Ani som sa neobťažovala s odpoveďou.
Nedávno som predávala, LED TV za 30e lebo si tam bolo treba vymeniť tie led pásy, čo je pre opravara material za dvacku a opraví si sám a pre takých bola aj ponuka určená. Okrem 20 cigánov co písali "paniii ale dá sa pozerat zeeee, ja bi som prišiel" píše nejaká že ho chce a po hodine že "no a keď mi ho dáte zadarmo tak ho vezmem."

lenka2710
5. júl 2019

@janinque ja som raz predávala balík oblečenia po mojej dcerke,podotýkam ze fakt v super stave,keď som to tak rátala,tak by vyšiel ks za 1€max 1,50€,takže za facku! Jedna pani mi píše,že ak dám ks po 0,30€ tak berie,ja som si to prečítala asi 3krat,že co po mne asi chce 😂 ani som jej neodpisala,nevedela som co 😀

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
koniarova
6. júl 2019

@dopolbokaodrata Ale čoby. To by som ju musela znova rozložiť.😅

blondina_1
8. júl 2019

Predávala som svoje auto, podotýkam bolo to ojazdené, staršie a cenu som dala 450€. Samozrejme za 5 minút prišla správa. Dobrý deň, je to aktuálne? Za 250€ hneď zoberiem 😃. Samozrejme som ani nereagovala a na to zas napisal. Haloo slečna strácate tu kupujúceho. Ja už výbuch smiechu 😃😃😃😃

bambibam
8. júl 2019

😂Spomínam na jednu pani( býva v Prešove) , ktorá chcela poslať balík oblečenia po Otcovi, ale či by sme mu to nezaniesli domov. (veď keď býva v TN a kúsok nieje problém). Keď som sa opýtala kde býva, vynadala mi či si myslím, že hocikomu dá adresu a otca potom by vykradli. 😂😂😂Ani som jej neodpísala a ona sa tiež už nikdy neozvala 😂😂😂, ale aspoň pobavila.