• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akú otravu použiť na kuny a potkany?

2. júna 2009 
ahojte...uz treti krat za posledny mesiac nam bud kuny alebo potkany neviem co to mohlo byt prehryzli hadice v aute...dnes mal ist muz do prace do ciech a zasa zistil ze ich ma poprehryzane...uz mame z toho nervy lebo jedna hadicka sem druha tam a tisice lietaju len tak. poradili nam aj nejaky sprej na kuny ale asi nezabral ked sa to stalo znova...chcem ist kupit nejaku otravu a dat ju do zahrady nech sa to tu preriedi :angry: :angry: :angry: :angry: nieviete nieco poradit?nejake pripravky ktore su spolahlive a mohli by sa tie bestie chytit?vdaka
18. jún 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karamelinka moc ti neporadim nam sa dostali do auta mysi,ale neirobili taku skodu ako vam
18. jún 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karamelinka, daj si do vody chilly prasok a potri kable, nemali by ich hryzt... Ja som to pouzila na macku a psa, fungovalo 100% :wink:
18. jún 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no diky evi..no vies co normalne mam nervy uz sme tie hadice menili dvakrat a zasa...zajtra idem kupovat nejaku otravu uvidime co to urobi...je to ozaj neprijemne...
18. jún 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevesta uhmmm no vidis vyskusam..normalne chilli korenie?
18. jún 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej normalne, pripadne kup cerstu chilly papricku, rozkroj a ponatieraj, tiez funguje :wink: Snad to potkanom chutit nebude :grinning:
18. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no skusim to...lebo som to zasa teraz vystriekala tym sprejom zevraj specialny nato uhmmm no a uz je to treti krat co sa to stalo....taky odvar im pripravim ze uvidia... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi poradit ( teda mojej mamine lebo je uz zufala) nieco na mravce a slimaky na zahrade? Uz sme skusali kade co a nic nepomohlo zatial. Dakujem
2. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sumienka,skusala aj biolit na mravce?-ten je dobry a ucinnost je 6tyzdnov.
na slimaky je nejaky taky"prasok",preskrtnuty mravec je na nom,teraz ma nenapadne,ako sa vola,a je to aj na slimaky.
2. jún 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hod si skodcovia,zadas,mravce/slimaky/do toho vyhladavaca,a tam mas co na to potrebujes
http://www.floraservis.sk/mesurol-alimax.phphttp://www.floraservis.sk/mesurol-alimax.php
2. jún 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta prva stranka nejak blbne,tak skus tu dat to do toho ich google
http://www.floraservis.sk/
2. jún 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha: Dakujem. To zistujem viac menej pre moju maminu-ona je maniak do zahrady. A uz pokupila kade co a nic nezabera aby sa toho uplne zbavila. Na ten biolit sa jej opytam. Idem kuk tu stranku.
2. jún 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok