Akú otravu použiť na kuny a potkany?

karamelinka
18. jún 2008

ahojte...uz treti krat za posledny mesiac nam bud kuny alebo potkany neviem co to mohlo byt prehryzli hadice v aute...dnes mal ist muz do prace do ciech a zasa zistil ze ich ma poprehryzane...uz mame z toho nervy lebo jedna hadicka sem druha tam a tisice lietaju len tak. poradili nam aj nejaky sprej na kuny ale asi nezabral ked sa to stalo znova...chcem ist kupit nejaku otravu a dat ju do zahrady nech sa to tu preriedi 😠 😠 😠 😠 nieviete nieco poradit?nejake pripravky ktore su spolahlive a mohli by sa tie bestie chytit?vdaka

eva7780
18. jún 2008

karamelinka moc ti neporadim nam sa dostali do auta mysi,ale neirobili taku skodu ako vam

nevesta
18. jún 2008

Karamelinka, daj si do vody chilly prasok a potri kable, nemali by ich hryzt... Ja som to pouzila na macku a psa, fungovalo 100% 😉

karamelinka
autor
18. jún 2008

no diky evi..no vies co normalne mam nervy uz sme tie hadice menili dvakrat a zasa...zajtra idem kupovat nejaku otravu uvidime co to urobi...je to ozaj neprijemne...

karamelinka
autor
18. jún 2008

nevesta uhmmm no vidis vyskusam..normalne chilli korenie?

nevesta
18. jún 2008

Hej normalne, pripadne kup cerstu chilly papricku, rozkroj a ponatieraj, tiez funguje 😉 Snad to potkanom chutit nebude 😀

karamelinka
autor
18. jún 2008

no skusim to...lebo som to zasa teraz vystriekala tym sprejom zevraj specialny nato uhmmm no a uz je to treti krat co sa to stalo....taky odvar im pripravim ze uvidia... 😝

sumienka2525
2. jún 2009

Neviete mi poradit ( teda mojej mamine lebo je uz zufala) nieco na mravce a slimaky na zahrade? Uz sme skusali kade co a nic nepomohlo zatial. Dakujem

roasha
2. jún 2009

sumienka,skusala aj biolit na mravce?-ten je dobry a ucinnost je 6tyzdnov.
na slimaky je nejaky taky"prasok",preskrtnuty mravec je na nom,teraz ma nenapadne,ako sa vola,a je to aj na slimaky.

roasha
2. jún 2009

hod si skodcovia,zadas,mravce/slimaky/do toho vyhladavaca,a tam mas co na to potrebujes
http://www.floraservis.sk/mesurol-alimax.phphtt...

roasha
2. jún 2009

ta prva stranka nejak blbne,tak skus tu dat to do toho ich google
http://www.floraservis.sk/

sumienka2525
2. jún 2009

roasha: Dakujem. To zistujem viac menej pre moju maminu-ona je maniak do zahrady. A uz pokupila kade co a nic nezabera aby sa toho uplne zbavila. Na ten biolit sa jej opytam. Idem kuk tu stranku.