Akú vysokú školu študujete? Ako sa vám páči?

ivanka223
17. jan 2008

Cavte baby, piste prosim len nazov skoly a odbor co studujete, a ako sa vam paci. Privitam najma externu formu.

marcela.m
16. apr 2009

Tak nakoniec som dala prihlasku na socialnu pracu do KE - Kat.univ. v RU.V juni mam prijimacky,uz mam aj pozvanku.V maji bude pripravny kurz,tak sa chystam.Sama som zvedava ako to dopadne,ci spravim prijimacky a ci ma prijmu...Drzte palce 15.6.

lucia283
16. apr 2009

marcelka drzim ti prsty...z coho vlastne budes robit prijmacky?

alika54
16. apr 2009

baby nestudujete prosim niektora na sukromnej vysokej skole-Sladkovicovo??? otvara sa tam tento rok socialna praca,,,,diiik 😉

marcela.m
17. apr 2009

No je toho dost.
Z gymnazialnych ucebnic: biologia cloveka,zaklady sociologie,psychologie,prava,filozofie.Takze mam co robit.Len pri malej sa velmi nestiham ucit.Alebo lepsie povedane,ziarli na knihy,tak mi ich furt zatvara a nedovoli mi ucit sa 🙂 Uz mam za sebou biologiu - dve knihy/jednu z kniznice,lebo som nevedela zohnat z gympla/,psychologiu,teraz som na sociologii.Este pravo a filozofiu,tu si nechavam na koniec,aby som si aj nieco pamatala.Je tam toho neurekom-vsetky tie obdobia,smery,filozofofia,ktory co tvrdil atd.Ale hadam sa to podari.

lucia283
17. apr 2009

marcela.m
no tak to si sikulka pri malej...drzim palce...

boglarca
17. apr 2009

Ahojky, i já se přidám. Loni jsem udělala bakaláře z kynologie na UVM v Košicích, státnicovala jsem s tříměsíčním prckem. A letos jsem si pro změnu týden před porodem druhého syna podala přihlášku na TU do Zvolena - obor aplikovaná zoologie a myslivost v praxi. Snad to zvládnem 😉

lucia283
17. apr 2009

a ako si studovala v kosiciach dialkovo????mozes mi o tom viac popisat???je to tazke?ake su prijmacky co a ako ja by som to chcela...a nejaky rozvrh?

lucia283
17. apr 2009

a ta zoologia vo zvolene co si si dala je lajecky povedane co presne?

susika
17. apr 2009

baby, čo študujete soc. prácu-sú tam nejaké prijímačky aj zo zdravovedy predpokladám.a ešte z čoho takého? ja mám ekonomiu a po 12 rokoch sa mi zachcelo študovať, už mi je doma dlho.prdtým som skušala 2x ekonomiu v BA a nejaký management v Nitre.na oboch som rachla z matiky, kedže sme ju na strednej nemali kto vie akú, vela vedomostí mi chýbali, aj ked som ju mala rada. derivácie a integráli, o tom som počula na prijímačkách prvýkrát v živote ☹

boglarca
19. apr 2009

to lucia283 :
košice jsem studovala dálkově, ale bohužel jejich forma dálkového studia je velice špatná, nejezdí se víkendy, ale rovnou jeden celý týden, ale neříkám že se to nedá, spolužačky byly v te době dokonce kojné a zvládly to....je tam docela liberární přístup, další info získáš na jejich stránkách uvm.sk
- v podstatě se jedná o obor který můžeš aplikovat ve státní správě, v zájmových oborech, informace se opět dočteš na webu univerzity tuzvo.sk

lucia283
19. apr 2009

jej dakujem ti velmi pekne urcite si to nastudujem...a este taka otazocka...z coho si mala prijmacky?a studium bolo tazke alebo skor len taka prechadzka radosti? ja nemam problme ucit sa co ma bavi a toto ma uplne naplna tak preto by som tam chcela velmi:D

marcela.m
19. apr 2009

susika,
ja som tiez 12 rokov po skole,a tiez som nechala ekonomicku v KE.Ale tam som nesla zo svojej vole.Vyssie som pisala z coho budeme robit prijimacky v KE.Niekde je aj jazyk.Ale to bud pise na danej skole,alebo ti to poslu v pozvanke,ze z coho budu prijimacky.V ke bude aj pripravny kurz v maji.Tak sa chystam.
Drzim palce.

boglarca
19. apr 2009

to lucia283 : přijímací zkoušky byly z obecné biologie, dokonce pořádají přípravný seminář nebo mají knížku na přípravku, pokud tě kynologie zajímá je to procházka, hodně hezká 😉 hodně zajímavá byla anatomie nebo interna, je pravda, že z praxe jsem na polovinu předmětů chodila zbytečně, ale kdybych měla jít znova, šla bych do toho 😉

lucia283
19. apr 2009

boglarca tak teraz som velmi potesena....ja som psom posadnuta....a mam sen vlastnit utulok a chcela som si aj salon spravit:D tak vidim to tak,ze nabuduci rok leti prihlaska do ke:D a mam otazku pozerala som,ze je tam chyrurgia a ortopedia..trosku sa toho bojim...da sa to zvladnut??a latincina?

kotenko
19. apr 2009

kocky, trosku sa k vam votriem, mam iba jednu otazocku.. mam zaujem pokracovat v studiu na VS. ale priemer z predmetov na SŠ mam 2,33. myslite si, ze ma niekde vezmu? lebo co som si zistovala, tak vsade beru len z priemerom do 2 maximalne

zuzanockamt
19. apr 2009

kotenko ... ale priemer beru do uvahy len vtedy, ked nerobis prijimacie skusky, nie? ... lebo ak prejdes cez prijimacky, tak preco by ta nemali zobrat kvoli nejakemu priemeru ... a o aku skolu mas zaujem?

boglarca
20. apr 2009

to lucia283 : chirurgie a ortopedie byla úplně v pohodě, měli jsme tam zajímavá cvika, jak říkám anatka ta byla nejzajímavější, ale také těžká, ta nám všem dala asi nejvíce zabrat..... latina je hned v prváku, v podstatě zabere celý ziní semestr, ale dá se to, potom to hodně usnadní ostatní předměty...držím palce a pokud se rozhodneš pro ke, tak věřím, že budeš spokojená

michaela.neb
20. apr 2009

Technicka univerzita Košice, FBERG, Geodézia, kartografia, kataster..... teraz je to uz v pohode, uz coskoro koncim, ale prve 2 rocniky boli huste (Fyzika a pod.). Som rada ze uz sa blizim ku koncu, 3.juna mam statnice (Ing.) tak mi drzte palce.

bibinka
20. apr 2009

boglarca- niečo podobné študuje tatolu vo Zvolene, tento rok končí bc.myslím to poľovníctvo 😉

ivana8898
21. apr 2009

ahojte ja by som sa chcela opytat ci chodi niekto na UK na fakultu europske studia, chcela by som tam ist no nepoznam nikoho kto tam chodi a preto neviem ci je to dobra fakulta, ale viem ze by ma take nieco bavilo...dakujem za odpovede 🙂

lucia283
21. apr 2009

boglarca
dakujem upokojila si ma:D akurat ta lanina no neviem neviem..jazyk mi nikdy nesiel...ale kamoska tam ide dufam,ze mi pomoze a ja si nabuduci rok urcite podava,lebo ma to velmi chytilo a obzvlast ked som maniak na psov:D

cuchre
21. apr 2009

ivana8898 na Univerzite komenskeho fakulta europskych studii? tak to som este nepocula....ani nevidela na stranke uniby.....nemyslis na prirodovedeckej nieco s EU v ramci gegorafie? lebo o tom ti viem podat info 🙂

packa
6. máj 2009

ahoj, studujem na UJAK a o chvilu mam statnice, hladam cloveka, ktory ma vypracovane otazky z medialnej komunikacie, to je jediny predmet, s ktorym si trochu neviem rady, inak za vymenu ponukam napriklad vyborne vypracovane otazky z pol. komunikace, prosim, ak ma niekto zaujem, najma pomoct, piste na packa18@centrum.sk, dakujem 😉

smileko
6. máj 2009
kilbilss
18. máj 2009

Ahojte nechodite tu niektora z Vas do Trnavy na masmedialnu al. marketingovu komunikaciu??? diky
ja osobne mozem poskytnut info z UJAK- u.))

cirrusa
18. máj 2009

OPF SU Opava,tedy Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné, studium dálkové, 3. ročník bakaláře, e-learning... 🙂

maryx
18. máj 2009

Ahojte, tak ja som na Bratislavskej vysokej škole, fakulta práva...minulý rok som promovala na Bc. s ročnou dcérkou a budúci rok ma čakajú znova štátnice na Mgr.

daddda
25. máj 2009

ahojte.
Mna priaajli na vysoku skolu ekonomie a manazmentu verejnej spravy. Externe. Chodi niekto na tuto skolu?? Aky je tam system ?? Vela seminarok..atd??? Kolko skusiek je v prvom semestri??

enilora
27. máj 2009

Ahojte ja by som chcela od budúceho roka študovať externe špecialnu pedagogiku -etopediu v BA,neviete mi niektorá s vás ktorá to študujete niečo viac k tomu napísať.Aká to je škola a pod.Mám 8r syna a neviem si predstaviť ako sa to dá zvládať.A ešte by som chcela vedieť aké sú podmienky prijatia či sa tam dá ísť aj so strednej polnohospodárskej školy alebo musí byť základ pedagogická stredná.ďakujemmmmmmmmm

markettka
27. máj 2009

Ahoky,
nenajde se tu někdo studující Vysokou školu zdravotnickou Praha 5, Duškova 7? Je to soukromá škola. Zvažuju, že tam půjdu, ale ráda bych o ní nějaké info....
Děkuju 🙂