Akú zábranu, ohrádku ku krbu?

denisocka
16. okt 2011

mate skusenosti s nejakou zabranou , najlepšie drevenou otvaracou , ku krbu ? ak ano , môžte napisat či sa vam to osvečilo,či je to vzhladom k cene kvalitne a kde ste to zakupili ? mne sa sice viac pači kovova ,manžel zas chce drevenu - vraj kovova sa rýchlo nahreje

máme novu krbopiecku a mala som v plane mladšieho naučit ,že pec pali a hotovo - sice to na neho zabera, sam tam zatial za 2 týždne neprišel,ale vidim ,že ked sa ponahla,alebo zabalansuje,tak sa na tej piecke može ocitnut aj nechtiac a to veru riskovať nebudem . Predsa cela piecka nskutočne pali - dost nič doma neporobim, ked mam stale oči na nom ,tak nech možme byt obaja v klude .

budem vdačna za akukolvek radu - prikladam dvoch favoritov

denisocka
autor
16. okt 2011

@benne vdaka,videla som. chcela by som ale konkretne poradit aku zabranu ,od tých čo to maju. videla som tu na MK jednu fotku so zabranou,len čakam či mi odpišu

denisocka
autor
16. okt 2011

zatila som našla z ciech - dovoz na SK 12€ - cena komplet s pošotu cca 68€ http://www.detske-ohradky.eu/cz/e-shop/596010/c... 56€ ohradka + 12e posta . to znie dobre

pink_lady
16. okt 2011

@denisocka ja taketo cosi prave zhanam tiez ...len neviem do kedy to ma ucinnost - ci to uz dvojrocne dieta neprelezie? nemame krb ale krpca strasne zacalo pokusat okno a tiez televizor nech na seba nezvali chcem tieto dve veci nejako od neho radsej drzat co najdalej co najdlhsie 😝

denisocka
autor
16. okt 2011

@pink_lady na tej stranke co som dala vyššie su aj dlhe a to sa srubuje z oboch stran do steny. tak ale viež,že vyliezt može ,tvojmu yb skor trebalo elekt.obojok 😀 😎 😉

denisocka
autor
16. okt 2011
denisocka
autor
16. okt 2011
pajapoj
16. okt 2011

ahoj, máme tu co máš na obrázku první - tu dřevěnou a jsme spokojený. Malej bude mít 2 a nepřeleze ji, ani ji neotevře

denisocka
autor
16. okt 2011

@pajapoj ahoj,to je ta PONY ? montuje sa do steny po stranách? a je dost pevna - tie tyčky?

pajapoj
16. okt 2011

@denisocka jo, na vruty do zdi to máme, nahoře a dole vždycky na 2 vruty. Malej s tím hodně cloumá a zatím se to ze zdi ani nehlo. A ty tyčky jsou myslím jako na postýlce. Jestli je to značka Pony to nevím, objednávala jsem někde přes MMB už před rokem

denisocka
autor
16. okt 2011

@pajapoj ešte som našla toto, je toakoby ta ista + jedna strana naviac http://www.detske-ohradky.eu/sk/e-shop/596680/c... myslim,žeby sa to tiež dalo dať tak okolo peca

pajapoj
16. okt 2011

@denisocka tak tuhle bys musela asi postavit okolo toho krbu, že ji jako nepřiděláš do zdi. Zkus si porovnat rozměry, aby ta ohrádka byla dost daleko od zdroje ohně, jinak se ti může začít připalovat

denisocka
autor
16. okt 2011

@pajapoj to su rovnake rozmery 87cm akurat je o jednu stranu dlhšia a su k tomu aj tie veci na pripevnenie do stenny. lebo ta čo maš je o par eur lacnejšia a ak by som k nej chcela jednu stranu zvlašt,tak ta jedna strana sotji asi 25€ . tak rozmyslam rovno vziat tu kocku 4 hrannu,a propadne dat iba 3 ,alebo zo štvrtej odrežem 😀

ako daleko to mate od ohna?

denduska
16. okt 2011

@denisocka ahoj moja, my mame tu kovovu..kupovali sme ju cez internetovy obchod ale uz neviem aky...mame ju uz par rokov a je stale v poho...a to sa aj starsia na dvierkach hojda a to ma 20 kil....praveze sa velmi nenahrieva a to je blizsie nez ma byt... mm vravi ze drevena sa casom zacne krutit..neviem ako casto kurite ale my furt..od oktobra do maja...

denisocka
autor
16. okt 2011

@denduska a co stala ? nemas fotku? možeš aj do mailu,pošlem ti do IP mail

denduska
16. okt 2011

@denisocka tu je aktualne foto - s otvorenymi dvierkami....co stala neviem, idem sa spytat 😅

denduska
16. okt 2011

@denisocka ze okolo 2000 korun..vtedy este neboli eura...ale my mame dost dlhu

denisocka
autor
16. okt 2011

@denduska super,ale za 2000 - tj. 70 € nekupim taku ani ked sa poserkam . nevie TM najst niečo v tej cene,neviem ako to hladat - pod akym nazvom 😅

dendinka
16. okt 2011

@denisocka nevím jestli je to úplně ona, ale vypadá dost podobně jako má @denduska http://www.mall.cz/dverni-zabrany/babydan-prost...
a to dřevěnou jsem našla tady http://aukro.cz/show_item.php?item=1867110833&u...
snad ti to nějak pomůže, hledala jsem to pod názvem zábrana ke krbu, nebo prostorová zábrana, tak snad to najdeš třeba i na slovenských stránkách

crawler
16. okt 2011

nemají takové nějaké i v IKEA? zábrany jsem tam zahlédla, ale neprohlížela jsem je..my máme taky kamna na dřevo, ale zábranu zatím ne...teprve začneme topit, tak nevím, jak na to malý bude reagovat :-/

cristi
16. okt 2011

my mame tiez krbovu piecku.Ako ochranu mame kovovu zabranu,s ktorou som velmi spokojna 🙂 maleho som naucila,ze sa nema dotykat horucich veci najprv na sporaku a neskor vsetkeho,na com by sa mohol popalit,a ked vidi ohen,tak zdaleka krici "pali"!

denduska
16. okt 2011

@denisocka presne to je toto co dala link @dendinka nepamatam si meno toho obchodu ale bol to nejaky bezny znamy net-obchod...mozno mi napadne ked to zbadam

hojda
16. okt 2011

Hodně lidí koupí nejlevnější poslýku v Ikea a z ní to vyrobí. My máme šikovného taťku, tak nám jí udělal na míru 😉 .

denisocka
autor
16. okt 2011

@hojda a ako urobil dvierka?

hojda
16. okt 2011

Normálně🙂 celá přední stěna je otvírací na panty a přidělal k ní dvě kolečka od nábytku, na který to jezdí🙂, plus zavírání z Ikea nebo LIdl, teď nevím.

sirinka
16. okt 2011

@denisocka si mi zahrala na notu, akurat dnes sme boli pozerat zabrany a velke nic maju v beznych obchodoch...ale tieto vyzeraju super.... 🙂

@cristi ta vasa je nadherna, je aj stabilna? a kde ste ju kupovali?

denisocka
autor
16. okt 2011

@hojda nemozes pofotit ?moj by to vedel urobit,len ikea 350km vzdialena

hojda
16. okt 2011

@denisocka Pokusím se dodat foto. Tak kupte nějakou bazarovou postýlku. Jina mi jí z postýlky nemáme, vyráběl jí celou.

hojda
16. okt 2011

Kokovou jsme nechtěli, měli jsme strach, že se ohřeje.

hojda
16. okt 2011

Kovovou jsme nechtěli, měli jsme strach, že se ohřeje.