Aký darček kúpiť rodičom, keď všetko majú?

pancake
5. nov 2010

najskor som si myslela ze to odbijem kozmetickym balickom ale ked na mna vybalili ze nam idu kupovat sanky pre maleho a tlakovy hrniec, tak potrebujem aj ja nieco viac. len sa mi zda ze vsetko maju. byvaju na dome, maju zahradu, ziju sami, vsetko co potrebuju si kupia..... no nemam ani sajny co by sa im tak hodilo. dakujem za akukolvek odpoved. 🙂 🙂

stanca22
5. nov 2010

No ja Ti môžem poradiť iba to v dobrom, ako sa ja riadím každý rok, kúp to čo majú radi, čo najradšej robia a tak ... Napr. môj taťko je poľovník, tak mu kúpim to čo nemá alebo má ale už staré alebo zničené, napr. už nemá dobré tielko termo do hôr, tak som mu ho kúpila, ja rada čítam strašne knížky, tak naša rodina už vie, že sa dohodnú a každý mi inšiu knihu kúpia abo tak pod. 😀 No škoda, že si dala len otázku a nie diskusiu, by sme mohli viac to rozviť 😉 Ja rada ... tak napríklad, Vaši majú záhradku, si si istá, že všetko majú do nej??? Napríklad pracovne? Dobré rýle, motyky a tak? Možno sa Ti to zdá divné ale môže byť, je to učinné a hlavne použiteľné dosť, by mali Vaši radosť isto z toho ... a čo tak do záhrady oblečenie im kúpiť? Alebo niečo nové, čo vymenia za staré? Keď píšeš že všetko majú, tak by aspoň mali nové 😉

jojka120
5. nov 2010

Ahoj, tak ja som to riesila tak, ze som sestram navrhla aby sme im zaplatili rekondicny pobyt. Najskor to oco odmietal, ale potom to prijal v pohode a teraz sa celkom tesi na vylet. Zaplateny maju cely pobyt a k tomu su kazdy den dve procedury, a este sme dostali 30% zlavu pre druhu osobu. Takze spokojni sme vsetci 😀

zuzana06
5. nov 2010

tak mi sme pripravili pre nasich rodicov pod stromcek fotoknihu nasich deticiek, tiez sme dlho dumali,ze cim ich prekvapit, lebo vsetko maju a tak sme dali urobit velku knihu fotiek aj s trefnymi komentarmi, je to ine nez fotky v albume 😀

jasminet
5. nov 2010

nasi tiez dostanu tento rok fotoknihu. ale da sa este kniha - ak vies co citaju, listky do divadla, kina, poukazky do restauracie, obchodu, fotoramik, rozna elektronika, obraz, maly im nieco moze nakreslit a date to zaramovat, mozno nieco zbieraju... tazko povedat nieco konkretne, vy ich poznate najlepsie 😉

evina313
5. nov 2010

podla mna je pekny darcek aj predplatne oblubeneho casopisu 😉