Aký je podľa vás najlepší Collagen?

8. mar 2020

Ahojte, užívate prosím niekto Collagen? aký je podľa Vás najlepší? oplatí sa to brať? alebo je to iba marketingový ťah? ďakujem za rady

kobelka
8. mar 2020

Ahoj ja beriem už 3 mesiac colagen dr Max 10 000 stojí 24.99 ale niekedy je v akcii za 19.99 mne zabral lepšia pleť aj vlasy a kolena ma až tak nebolia nakoľko som po operacii.

saskia_98
8. mar 2020

Ja beriem zeen kolagen. Ten mi najviac sadol a kolena su na tom lepsie ako pred tym.

butterfly333
8. mar 2020

Ja beriem kolagen z namaximum.sk

kofollka242
8. mar 2020

ja som si objednala collalloc tak som zvedava, tiez som podlahla trendu :D

syslik81
8. mar 2020

zalezi na co ho chces .. hovadzi je skor na kosti a klby a rybaci na plet vlasy etc.. minimalne 3 mesiace treba aby si videla zmenu ,,, treba ho brat spolu s vitaminom C a ano zabera ... samozrejme niektory maju slabu koncentraciu a platis za znacku ale su aj dobre na trhu ak pohladas ...

paulinkaa2
8. mar 2020

Ja už týždeň beriem z dr max collagen 10000mg a a zatiaľ čo som si vsimla mám lepší pleť. Teraz majú akcii 2plus1. Tak to sa oplati na 1 mesiac grátis

kucikuc
8. mar 2020

Tiež otom uvažujem že začnem brat 🤔

lucia8259
4. máj 2020

ja mam najlepsie skusenosti s Inca collagenom. Podla mna je to top produkt na trhu. Beriem ho uz skoro 4 roky a pomohol mi aj na klby, aj na hojenie ran a tak isto aj na plet a vlasy. Co sa tyka davky v mg je uplne postacujuca a hlavne je to morsky a bioaktivny kolagen, co je pre nase telo najprirodzenejsie a najlepsie vyuzitelne 🙂

marseillefan
4. máj 2020

My používame hovädzí z namaximum, nemá prídavné látky a chuťovo sa to dá... aj Dušan Plichta chváli práve hovädzí typ. Cenovo asi naj ak nerátam bravčové, ale tie su chuťovo dosť hnusné: https://www.namaximum.sk/kategoria/k-bova-vyziv...

vikss1
23. okt 2020

ahojte, kedze som nikdy nic podobne nebrala, tak by som chcela vyzistit nejake infosky na co vsetko je vlastne kolagen vhodny? je to iba v podobe tabletky alebo aj nejakeho prasku? na akej baze to vlastne funguje? za vsetky odpovede vopred dakujem

marseillefan
23. okt 2020

@vikss1 pokožka, vlasy, pleť, nechty, kĺby.. kolagén je ako keby stavebný materiál. Keďže dávka je 5-10 gramov, tak tablety nie sú úplne ideálne, keďže by si ich musela zjesť veľa naraz..preto sa najčastejšie predáva ako prášok, ktorý si rozrobíš vo vode a vypiješ. Ale sú aj tablety a kapsuly na trhu...

hroncov770
24. okt 2020

@marseillefan..dobrý den..viete nejaky odporucit...chcem kupit a neviem ktory

marseillefan
25. okt 2020

@hroncov770 to je v podstate jedno.. čo nedporúčam, je kupovať predražené kolagény typu queen plačková. Napríklad moja manželka si hovädzí kolagén z namaximum.sk.

win_gi
27. okt 2020

@marseillefan tak ale čo ak aj ten predražený je proste kvalitný. Máš mnohé kolagény aj neprepagované v tej obdobnej cenovej kategórii

ckatka
27. okt 2020

Ja nedám dopustiť na tento
https://werbea.com/produkt/681-beauty-collagen/

Beriem ho od februára...A v apríli som otehotnela (po x ročnej neplodnosti), zároveň manžel bral ten modrý od nich.
Výborne zloženie dávali ho skúmať aj nejakému čínske u liečitelovi a ze je to brutálne nabité energiou (kto sa venuje trochu reiki a východným kultúram tak vie).
Beriem ho poctivo cele tehotenstvo a cítim sa výborne. Napriek rizikám a panike lekárov (lebo som stará, s nadváhou, neplodna a kopec ďalších diagnóz...) sa mame skvele ja i bábätko. Všetko máme, všetky výsledky ukážkové a dokonca som do 30tt pribrala len dve kilá...
Môžem posunúť svoj zlavovy kód, kto by chcel, na 10% zľavu. Myslím že ešte stále tento.mesiac k nemu dávajú nejaký darček nejaké vitamíny navyše.

vikss1
27. okt 2020

@marseillefan dakujem ti velmi pekne za odpoved. ani by som nepovedala, ze je take dolezite kolagen uzivat. no ako som pozerala aj clanky na internete, tak fakt same pozitiva. vcera som sa o tom rozpravala aj s kamaratkou a ona mi tiez hovorila, ze uziva kolagen, ze zacala pred mesiacom. ona mi spominala zeen collagen, tak ten asi vyskusam. co som pozerala na nete, tak fajn referencie su nan. mate niekto priamo s tymto kolagenom skusenost?

marseillefan
27. okt 2020

@vikss1 zeen má výhodu, že je v sáčkoch, tak nemusíš riešiť dávkovanie, ale stojí tuším cez 40 eur za cca 200g, čo je za kolagén podľa môjho názoru prehnaná suma. Manželka raz mala tú ich ochutenú verziu a bolo to fajn, také jemne citrónové, ale že by to malo lepší účinok nepostrehla... hej a tiež to malo peknú krabičku 🙂

saskia_98
27. okt 2020

@marseillefan ja beriem zeen, platim 50€ ale vies co, mne vyhovuje. Mam hit a problemy so zaludkom a je mi jedno kolko stoji, hlavne ze pomaha a neboli ma z neho zaludok.

riela
27. okt 2020

Zeen aj Inca som brala a s oboma spokojnosť

vikss1
27. okt 2020

@marseillefan po pravde som ceny kolagenov este ani nepozerala, takze neviem kolko stoja ine. no rozmyslam, ze ako prvy vyskusam tento, kedze mi ho vychvalovala aj ta moja kamaratka a aj tu mate nan dobre ohlasy. ta citronova chut aj mna oslovila😉

@saskia_98 ako dlho ho uz beries?

saskia_98
27. okt 2020

@vikss1 cca pol roka tento. Pred tym som brala incu ale z tej mi bolo zle.

sara0527
27. okt 2020

Ja používam tento kolagén ktorý sa pije a je super vyživuje a regeneruje môžem len odporúčať 👍🏼

mon2523
2. nov 2020

baby aj napriek tomu, ze cakam nase prvorodene dietatko som kolagen neprestala uzivat. samozrejme, ze som sa poradila aj s doktorom a povedal, ze kludne mozem. uzivam Zeen Collagen, ktory mi velmi vyhovuje. nie je mi z neho zle, ma chutnu citronovu prichut, co je velke PLUS🙂 je jasne, ze kazdemu nieco ine vyhovuje, no ak ste doposial ziadny neuzivali, tak odporucam skusit prave tento🙂

vikss1
3. nov 2020

@saskia_98 a to sa moze aj tak dlhodobo uzivat? nie je to nejako stanovene, ze len par mesiacov a potom pauza? lebo tak som si po pravde myslela, ze sa to ma uzivat.

jana19877
4. nov 2020

@mon2523 koľko ho prosím ťa užívaš? Aj vidíš na sebe, že ti v niečom pomohol? Ja by som potrebovala vlasy dať nejakosi doporiadku aj nechty a viem, že baby si rôzne kolagény chvália

nini1010
4. nov 2020

Mna by zaujimalo aka koncentracia kolagenu je ok a aka je uz nizka?Citam tu o roznych znackach ale nemam vedomost ze aky by mal byt silny aby bol dost silny a kvalitny.

mon2523
4. nov 2020

@jana19877 vies co teraz je druhy mesiac co ho uzivam a vidim, ze mi pomaha. ja som uz po 3 tyzdnoch videla na sebe, ze kolagen mi prospieva a to v mnohych veciach. ak mas pocit, ze tvoje vlasy a nechty potrebuju podporu, tak odporucam. tento kolagen co uzivam je fakt dobry, teda aspon podla mna a co pozeram, tak viacere zienky tu pisali, ze im vyhovuje😉

hroncov770
4. nov 2020

@saskia_98
tento myslite

saskia_98
4. nov 2020

@hroncov770 ano 🙂