Aký make-up zakryje tmavé škvrny?

maminka142
6. sep 2011

Ahojte, viete mi niekto poradiť, aky je dobry makeup, aby zakryl tmave škvrny? Proste aby bol dobre kryci? Ja som používala doteraz makeup od VICHI- DERMABLEND, ktory mi poradila doktorka... Je celkom fajn, ale nekryje moc (samozrejme to sa ani uplne zakryť neda, asi žiadnym makeupom) Ale čo mi na ňom najviac vadil, tak to bolo to, že sa mi z tvare hned zotrel po dvoch hodinach a ešte to, že pleť cez tento makeup moc nedycha... Hned som sa po ňom začala aj vyhadzovať... Skušala som aj od Loreal ten 16 hodinovy, ale nebol dobry... Mate skusenosti, alebo mi viete poradiť niektora nejaky dobry? Ďakujem 😉

maminka142
autor
18. nov 2011

@redangel32 dakujem 😉 Tak idem naň 😀 😀 😀

maminka142
autor
18. nov 2011

@redangel32 tak La Roche už mam kupeny, tak som zvedavaaaa 😀 😀 😀 Hneď ráno si ho odskušam 😉

maminka142
autor
19. nov 2011

@redangel32 Ahojkaj, tak makeup je uuuuuuuuuuuužasny 😀 Teda zatial 😀 Prave som si ho naniesla a uvidím ako dlho vydrží, či vydrží viac ako ten dermacol, čo som mala predtým 😉

redangel32
19. nov 2011

@maminka142 tak dufam,ze budes spokojna tak ako po naneseni ;)

maminka142
autor
19. nov 2011

@redangel32 no uvidíme, zatial je to v pohode, len mam trošku pocit, že sa mi viac obtrie o oblečenie a celkovo aj s tvare, ked si ju chytím, ako dermacol 😕 Ale to je možno len zdanie, uvidíme dalej 😀 A ak nebudem maximalne spokojna, tak ked ´ho miniem, prejdem na ten od Avene 😀

rainee
4. apr 2014

ahojte, ja mam zas problematicku plet a problem je, ze vsetky makeupy na moj vkus slabo kryju. este tak acnecolor alebo dermacol makeup cover kryli celkom fajn, cena tiez super, ale jeden mi vysusuje plet a druhy masti. a su to proste vyslovene omietky 🙂 teraz rozmyslam nad vichy dermablend ale netusim aky odtien by mi sadol (skor svetlejsi), mate s nim skusenosti?