Aký máte názor na akty?

3. mar 2021

Ahojte, mám takú otázočku, chceli by ste mať nafotené akty? Stojím pred rozhodnutím a nie som si istá. Aký máte na túto tému názor?

martina1201
3. mar 2021

Ahoj, je jedno kto má aký názor na to mať nafotené akty. Rozhodnutie či si máš dať urobiť akty je na tebe. Záleží od toho, kvôli čomu si ich chces nafotiť. Komu ich chces dať. Tiež kto ťa bude fotit, aby nezneužil tvoje fotky na predaj a podobne. Zvážiť treba všetko. Ak ťa na to nahovára partner treba byť opatrná, môže to potom zneužiť. Ak ťa na to nahovára fotograf, tiež treba rozmýšľať ako dobre ho poznáš..... Ak sa rozhoduješ sama urob čo ti radi rozum.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marysa21
3. mar 2021

Pokiaľ to má , ako hobby a oslovil by ma on na akty tak by som akty nefotila u neho obávala by som sa zneužitia foto(obyč. foto by som išla) ,ak si ho oslovila ty tak, keď akty tak u profi fotografa a určite by som zobrala niekoho so sebou a písomne sa dohodla na podmienkach ,ako naloží s foto.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina1201
3. mar 2021

Tak do toho by som určite nešla. To mi zaváňa nie celkom čistou prácou....

martina1201
3. mar 2021

Pozri sa, ak ich chces nafotiť nafotí, ale vezmi si kamarátku so sebou. Ja osobne by som určite nikdy nefotila akty a nedávala ich verejne na FB. Ktokoľvek ich môže stiahnuť a zneužiť. A rataj s tým, že keď už u neho tie akty nafotia, nebude ich chcieť fotiť aby ich neukázal. Nemôžeš vedieť komu a kam ich predáva ďalej a kto sa nad nimi ukája....

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petkasaurus
3. mar 2021

Určite by som do toho nešla.. A aby ma potom žrali pochybnosti, ako s nimi naloží.. A ešte aj závisí do akej miery to je akt, keď odhliadmeme od toho, ako sa bude správať počas fotenia.. Iné je, keď by ťa nafotila tvoja polovička, nejaké čiernobiele, kde je prekryté čo má.. Načo by mi boli inak ani neviem.. Či by som chcela, aby vnuci hovorili, aká bola babka kus, keď to nájdu

fino
3. mar 2021

Mne nebudú vadiť Tvoje akty

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misa11111
3. mar 2021

Nikdy v živote

petkasaurus
3. mar 2021

Myslím, ze viac ok, nez cudzi chlap.. Lebo mu verim a kludne nech je tvar vidiet, len nech to ostatne aspon jemne zahalene.. To som ja ale..

slavomira1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavomira1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubiss
3. mar 2021

tak su akty ktore su vkusne a potom tie "lacne" to uz je spoznat od pohladu a ked aj zeny co ich fotil si to davaju an stranku tak asi to nebude nic vulgarneho ...pokial to ma niekto ako hobby nemusi hned ist po tebe jezis mozno je aj gej len sa mu paci nejaka estetika tela...

ibrunova
3. mar 2021

Keby som chcela fotiť akty, isto by som si ja vybrala, kto ma bude fotiť, nie že ma bude fotiť niekto, kto ma osloví cez FB a vôbec ho nepoznám. V podstate neviem, prečo by som sa dobrovoľne vyzliekala pred hocikým cudzím človekom, a tie fotky ktovie kde skončia. Ani sekundu by som to neriešila.

nafka0483
3. mar 2021

Ja by som akty nafotila, ale take velmi decentne, kde by ostali prsia a rozkrok zahalene. Muselo by to byt velmi umelecke - hra svetla a tiena, pravdepodone ciernobiele a podobne. Nie len proste strohe nahe fotky, kde vidno vsetko.
Ale! - len u profi fotografa, ktoremu plne doverujem a je to pre neho praca a robi to bezne. A normalne na zmluvu, poriadne vypracovanu, kde by bolo vsetko ohladom pouzitia osetrene.
Urcite nie u nejakeho chlapika, co to ma ako hobby. Sialeny priklad - ale rovnako by som nesla na gynekologicku prehliadku k niekomu, kto to robi len tak ako hobby a sustredi sa najma na jednoduchsie lahsie dievcata. Jedine k profi lekarovi, ktori sa s tym stretava denno denne a nijak sa nad tym nepozastavuje.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwesska
3. mar 2021

Otazka znie,kam si tie akty potom zavesis? To sa budes na seba pozerat aka si krasna? Alebo muz si ich zavesi v robote? 😂 Je to absolutna zbytocnost v partnerskom vztahu,ak teda z toho neplanujes vytazit viac, ako taka Veresova😂

marysa21
3. mar 2021

Len pozor ,aby sa tie akty nestali potom kľúčom od tvojich nohavičiek .(na vydieranie teba )

slavomira1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavomira1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nafka0483
3. mar 2021

@iwesska Ja som to uz videla u ludi napr. v spalni nad postelou. Je to intimna zona toho paru, do spalne si nevodia navstevy a jednalo sa o velmi vkusne, decentne umelecke akty. Dokonca oni to mali nafotene obaja spolu - napriklad oproti svetlu stali oproti sebe a bolo vidno vlastne len siluety. Mali to cienobielo, cize jemu sa crtal zadok, jej zadok a prsia, dlhe rozpustene vlasy a ich profily - neviem uz presne ako mali ruky, ci ona jemu na pase a on jej drzal tvar a uz uz- sa isli pobozkat. Nieco na ten styl. Bolo to velmi umelecke.
Velmi im to tam pasovalo a tie fotky neboli nic vulgarne, takze nevadilo ze to neskor videli deti, alebo pripadne najblizsia rodina.

iwesska
3. mar 2021

@nafka0483 Tak ja neviem,ale mne bezne chodia deti do spalne a uz vidim ten pubertalny rehot aj keby bol za tym neviem aky umelecky zazitok😁 Ako bezdetny par by som mala mozno iny nazor.

lucinka1988
3. mar 2021

Keďže moj manžel je profi fotograf, akty nafotené mám a to niekoľko, dokonca aj tehotenské akty. Pokiaľ by som sa ale nepáčila sama sebe, tento typ fotiek by som nevyhľadávala, inému by som sa tiež fotiť nedala. Ale takto je to super. Dokonca niektoré decentné mám aj na plátne zavesené v spálni.

nafka0483
3. mar 2021

@iwesska Tak u nich to bolo uplne normalne, deti to neriesili, kedze v podstate nic nebolo vidno. V casopisoch, v telke, na internete sa bezne stretavaju aj s horsimi obrazkami, takze deti sa nijak nerehotali.
Okrem toho mali k rodicom uctu a nedovolili by si vysmievat sa. Mohli si o tom mysliet cokolvek, mohli povedat, ze podla nich je to vela, ze sa na to nechcu pozerat a pod. - to je v poriadku. Ale nie rehotat sa na tom. Je to intimna zona rodicov. Oni to proste brali normalne.

autor
3. mar 2021

@lucinka1988 a fotí akty s inými ženami?

lucinka1988
3. mar 2021

S inými ženami nie, s cudzími fotí len iné žánre fotiek, akty nie.