icon

Aký máte názor na i phone?

avatar
klaricka8
6. jan 2019
avatar
158polica158
6. jan 2019

@klaricka8 ja ho mam a som s nim sookojna uz 3 roky. Nemenila by som a keby aj tak jedine za iPhone novší model . Ked aj robim na inom mobile ako je moj iPhone tak som z toho úplne mimo 🙈

avatar
kondaska1
6. jan 2019

@klaricka8 mam iphone dlhe roky, na jednej strane je velmi jednoduchy na ovladanie ale na druhej ma strasne rozculuje aky je “tazkopadny”. Ziadna hudba jednoducho presunuta z usb, ziadne dokumenty, fotak nic moc... ale som na neho uz zvyknuta a zakazdym si kupim novy model 🙈

avatar
kulinan
6. jan 2019

@klaricka8 moj manzel si nevie zvyknut. Ani mne nevyhovoval. Ostala som verna samsungu

avatar
lienockamalicka
6. jan 2019

Ja mam uz asi stvrty model, zacinala som pred takmer 9rokmi s iPhone3gs. Ja som velmi spokojna, vyborne sa mi s nim pracuje. Mam aj ipad a perfektne spolu komunikuju. Ja by som zatial nemenila 🙂

avatar
dajulka01
6. jan 2019

Mala som dlhé Roky iPhone skúsila som najnovší Huawei P20 a neľutujem... Na iPhone nevýhoda bola ta hudba inak sa stiahnuť nedala len cez PC.... . Si myslím. Ze iPhone platíš za značku a pokiaľ zvolis nejaký android ci Samsung alebo iné značky a lacnejší a lepší ako samotný iPhone

avatar
ivka225
6. jan 2019

Používam od augusta minulého roku a som mimoriadne spokojná, logické ovládanie, žiadne problémy. Áno, hudbu tam treba dávať cez iTunes, ale to sa dá prežiť. Ak máš navyše doma MacBook alebo iMac, niet nad čím váhať. Napríklad fotky - idem von, odfotím niečo na iPhone, vrátim sa domov a fotka je už v počítači.

avatar
ivka225
6. jan 2019

A na rozdiel od vyššie uvedeného názoru považujem práve fotoaparát za veľkú prednosť iPhonu - fotky sú mimoriadne kvalitné a navyše umožňuje fotografovať do raw formátu.

avatar
ellieellie
6. jan 2019

Používam ho už roky a nedám naňho dopustiť. Dlho ma manžel naňho prehováral, zdali sa mi to vyhodené peniaze, ale nie sú. Teraz už by som nemenila, vyskúšala som a presvedčila som sa, že ďalší telefón bude opäť iPhone.

avatar
29simona29
6. jan 2019

@klaricka8 ja mám iPhone presne rok, dovtedy iba android, ale na tento systém som si zvykla za 2dni a už by som to nemenila- všetko ma ale aj svoje negatíva, dosť mi vadí proces ohľadom fotiek, vytvárania albumov atd..keď v tom chcel mat poriadok, vždy to musím riesit cez PC, chyba mi aj led dioda, ale iný by som aj tak už nechcela

avatar
dai
6. jan 2019

@klaricka8 ak máš všetko od applu kúp i Phone - ich veci spolu pekne komunikujú a si potom na ne zvyknutá... Ak nie tak odporúčam Samsung a lebo Huawei - v Apple platíš veľa za brand - je to najdrahšia značka na svete... Funkcionalitou a kvalitou je Samsung a Huawei na tom rovnako, ovládaním pre väčšinu ľudí ktorí nepoužívajú iné Apple produkty sú na tom dane značky lepsie

avatar
sisaka
6. jan 2019

Apple už mám xy rokov, vyhovuje môjmu spôsobu myslenia, všetko mi príde logické a jednoduché. Nechystám sa určite meniť

avatar
gabika235
6. jan 2019

s manzelom sme iPhonu verni🙂 mame aj iPady a sme spokojni, nemenili by sme. na pesničky sme si stiahli aplikaciu Spotify, mesiac zadarmo a ked si aktivujete premium platite 6eur mesacne, tusim existuje aj rodinny balik za 9. mozete pocuvat hudbu aj bez wifi. Vela tinedzerov na tom fici🙂

avatar
cictom
7. jan 2019

@klaricka8 jedine iphone...😉 inak mam na predaj iphone 6s 64gb striebornej farby....presiel som na sedmicku 😉